Polské banány v2.0

  • Tak boteři a boterky našli novej bonus na štít: 90% odrazit ban na nejbližšího hráče:


    Edit: Proč s auto překladem blbne psaní slov a sami se mi přepíšou i na něco nesmyslného...

    Edited once, last by mysterion741: proč nemohu napsat našli s i a přehodí mi to slovo na ný ? ().

  • Dnešní vyjádření z podpory je takové že GF zablokoval účty kvůli 3. stranám. Což je u některých docela i dost velká .... Proto byla udělena výstražná blokace na 4 dny a další taková výstraha bude trvalá.

    GF uvedlo že jejich detekci 100% věří a není chybná.


    O vypršení kostýmu / úmrtí mazlíka aj. se zatím nic neví..

  • Nečekejte, že vám něco vynahradí. Jestli si budou stát na tom, že blokace jsou oprávněné a nechají to vyhnít, tak uvidíte leda kulové. Takové kompenzace fakt nepamatuji :(


    A v Německu mají případy, že to někomu prodloužili na 10 dní.

  • Taky jsem obdržel toto vyjádření, nepřestávám a ženu to do vyšších pater. Svévole a arogance Gameforge nezůstane bez odezvy.

    Pokud se ke mě někdo přidá a bude nadále trvat na své nevinně tak budu rád když budete přispívat nadále pod toto vlákno.

    Všichni si doufám uvědomujete, že pokud jste byli chyceni tímhle špatně nastaveným systémem jednou, tak se to zákonitě bude opakovat a můžete se s účtem rozloučit už teď.

  • Taky jsem obdržel toto vyjádření, nepřestávám a ženu to do vyšších pater. Svévole a arogance Gameforge nezůstane bez odezvy.

    Pokud se ke mě někdo přidá a bude nadále trvat na své nevinně tak budu rád když budete přispívat nadále pod toto vlákno.

    Všichni si doufám uvědomujete, že pokud jste byli chyceni tímhle špatně nastaveným systémem jednou, tak se to zákonitě bude opakovat a můžete se s účtem rozloučit už teď.

  • vzdát to by bylo skoro jako přiznat chybu...a já mám 100% čisté svědomí. Jen mám probléms tou jejich 100% detekcí....proč neřeknou, co přesně je ten problém .... nebo to snad taky nemusí???:dash:



    Doublepost - využívej tlačítko "Edit" u svého předchozího příspěvku k doplnění informací. /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • vzdát to by bylo skoro jako přiznat chybu...a já mám 100% čisté svědomí. Jen mám probléms tou jejich 100% detekcí....proč neřeknou, co přesně je ten problém .... nebo to snad taky nemusí???:dash:



    Doublepost - využívej tlačítko "Edit" u svého předchozího příspěvku k doplnění informací. /Fufhiny

    Ja som to taktiež ešte nevzdal a to prešiel rok, no stále som bez poriadnej odozvi na moje reakcie.

  • potvurka007 a dopadneme jak Polský server ... určitě se taky Poláci sjednotily napsaly hromadný mail a oni jim za to zrušily server (nebo si myslím že ho zrušily když ho mají uzavřený nebo měli teď už nevím dlouho jsme se nekoukl)... zní to jako zajímavě ale


    1. Budou s tím něco dělat/mohou s tím něco dělat

    2. Nebudou nás ignorovat ?

    3. Čekají dokuď nám ty banány neskončí mi se spokojeně vrátíme a oni budou doufat že už to nikdo řešit nebude ...

    (i když ty mazlíčky atd... nwm no asi by se našel někdo kdo by to furt řešil ... já mám to štěstí a mě už dávno skapaly :D )

    4. Pokuď by přece jen s tím něco udělaly je tu otázka zda by se to nestalo znovu ... např.: do pár dnů nebo za pár týdnu atd...


    no nevím tohle je prostě něco co i pro Němce může být nad jejich síly ... tak hold musíme sami počkat co a jak a pak by jsme mohli konat.



    EDIT: docela mě dostává to že i když jsou boteři zabanovaný tak i přes to jsem tam viděl dneska 12.3. 1 město v červené modráka co chodil přes skály ... tleskám jak jim to vyšlo .....

  • Poláci jim zdrhli na mezinárodní servery. Nicméně se po skončení odměn začali vracet a zahltili se server který jim zůstal. Proto jim teď dělaj novej. Ostatně mám pocit, že když budem řvát a bombardovat je, tak nás přece nemůžou ignorovat.


    Průšvih v čekání může být perma. Jinak co jsem kdys při té první vlně někde dočetla na DE forku bylo:

    1. Vadí těžební programy

    2. Může to způsobovat virus, který běží někde na pozadí

    3. Může prý vadit i sbírání po botech

  • vzdát to by bylo skoro jako přiznat chybu...a já mám 100% čisté svědomí. Jen mám probléms tou jejich 100% detekcí....proč neřeknou, co přesně je ten problém .... nebo to snad taky nemusí???:dash:



    Doublepost - využívej tlačítko "Edit" u svého předchozího příspěvku k doplnění informací. /Fufhiny

    Nemusí fakticky nic, podle VOP jim stačí "důvodné podezření", což v jejich interpretaci může být přesně jako to, co nám píšou - CB je bezchybný, všechny vás našel právem, trhněte si. Otázkou je nakolik se tohle dá rozporovat, ale z presumpce neviny a určité uznatelnosti důkazů by se to mělo dát sporovat. Samozřejmě tohle je až jaksi v soudní rovině a na vnitrofiremní úrovni nás můžou odpálkovat.

    No nic no, stejná odpověď. Je na čase se konečně sjednotit a třeba napsat hromadný mail či dopis do Německa?

    Pouvažujte o tom

    Rozhodně jsem pro, ve větším počtu nás doufám bude víc slyšet, zatím jsem psal za sebe mail Darcoonovi, je to pár dní a zatím bez odpovědi, v pondělí/neděli večer budu urgovat.

    Požádal jsem na české podpoře o kontakt na zodpovědnou osobu a čekám co mi dojde.

    Dále je tu Evropský portál o kterém jsem psal ve svém druhém threadu, to je asi další možnost, pokud by nevyšla komunikace s firmou na přímo.

    Samozřejmě pokud s nimi nebude řeč přes firemní kanály tak můžeme zkoušet sociální sítě všeho druhu, tam už bychom ale museli otravovat lidi jako CEO co mají jméno na stránkách, což mi nepřijde nejlepší.

    Poslední instance je žaloba, ale upřímně komu z vás by se to chtělo platit? :D

    1. a 2. se nedivím, ale pořád je na nich dokázat že dochází k dané aktivitě

    3. je v souladu s pravidly i VOP a rozhodně nemůže být penalizována


    Dám vědět až zase budu vědět něco nového, kdyžtak kdo by měl zájem se zapojit do nějaké skupinové akce, tak PM do soukromek.

    EDIT: Soukromý skupiny na fóru mají dost limitovaný počet osob, takže kdo má zájem tak si mě radši přidejte na Discordu Aleš#5052, na FB nejsem, ale pokud se tam někdo pustí do organizace skupiny budu jen rád.


    Jinak jak se tak nudím, tak mě napadlo jak by se asi choval Metin, kdyby ho člověk zavřel do sandboxu nebo rozjel na virtuální mašině, někdo kdo už se s účtem rozloučil může vyzkoušet :D

    Edited 2 times, last by Dracone ().

  • Ještě včera večer jsem se vám při pročítání tohoto fóra škodolibě smál a dnes ráno lup ho... nasázené banány na všech mých účtech. GG. :crazy:

    To mám za to, že se směju cizímu neštěstí. :rofl:

    Takže se hrdě připojuji k vám všem, co letos výjimečně prožijete Velikonoce jinak než hledáním velikonočních metinů :P

    Samozřejmě to, že jsem nevinný a čistý jak lilie netřeba říkat. To jsme tu asi všichni :thumbsup:

  • Mrzí mě čas strávený u hry stejně jako úsilí do ní vložený jsem znechucen jejich přístupem a nemám chuť jim dělat otevřenou peněženku kterou si odváží vybrat a zahodit nebudu riskovat perna ban na všechny postavy tím že se přihlásím... hnus,,,

  • Dracone, co se tyce sbirani po botech, tak to rozhodne neni v souladu s VOP, jelikoz se obohacujes z toho, ze jiny hrac podvadi. Pokud by jsme to prevedli do extremu, tak je to jako bys byl u toho, jak nekdo vykrada banku, mel z toho urcitou sumu, napriklad, abys mlcel nebo sebral par bankovek ze zeme a pak se u policie ohanel, ze ty si preci nic neprovedl. V tu chvili jsi spolupachatel. Takze i bez cteni VOP, pouze selskym rozumem jsem presvedcen, ze toto tam urcitou formou nekde bude. Jinak si alenemyslim, ze by jako duvod za takovy cin dali software treti strany, i kdyz mozne to asi je.

    Co se tyce banu, sleduju situaci, lidi okolo me maji bany kolikrat i na skladni ucty, kde buh vi jak dlouho nehrali. Takze ten jejich program bud funguje uz pekne dlouho a rozhodli se ted udelat boom a nebo ta jejich 100% jistota, ze jsou vsichni zabanovani opravnene je uplne mimo misu. Nemluve o tom, ze na jinych uctech ti dani lide ban nemaji i pres to, ze za vsechny ucty hraji na stejnem pocitaci. Rozhodne vam fandim a snad se to da brzy do poradku. Zatim patrim mezi stastlivce, kteri nemaji ban, ale za 5 minut muze byt vse jinak. V nejistote jsme ted vsichni a to urcite neni neco, co by jakykoliv hrac ocenil.

    Edited once, last by Pookie ().

  • Pookie tohle v souladu s VOP je, sbírání věcí po jiných hráčích je naprosto legitimní a nikdo po tobě nemůže chtít abys kontroloval, jestli nehackují. Ono reál a hra fungují trošku jinak, protože spousta "méně závažných" defacto protispolečenských aktivit, které jsou irl právně upravené je na hře zcela legální.

  • Darcone, co se tyce sbirani po botech, tak to rozhodne neni v souladu s VOP, jelikoz se obohacujes z toho, ze jiny hrac podvadi. Pokud by jsme to prevedli do extremu, tak je to jako bys byl u toho, jak nekdo vykrada banku, mel z toho urcitou sumu, napriklad, abys mlcel nebo sebral par bankovek ze zeme a pak se u policie ohanel, ze ty si preci nic neprovedl. V tu chvili jsi spolupachatel. Takze i bez cteni VOP, pouze selskym rozumem jsem presvedcen, ze toto tam urcitou formou nekde bude. Jinak ale si nemyslim, ze by jako duvod za takovy cin dali software treti strany, i kdyz mozne to asi je.

    Co se tyce banu, sleduju situaci, lidi okolo me maji bany kolikrat i na skladni ucty, kde buh vi jak dlouho nehrali. Takze ten jejich program bud funguje uz pekne dlouho a rozhodli se ted udelat boom a nebo ta jejich 100% jistota, ze jsou vsichni zabanovani opravnene je uplne mimo misu. Nemluve o tom, ze na jinych uctech ti dani lide ban nemaji i pres to, ze za vsechny ucty hraji na stejnem pocitaci. Rozhodne vam fandim a snad se to da brzy do poradku. Zatim patrim mezi stastlivce, kteri nemaji ban, ale za 5 minut muze byt vse jinak. V nejistote jsme ted vsichni a to urcite neni neco, co by jakykoliv hrac ocenil.

    Sbírání věcí, které již nenesou jméno jiného hráče, není proti pravidlům. A jedno jestli je to bot nebo ne. Srovnávat to s penězi nejde. Ikdyž někde najdeš peníze, správně je máš odevzdat, na to je zákon. Stejně tak v pravidlech bylo, že hráč nesmí jinému hráči znepříjemňovat úmyslně hru. To že tě někdo stále zabíjí na metinech a sbírá si tvůj drop a nemáš se jak bránit, je zcela v pořádku. Jo měla jsem takové štěstí/smůlu v mých herních začátcích.

    Na polském fóru je zmínka, že ten software může být detekován ještě před spuštěním hry...Co na tom, když je zabanován jeden účet z několika dalších. Jakou to má logiku že? Jednoznačně v tom mají nějaký bordel, to spektrum zabanovaných je neuvěřitelné.

  • Dracone, co se tyce sbirani po botech, tak to rozhodne neni v souladu s VOP, jelikoz se obohacujes z toho, ze jiny hrac podvadi. Pokud by jsme to prevedli do extremu, tak je to jako bys byl u toho, jak nekdo vykrada banku, mel z toho urcitou sumu, napriklad, abys mlcel nebo sebral par bankovek ze zeme a pak se u policie ohanel, ze ty si preci nic neprovedl. V tu chvili jsi spolupachatel. Takze i bez cteni VOP, pouze selskym rozumem jsem presvedcen, ze toto tam urcitou formou nekde bude. Jinak si alenemyslim, ze by jako duvod za takovy cin dali software treti strany, i kdyz mozne to asi je.

    Co se tyce banu, sleduju situaci, lidi okolo me maji bany kolikrat i na skladni ucty, kde buh vi jak dlouho nehrali. Takze ten jejich program bud funguje uz pekne dlouho a rozhodli se ted udelat boom a nebo ta jejich 100% jistota, ze jsou vsichni zabanovani opravnene je uplne mimo misu. Nemluve o tom, ze na jinych uctech ti dani lide ban nemaji i pres to, ze za vsechny ucty hraji na stejnem pocitaci. Rozhodne vam fandim a snad se to da brzy do poradku. Zatim patrim mezi stastlivce, kteri nemaji ban, ale za 5 minut muze byt vse jinak. V nejistote jsme ted vsichni a to urcite neni neco, co by jakykoliv hrac ocenil.

    Tady bych se odvolal na oficiální vyjádření produktového manažera k problému botů z minulého roku, a to konkrétně na čast popisující funkci CheatBlockeru.

    Samotné vyjádření se mi nechce hledat, takže musíte oželit citaci, nicméně ve vyjádření je jasně řečeno, že CheatBlocker funguje bezchybně a boti tedy ve hře nejsou.


    Logicky spějeme k závěru, že sbírat drop ze země je nezávadná činnost, a rozhodně nemůže být v rozporu s VOP, jelikož se dle vyjádření nemůže jednat o boty.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Sbírání věcí, které již nenesou jméno jiného hráče, není proti pravidlům. A jedno jestli je to bot nebo ne. Srovnávat to s penězi nejde. Ikdyž někde najdeš peníze, správně je máš odevzdat, na to je zákon.

    Aby nedošlo k dezinformaci - sbírání předmětů po botech, i kdyby to měly být pouze helmy u ropuch před věží je postižitelné.

    Jak psal Pookie, v tomto případě skutečně platí, že hráč, který sbírá předměty po botovi je příživník. Sám sice používat program třetí strany nemusí ale profituje na tom programu stejným způsobem, jako samotný boter (i kdyby v menší míře).

    Vaší metodou by to znamenalo, že stačí, aby boterova hlavní postava sbírala předměty, které vydropuje a postih jí nehrozí. To není pravda a postih jí hrozí taktéž.

  • Aby nedošlo k dezinformaci - sbírání předmětů po botech, i kdyby to měly být pouze helmy u ropuch před věží je postižitelné.

    Jak psal Pookie, v tomto případě skutečně platí, že hráč, který sbírá předměty po botovi je příživník. Sám sice používat program třetí strany nemusí ale profituje na tom programu stejným způsobem, jako samotný boter (i kdyby v menší míře).

    Vaší metodou by to znamenalo, že stačí, aby boterova hlavní postava sbírala předměty, které vydropuje a postih jí nehrozí. To není pravda a postih jí hrozí taktéž.

    To by mě fakt zajímalo, jak zjistím, že věc co leží na zemi bez jména nebyla od bota. Jakože pravidlo, co je na zemi se nezvedá? Asi podobným způsobem pak fungují ty bany ne? :/:rofl:Ale díky za vyjasnění ^^