Red bar (Red ban)

  • Ahoj, som si istý že tu niesom jediný kto tu má problém s red barem tak som sa rozhodol že vytvorím toto vlákno a budem dúfať že s tým GF konečne niečo urobia. Približne od polovice Apríla nemôžem zapnúť žiadny môj účet a suport mi odpisuje stále rovnaké odpovede a nikto s tým nič nerobí, písal som aj do nemecka ale prišla mi odpoveď že sa mám obrátiť na CZ suport že oni mi nemôžu pomôcť. Tak som písal znova na CZ suport a znova mi odpísali rovnakú vec ctrl+c a ctrl+v. Vyjadrenie našej podpory bolo že hra má právo blokovať IP adresy na ktorých sa botuje, no ja som nikdy nebotoval ani nič podobné. Ďalšia ich odpoveď bola že mám verejnú IP tak niekto v mojom okolí hackuje tak že zato mám ban (Jeden v meste hackuje tak zabanujem celé mesto). Keby aspoň ubudlo tých botérov tak tu teraz nič nepíšem ale ten ich systém stojí velké h..... Legit hráči sú blokovaný a botov je stále veľa a stavím sa že ten ich systém nezablokuje ani 1% boterov ale na 100% viac ako 1% legit hráčov.

  • Mě to začalo taky dělat. Není to tím, že by někdo měl dynamickou IP, jelikož mám zablokovaný vždy jen nějaký účet a to hraji stále na jednom notebooku. Posledně ze 4 online účtů mi to schytal 1. Takže zase jim to nefunguje a s vpn si můžeš víš co :S. Bohužel nikdo neřekne jestli toto vede k trvalému banu či nikoliv. Ani náš support klasika netuší která bije. Bohužel GF na to kašle a neinformuje jak by měli. Ale co chceme od GF, vždyť to tak fungovalo doposud a změna asi jen tak nebude...

  • Mě to začalo taky dělat. Není to tím, že by někdo měl dynamickou IP, jelikož mám zablokovaný vždy jen nějaký účet a to hraji stále na jednom notebooku. Posledně ze 4 online účtů mi to schytal 1. Takže zase jim to nefunguje a s vpn si můžeš víš co :S. Bohužel nikdo neřekne jestli toto vede k trvalému banu či nikoliv. Ani náš support klasika netuší která bije. Bohužel GF na to kašle a neinformuje jak by měli. Ale co chceme od GF, vždyť to tak fungovalo doposud a změna asi jen tak nebude...

    Mne to nejde pustiť na žiadnom PC doma a nejde mi žiadny účet doma. Keď pripojím ntbk na telefon cez dáta tak mi ide metin pustiť.

  • Mě to začalo taky dělat. Není to tím, že by někdo měl dynamickou IP, jelikož mám zablokovaný vždy jen nějaký účet a to hraji stále na jednom notebooku. Posledně ze 4 online účtů mi to schytal 1. Takže zase jim to nefunguje a s vpn si můžeš víš co :S. Bohužel nikdo neřekne jestli toto vede k trvalému banu či nikoliv. Ani náš support klasika netuší která bije. Bohužel GF na to kašle a neinformuje jak by měli. Ale co chceme od GF, vždyť to tak fungovalo doposud a změna asi jen tak nebude...

    Takže GF lvl up =D

  • Mne to nejde pustiť na žiadnom PC doma a nejde mi žiadny účet doma. Keď pripojím ntbk na telefon cez dáta tak mi ide metin pustiť.

    To možná zkusím taky až mi to nějaký účet schytá. Jelikož mám více GF účtů, tak je vážně divné, že na stejné IP to blokne jen něco a zbytek je ok. Budu teď schválně sledovat IP jak často se mi mění.