• Neviděl jsem v tom problém. Nicméně...

    • Vyobrazení šamanských zbraní je stále chybné.
    • Přihlášení k zákazníkovi často trvá dlouho.

    Setkal se někdo s těmito?:rolleyes:

  • Za mě osobně by nebylo špatné udělat nějaký dungeon i pro malé lvly.. Určitě by přišlo i více nových hráčů. Nějaké novinky do lvlu 75 by opravdu neuškodily, většina je nucena udělat 95+ .. A to stojí jak více času, tak i peněz.

  • Za mě osobně by nebylo špatné udělat nějaký dungeon i pro malé lvly.. Určitě by přišlo i více nových hráčů. Nějaké novinky do lvlu 75 by opravdu neuškodily, většina je nucena udělat 95+ .. A to stojí jak více času, tak i peněz.

    S tím bych už moc nepočítal a hlavně je to kolik let co se o tom mluvilo a nabízelo dál a nic. Jelikož je Yohara, spíše se zaměřují na ní, jim jde jen o peníze, takže dokud jim bude sypat Yohara, je zbytek nezajímá. :thumbsup:

  • Bol som s lvl 115 1x Razador- nič nove nespadlo (z Razadora 9 truhiel),

    Ignitor-nič,

    Metin-nič

    1x Azrael- miesto 1x Azraelova mi spadla 5x. Drop z truhiel je rovnaký ale padá z každej až 7 veci naraz.

    Charon- 50x blýskavý kámeň a 10x fragment energie

  • Lidi jsou nuceni dělat lvl 95+ protože je až tam jsou schopni něco vydělat. Proč si lidi nejsou schopni vydělat na nižším lvlu? Boteři :)

    No pokud by byl udělaný dungeon i pro menší levely, nebo něco lepšího tak by to bylo hned o nečem jiném. Není to úplně o těch boterech, pokud by se udělala mapa na nějakou propustku, tak už to bude hned jiné, než když udělají 5 účtu a nechají je běhat v bakře :x Nemereho atd atd taky botuje pár lidí, netvďme si že ne :p

  • Nejlepší by bylo, kdyby byla aktualizace dobrá pro všechny. Pro velké už bylo vytvořeno mnoho obsahu (Yohara, ...). Co ti, kteří se nechtějí rozvíjet?:(

  • Mě osobně by se líbilo i pár nových vychytávek, co třeba nové permanentní účesy, dát do standardního účesu třeba proměnu na dredy, na klóbrc a tak dále :D ..

  • Mě osobně by se líbilo i pár nových vychytávek, co třeba nové permanentní účesy, dát do standardního účesu třeba proměnu na dredy, na klóbrc a tak dále :D ..

    Tuto myšlenku bych podpořil. Myslím, že by to bylo skvělé.:)

  • Když vymyslíte něco zajímavého, co má hlavu a patu, smysl a bude fungovat se strategií Webzenu (držet se příběhu hry), tak se postarám o to, aby se takové návrhy dostaly do vyšších míst :)

    To je od vás velmi milé! Velice vám jménem komunity děkuji!<3

  • Za mě osobně by nebylo špatné udělat nějaký dungeon i pro malé lvly.. Určitě by přišlo i více nových hráčů. Nějaké novinky do lvlu 75 by opravdu neuškodily, většina je nucena udělat 95+ .. A to stojí jak více času, tak i peněz.

    přesně jsem se ptal na podpoře , proč to neudělají ???