Kde hrať?

  • Ahojte, naposledy som hral metin niekedy v roku 2013. Pamätám si, že v meste bolo milion obchodikov a ludia tam predávali FMSky, pergameny a vlastne všetko. Včera som to zapol a v meste bolo 10 ludí. Umrela táto hra či sa to ešte dá hrať na nejakom serveri kde sú ludia. Prihlásil som sa na česko žltá mapa a tam je to prázdne alebo som tam bol len v zlý deň. Pamätám si, že som hrával na ganymede ale to už neexistuje :D


    Každé odporúčanie, postrehy alebo čokolvek čo by sa mi hodilo beriem

  • Ahojky, je léto tak je všude - podle mě - míň lidí. Navíc obchody jsou ze všech království přesunuty do obchodní zóny. Je na tobě, zda naskočíš na rozjetý server nebo počkáš tak týden na nový server, kde ale budou všichni (poláci, rumuni, češi a maďaři).

  • Ahojky, je léto tak je všude - podle mě - míň lidí. Navíc obchody jsou ze všech království přesunuty do obchodní zóny. Je na tobě, zda naskočíš na rozjetý server nebo počkáš tak týden na nový server, kde ale budou všichni (poláci, rumuni, češi a maďaři).

    no ide mi skôr o to aby tam aj niekto bol a či vedia anglicky 😅 úplne po rumunsky sa mi dohadovat nechce

  • no ide mi skôr o to aby tam aj niekto bol a či vedia anglicky 😅 úplne po rumunsky sa mi dohadovat nechce

    Tak to netuším. Většinou je to polština nebo angličtina. Jinak jak jsem psala - lidí bude víc tak v září a v zimě. To víš je hezky a někteří mají kupodivu i reálné životy :-) Jinak není problém začít český server a aspoň se trošku načíst než bude víc lidí :-)

  • Ahojky, je léto tak je všude - podle mě - míň lidí. Navíc obchody jsou ze všech království přesunuty do obchodní zóny. Je na tobě, zda naskočíš na rozjetý server nebo počkáš tak týden na nový server, kde ale budou všichni (poláci, rumuni, češi a maďaři).

    Prosim nevies ci novy server bude permanent alebo ho neskor vymazu?