Šaman léčitel v mapách 90lvl+

  • Zdravím vás,


    mohl by mi někdo, kdo hraje šamana léčitele, říct, jak se vám hraje v nejnovějších mapách? Bouřné hory, Nefritový záliv, Útes Gautama, Záliv dračího ohně, ale i bossové do 120lvlu včetně nejnovějších dračích bossů na mazlíčka Exedyara. Slyšela jsem, že šaman healer si tam sám moc neškrtne a že to nemá cenu zkoušet, pokud člověk chce hrát sólo, že je prej lepší klasicky přejít na jinou postavu. Já zkušenosti s těmito oblastmi nemám, jsem teprve 75lvl, proto bych se chtěla dozvědět od vás, vy, co už máte zkušenosti, jak se vám hraje a zda to je opravdu tak hrozné. :)

  • Ahoj, za šamana přímo nehraji, ale něco jsem pochytila. Troufnu si říct, že s každou postavou se dá vše uhrát. Nicméně jsou tam pak značně velké rozdíly na nároky na výbavu. Zrovna healer je slabší postava v základu. Takže buď investovat fakt hodně do výbavy a možných vylepšení. Nebo si založit "dropera" aura/wp, kde se výbava dá sehnat vcelku bez problému a výsledná cena nebude taková jako za výbavu za šamana, a dát si postavy do manželství a bufovat se. Zase pak budou na starosti dvě postavy. A poslední možnost, najít si parťáka, co už má více pvm postavu.


    Jestli tě ten šaman tak moc táhne a nechceš se ho jen tak vzdát, tak výbava do map nebude ještě takový problém. Na bosse už to bude horší. Jelikož jsi teprve 75, tak možná ti dá víc expení v jeskyni, kde zjistíš, jak moc dobře to jde. Naštěstí šperky jsou pro všechny postavy stejné ;)

  • Ahoj,

    mapy, ktere zminujes i vsichni bossove je mozne dat i s healerem v dnesni dobe, takze na normalni behani po metinech a bossech v mapach 90 lvl neni potreba mit az tak extremne dobrou vybavu. Doporucuji zacit v bournych horach, kde ti pomuze vybava z jeskyne vyhnanstvi na blesky, ale celkove v techto mapach az tak moc potreba odolky nejsou. Spise se budes zajimat o dmg. Hlavni je to nevzdavat i kdyby si zuzlala metin 30 minut. Proste pokud te lecitel bavi, tak to hraj pro zabavu a on i ten dmg prijde. Nema smysl se honit za co nejvice wony, kdyz te ta hra potom nebavi.