Co koupit ze začátku z IS a kde expit?

  • Zdravím, nedávno som sa vrátil k metinu, mám nejaké staré postavy lvl 36 sura, WP, vybava nic moc, nejake fms +9 so slabou prumkou, potom mám dropa level 30 ribko +9, na obidvoch postavach mám černého kone, takže môžem sekať z kona. Okrem toho mám buffku asi level 25. Na účte kde je sura mám asi 580 DM. Chcel by som čo najefektívnejšie využiť DM, aby sa mi lepšie expilo, zároveň je škoda že ich nemám na warovi, ale tak co už budem hrať za WP suru. Co z tych DM mám najlepšie kúpiť? A druhá otázka kde sa mi viac oplatí expiť, kedže momentálne dávam tak 2 skupinky BO (dávam asi 250-300 na sek zo zeme). Tak neviem či je niekde lepšie miesto. Díky

  • Ahojky :-) Podle mého názoru je nejlepší koupit některou z truhel, která obsahuje rukavice, expák, 3tí ruku. Tuším zrovna dnes jsou ve slevě. Jinak hru ti určitě ulehčí minimálně rukavice zloděje.

    Expit zkus třeba před waterkou na arahanech :-)

  • Za mě určitě truhla jak píše ,,potvurka'' a rozhodně mounta s příšerama ;) Víc asi nepotřebuješ. Pokud máš hodně velký budget tak na lvlu 30 bych vzal i pár corů