Polské banány v2.0

  • Takže dámy a pánové nestačím zírat. Něco se přece jen pohlo a snad i správným směrem.


    Chtěla bych tímto poděkovat naši podpoře za trpělivost a informace, které se pro nás snažili získat. Poděkování patří i Fufhiny , který nám info zprostředkovával a měl s námi trpělivost.


    A dále chci vysmeknout poklonu MetinCZ komunitě, že tentokráte dokázala táhnout za jeden provaz bez hádek a urážek.


    Hodně štěstí Vám Všem :-)

  • K poděkování se přidám i já. Velmi mě překvapilo, že takto dlouhý thread dokázal probíhat bez větších potíží.

    Děkuji všem, kteří se zapojili do konverzace a zase oživili naše fórum (i když negativním tématem). Československá komunita přece jenom dokáže držet při sobě a rozumně diskutovat.


    A ještě jednou - velké díky patří Vám všem. A doufám, že se tady bude řešit méně problémů a více pozitiv :thumbsup:

  • Tak kompenzacie za bany zo začiatku tohoto roka a konca minuleho su rozdane a bany zrušené, ale čo tie zo začiatku minuleho roka ktore písali že chceli tiež skumat?X/X/X/

  • Tak kompenzacie za bany zo začiatku tohoto roka a konca minuleho su rozdane a bany zrušené, ale čo tie zo začiatku minuleho roka ktore písali že chceli tiež skumat?X/X/X/

    Psali, že ty bany rok staré budou řešit později (do týdne myslím). Podle mě, by to tereticky další údržbu mohlo být ;)

  • Psali, že ty bany rok staré budou řešit později (do týdne myslím). Podle mě, by to tereticky další údržbu mohlo

    Uvidíme, zatial sa zabávam na tých botoch ktorých odbanovali teraz tiež a všade behaju s mazlami ktoré dostali za kompenzáciu :D :D :D

  • Ahoj,


    jak jsem oznámil na Discordu:


    Kvůli nedorozumění a chybě z mé strany bylo nesprávně oznámeno, že dnes zrušíme zákazy .


    Tak tomu však nebylo. V současné době se plánuje odstranění zámků během příští údržby serveru, která se očekává 14. dubna. proběhne od 9:00


    Omlouvám se za nesprávné oznámení.

  • Dík za info :)

  • @everyone Vážená komunita,


    z důvodu nedorozumění, za které jsem primárně vinen, dnes komunitní manažeři oznámili, že všechny účty, které byly zakázány během vln zákazu Cheatblocker před březnem 2021, budou dnes zrušeny a budou odškodněny. Zatímco dnes poskytované informace jsou stále částečně správné, dnes se nepočítalo se zrušením těchto zákazů.


    Místo toho plánujeme znovuotevření účtů během nadcházejícího období údržby, které je aktuálně naplánováno na duben 14, 9:00 SELČ.


    Upřímně se omlouvám za nedorozumění.


    MaxRojale

  • Většina zbývajících zámků byla během dnešní údržby odemčena a byla kompenzována, jak bylo dříve oznámeno.


    Malý počet účtů se zákazy od ledna 2020 je stále zakázán. Odemknutí je aktuálně plánováno na údržbu příští týden. V těchto případech není nutné otevírat jízdenku. Omluvte prosím zpoždění.

  • Většina zbývajících zámků byla během dnešní údržby odemčena a byla kompenzována, jak bylo dříve oznámeno.


    Malý počet účtů se zákazy od ledna 2020 je stále zakázán. Odemknutí je aktuálně plánováno na údržbu příští týden. V těchto případech není nutné otevírat jízdenku. Omluvte prosím zpoždění

    Tak sme sa konečne po roku dočkali a som rád, že ešte existuje nijaká spravodlivosť.

  • Tak sme sa konečne po roku dočkali a som rád, že ešte existuje nijaká spravodlivosť.

    Samozřejmě jsem rád za odbanování nevinných, na druhou stranu ale velká nespravedlnost s tím, že byla odbanována spousta botů, kteří si teď vesele běhají po bakře, chrámu, poušti a kdo ví kde všude možně a vysmívají se ostatním (Na vlastní oči jsem si ten výsměch zažil v bakře). Good job Gameforge. Ta firma je snad banda neschopných šašků a to jsem to popsal velmi mírně :lol::shit:. Privátní servery založené 15 letým Lojzou mají proti botům mnohem lepší ochranu, než oficiální server... Ostudné a k pláči.

  • Samozřejmě jsem rád za odbanování nevinných, na druhou stranu ale velká nespravedlnost s tím, že byla odbanována spousta botů, kteří si teď vesele běhají po bakře, chrámu, poušti a kdo ví kde všude možně a vysmívají se ostatním (Na vlastní oči jsem si ten výsměch zažil v bakře). Good job Gameforge. Ta firma je snad banda neschopných šašků a to jsem to popsal velmi mírně :lol::shit:. Privátní servery založené 15 letým Lojzou mají proti botům mnohem lepší ochranu, než oficiální server... Ostudné a k pláči.

    Jedinej důvod proč to 15 letému Lojzovi funguje je ten že wony na jeho serveru nikoho nezajímají a nikdo je nebude kupovat po stovkách. Představuješ si to moc lehce, ono totiž nic jako 100% anticheat neexistuje. Vždy se najdou lidi kteří dostanou ban i když nic nepoužívají, stejně jako lidi co to používají a ban mít nebudou. Jedinej způsob jak by se Gameforge mohli ubránit je najmout si lidi co zvládnou v řádově hodinách prolomit nové aktualizace Cheatblockeru, ale zas nechceš platit každému moulovi co zvládne pár řádků kódu obalit do milionu zbytečných aby to nešlo detekovat žj... Další způsob co mě napadá je povolit jakejkoliv obchod z nově vytvořené postavy (nebo alespoň alchu) měsíc - nebo 2 po vytvoření, ale zas je omezení normálních hráčů.

  • Po rozvázání smlouvy se společností, která spravovala Cheatblocker, Gameforge aktivně vyvíjí jiné možnosti, jak bojovat proti programům třetích stran.

    Sice to aktuální problém s hackery nevyřeší ale hlavní je, že ti co byli neprávem zabanováni, jsou odbanováni. Další pozitivní zprávou je to, že kvůli nemožnosti Gameforge nahlédnout do kompletních spisů bývalého Cheatblockeru došlo ke spoustě problémům - to by se už dít nemělo.


    Nezbývá než doufat, že to co vykoumají bude něco dostatečně účinného. Naděje umírá poslední ^^


    P.S.: Srovnávat privátní a oficiální servery opravdu nelze.

  • Jedinej důvod proč to 15 letému Lojzovi funguje je ten že wony na jeho serveru nikoho nezajímají a nikdo je nebude kupovat po stovkách. Představuješ si to moc lehce, ono totiž nic jako 100% anticheat neexistuje. Vždy se najdou lidi kteří dostanou ban i když nic nepoužívají, stejně jako lidi co to používají a ban mít nebudou. Jedinej způsob jak by se Gameforge mohli ubránit je najmout si lidi co zvládnou v řádově hodinách prolomit nové aktualizace Cheatblockeru, ale zas nechceš platit každému moulovi co zvládne pár řádků kódu obalit do milionu zbytečných aby to nešlo detekovat žj... Další způsob co mě napadá je povolit jakejkoliv obchod z nově vytvořené postavy (nebo alespoň alchu) měsíc - nebo 2 po vytvoření, ale zas je omezení normálních hráčů.

    Existují/existovaly servery, které zažily několikaletý boom a i u těchto serverů se s yangy / věcmi za real obchodovalo v dosti velkém měřítku (I když samozřejmě ne v tak velkém, jako zde). Zažil jsem i servery, kde měli taky problém s boty a vyřešili to v příštím updatu, kde pokaždé, když člověk začne expit a poté každou půl hodinu nebo hodinu, vlevo nahoře vyjela malinká tabulka, kde byl čtyřmístný kód a hráč měl asi minutu na to, ho opsat jinak byl podezřelý a již měl team info o tom, že je u toho hráče něco špatně. Klidně by se to dalo udělat i tak, že pokud neopíše, dostal by třeba kick, nebo něco, čím by se zamezilo boterovi v pokračování zakázané činnosti (Lépe by se to vymýšlelo, kdybych věděl, jak tyto programy fungují a nemám pochyb, že to gameforge ví). Vůbec to nebylo nepohodlné, bylo to za vteřinu hotové a hráči měli radost, že byl server opět bez botů. A toto je jen jedna z jistě mnoha možností, jak se tento problém dá snadno vyřešit, tento byl navíc extrémně jednoduchý na uskutečnění.