Gameforge poloklient a new poloservery

  • Já vím proč jsou na new serverech 2 Cháčka, protože tenhle německej nesmysl asi jentak někdo nespustí že? :D Hoši ok, chtěl jsem se zajít na tuhle polohru podívat na ty nové servery, tak jsem to stáhnul a dokonce si pamatoval heslo. Tááák 1. stažení ( jo budem to počítat, protože tato polohra chce asi 18 reinstalů) uplně na klid, jdu zapnout tu krásnou hru a tam v tom nejlepším klientu ever vyskočí hláška ve stmyslu: Tvuj učet ti není přístupný kontaktuj podporu (jo to určitě Lucyanu, která odpoví za týden :lol: ne sry Lůco furt tě mám rád...) ok na podporu samozřejmě kašlat, takže oprava- nic, reinstal po 2. - nic, oprava - nic , reinstal po 3. - nic, z Eastu zkusim stáhnout West, stejnej problém...Tak si říkám ok, je to Metin pod skvělou německou polofirmou restarnu PC...NIC, ok furt si říkám už mírně nasrštvaný :D že je to pořád ta německá polohra...Odhlásím se z klientu a ted přijde ta největší zábava jo :D

    Na to si nechám spešl odstavec... No zadávám heslo a: Neplatné udaje...říkám ok? halo? němci? po 2. 3. 4. nic? Ok tak jo...Zapomenuté heslo lalala kod přišel ok zadám new heslo, otevřu klient a zadávám nové heslo: Neplatné udaje, říkám ok????? halo???? zadám staré: Neplatné udaje. Tady už jsem chytl výbuch smíchu:lol: No abych to zkrátil měnil jsem heslo 4x a všechny jsou vždycky neplatný, takže si říkám, no je to přecejen nesmysl vytvořenej korejcem a spravovanej němcema (super kombo btw) tak založím new učet a zkusim se lognout tam...ok zakládám, krása jiný email....zadávám heslo: NEPLATNÉ UDAJE xddddddddddddd tak tady už jsem pod stolem a nestačím se divit nad kvalitou klienta. Jo ještě jsem dal jeden restart PC a pořád mám neplatné udaje, takže tímto bych chtěl poděkovat polofirmě, která tuhle hru spravuje, za krásně prožitý večer, protože takovou komedii jsem ještě neviděl. S pozdravem Džoník :hail:



    Jo ještě EDIT: Heslo jsem měnil JENOM 4x, protože další kody co mi přišly emailem jsou neplatný a píše mi to: Zadej prosím platný kod :D Vážně extrém toto xdddddd

    Edit 2: 7. email už nepřijde vůbec xdddddd Takže jsem GF supportu toto oznámil, s konstatováním, že to dělají na :shit: a že jistý privat na A, kde hraje víc lidí než na jejich směšných serverech je stejně lepší a takhle nekvalitním přístupem si hráče zpět nezískají.

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

    Edited 2 times, last by Dzohny ().

  • Musím ti nechat správný přístup. Nad tímto se fakt člověk nesmí rozčilovat nebo to brzo odskáče co je po ruce, jako klávesnice apod. :thumbsup: Zdraví máme jen jedno. Takže pokud ses vážně nad tímto upřímně zasmál, tak sis přidal pár minut do života a to zadara, no neber to, co ti GF dá zadarmo. ^^

  • :D chce to klid :D já, že si zahraju na novém serveru :D No a ejhle - zatím co se všichni připojí, mě to hází hlášku : Z tohoto účtu nemáš přístup na exkluzivní server :D Tak asi tak :D

  • Můžete být v klidu :) Server je to sice fajn, ale botů mraky, stejně tak rumunů... Čechů a slováků jen velmi málo.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Tak jen pro info pánové a dámy: Nakonec mi to nedalo a napsal jsem na GF ticket a pozor, udajně se nemužu do klienta přihlásit z duvodu, že jsem 19.unora dostal ban za použití programu 3. strany. Znovu říkám, 19.unora 2021 v 11:49. Takže sice jsem v klientu měl poslední přihlášení něco kolem před 240 dny, což byl cca prosinec kdy jsem jen stál na námku a pak jsem to zas odinstaloval (v lednu jsem reinstaloval win) tak to je celkem dost zajímavé :D Navíc to byl pátek poledne a já si v tu dobu užíval v práci, takže celkem opravdu zajímavé informace ten Gameforge má, kdyby se mi někdo dostal na učet tak tam neni poslední login někdy z prosince :D Takže jsem dostal ban nejspíš za to, že jsem to přestal hrát a neměl tu hru vubec v PC dokud jsem neviděl, že spustili ted ty servery :D


    Edit: Přesně je to 241 dní :))) Tak mě zajímá jak muj učet mohl být 19. unora přistižen botit :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

    Edited once, last by Dzohny ().

  • Napadají mě 3 možnosti.

    1. Je to ještě ban z předchozí velké vlny chybných banů z počátku roku. A tam netuším jestli plošně vše zrušili nebo jen tomu kdo se ozval.

    2. Důvod k zabanování byl lokalizován/určen mnohem dříve, než ti dali ban ofiko.

    3. Mají v tom zase bordel.


    Ještě je tu jedna možnost a to hacknutí účtu. Takže otázkou jak moc se ti to chce řešit. Ve všech případech to bude fakt na dlouho a občas si budeš připadat, že mluvíš jiným jazykem nebo že ti umírá nezanedbatelné množství neuronů, případně si to budeš myslet o druhé straně. Odpovědi zkopírovaných textů jsou fakt mor. ^^


    A bacha GF ti nemusí nic dokazovat, respektive je to tajné. Takže důkazní břemeno hodí na tebe. Pokud to nebudeš chtít řešit právně, což se asi nikomu moc nechce.


    Takže držím palce ať se to vyřeší bezbolestně a na co nejméně ticketů. :)

  • Jasně, že to řešit nechtějí, hlavně píšou, že je to 6 měsíců a tak daleko ani důkazy najít nemužou :D Kdyby mi někdo hacknul učet tak by se asi přihlásil a nebylo by tam, že jsem naposled hrál před 242 dny...a pamatuju si, že když jsem hrál naposled měnil jsem pro jistotu heslo a měl jsem problém, že nechodil mail s kodem na změnu, takže jsem to taky řešil na GF supportu s tím, že chybu opravili a fungovalo to...

    Napadá mě asi jediná věc a to ta, že jsem začal hrát ten nejznámější privat a třeba to jim vadí, přijde mi to jako kravina, ale víme jak GF začalo nahlašovat videa a streamy z privátu.


    A ještě divnější je to, že nejde založit ani novej učet a ani se nejde přihlásit na jinej.

    Jako víceméně je mi to jedno aspon ušetřim dost peněz kdyby mě ten jejich "oldschool" nějakým záhadným způsobem chytl :D Jen mě udivuje pořád ještě víc, co všechno je tady možný :D A třeba i to, že CZ support snad ani neví, že ten učet je blokovanej a snažej se mi poradit co vše mám stáhnout a aktualizovat :D :D :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • S těmi dny budeš mít asi pravdu, ale nejsem hacker ani o žádném nevím, takže ti neřeknu jak to funguje ve skutečnosti. :P


    Vím, že po zavedení nového blokátoru cheatů, nastal problém pokud jsi měl hesla stejná jako na privátním serveru, že došlo někde k úniku a pak se jim na účty na ofiko serveru přihlašoval kdo neměl. Ale jestli to zašlo tak daleko, že by jejich blokátor co proleze pc a našel tam instalačku privátu a na základě toho blok, to fakt netuším. Nicméně to může být z jejich strany považováno za potencionálně závadný program. Jestli je to pravda se asi nedozvíš. :/


    Support jede podle jistého konceptu, natříská zkopírovaný text a hlavně uzavřít ticket, třeba to po čase vzdáš. Nikomu se nechce v tom nimrat pokud nemusí a jak víme GF není zrovna sdílné na informace. :miffy:


    Najdi si jinou hru, která nemá tolik bugů, má lepší support a nestojí tolik peněz. Nemá cenu to lámat přes koleno, jestli oni ti nechtějí dovolit hrát tu jejich úžasnou hru. Mělo by to být v prvé řadě v jejich zájmu...a realitu asi známe, čest výjimkám. :thumbup:

  • Pokud má nastavené spouštění GF při startu počítače a to samé i na privátu může to udělat peklo. Záleží na win. Oni ti počítač prolézt nemůžou. V tomto se drží zákona, protože by je to mohlo solidně položit na lopatky. Záleží taky na antiviru. Vím, že dost se s tím pral Avast a AVG. Jinak stačí někde zavrtaný troják nebo nedej bože keyloger.... Co ti můžu poradit:

    1. Napiš do německa a zdůrazni, že tě odkázala naše podpora.

    2. Vím, že někteří to řešili, že psali přímo na sídlo GF.

  • Pokud má nastavené spouštění GF při startu počítače a to samé i na privátu může to udělat peklo. Záleží na win. Oni ti počítač prolézt nemůžou. V tomto se drží zákona, protože by je to mohlo solidně položit na lopatky. Záleží taky na antiviru. Vím, že dost se s tím pral Avast a AVG. Jinak stačí někde zavrtaný troják nebo nedej bože keyloger.... Co ti můžu poradit:

    1. Napiš do německa a zdůrazni, že tě odkázala naše podpora.

    2. Vím, že někteří to řešili, že psali přímo na sídlo GF.

    Vzhledem k tomu, že ban mu přistál v době, kdy ani ofiko metin neměl nainstalovaný, tak asi problém se spouštěním obou klientů nebo čehosi zároveň nebyl. Nicméně pro mě zajímavá informace. :) (Co se týče čistoty GF firemních praktik, tak jsem na vážkách, většinou hřeší na to, že se nikomu s tím po soudech tahat nebude, což mají pravdu. A jejich produktové podmínky se dají vyložit všelijak, však to se tu už řešilo. Ale to je jen vsuvka a není to vhodné řešit v tomto threadu.)


    S tím psaním na GF bývá potíž, jak už několikrát kdosi tvrdil, že tam ho odkázali zase zpátky na "domácí" podporu, kde to mají řešit. Zatím jsem jim nic nepsala, takže netuším jak moc špatné to je. Ale stejně je třeba projít si kolečko s naší podporou, než oni to vzdají nebo sami nabídnou, že to nahlásí do Německa.