Polské banány v2.0

  • xT7x logicky to je od systému když ti přijde taková to správa : "PouĹľitĂ­ externĂ­ho softwaru" jejich Robot nedokáže udělat naše interpunkce....

    To já vím, ale někteří se tady rozčilují co si to poláci dovolují že u nás rozdávají bany :D

  • O.k. Kluci, ale pořád je to polský systém. Chcete mi říct že česko systém nemá? :D

    Je to mezinárodní, externě dodávaný (myslím) software, který je vyladěný úplně na nic. Zjevně generuje automatické maily a

    a) jazyk souvisí s serverem na kterém zachytí "porušení pravidel" - já ale na jiných než českých serverech nebyl

    b) každý cluster má jednu hlavní podporu a na tu vás to odkáže

    A bylo by lepší kdyby Česko žádný systém nemělo než tohle.

  • Já hrál čistě jen na Česku, takže tohle bych taky moc neviděl jako to správné přičinění problémů. Mě mrzí nejvíce Velikonoční event, který považuji za nejelpší ze všech. Měsíc se na něj připravuji, je den před zahájením a dostanu ban.. Moc příjemné to není. Ale pokud to do neděle vyřeší a už se nám to NIKDY nestane, tak nemám problém odpustit celému týmu. Jestli se po 4 dnech lognu (pokud vůbec), a další den ho dostanu znovu.. Tak to normálně přestanu hrát.

    Minulý rok byla hypotéza, že BAN dostane ten, kdo se alespoň jednou logl na poláky, ale to spektrum banů bylo daleko menší.

  • Dívej, je to na houby, ale oni to asi taky nemají jednoduchý, prostě se jim tam něco posralo, to se stane. Pokud se to intenzivně řeší a do 4 dnů to opraví, aby ti co ho už měli, nemohli dostat znovu, tak s tím asi nemám problém. To že do nich teď budeme valit asi ničemu nepomůže. Pokud se to do týdne vše nevyřeší, tak můžeme začít nadávat xd

  • To bych souhlasil s Marca2 že to opravdu chce záruku, že se to nebude opakovat.

    Můj počítač po včerejším sčítání obsahuje následující:

    Defaultní Win 10 s veškerým příslušenstvím

    Calibre - software na konvertování ebooků

    OBS - nahrávání obrazovky

    Free Pascal IDE - programovací prostředí

    Texmaker - programovatelný textový editor

    8 Zip, 9 Zip

    Adobe Acrobat

    Excel

    Firefox

    Gimp 2 - grafický editor

    GNU Octave - free alternativa MatLabu, matematický software

    PowerPoint

    Skype

    Word

    Teamspeak

    Discord

    Zoom

    VLC media player

    ovladač na myš


    Nic z toho odstraňovat nebudu a nic z toho do metinu nezasahuje v nesouladu s VOP.

    Vzhledem k tomu, že nic měnit nebudu, protože jsem v VOP v souladu, dále protože tento ban může mít povahu warnu a protože mi bylo upřeno právo na užívání, tak se budu bránit až do konce.

  • Dívej, je to na houby, ale oni to asi taky nemají jednoduchý, prostě se jim tam něco posralo, to se stane. Pokud se to intenzivně řeší a do 4 dnů to opraví, aby ti co ho už měli, nemohli dostat znovu, tak s tím asi nemám problém. To že do nich teď budeme valit asi ničemu nepomůže. Pokud se to do týdne vše nevyřeší, tak můžeme začít nadávat xd

    Ahoj to máš sice pravdu, ale tohle jsem už řešila loni. Nemám nic proti našim Gmkům, ty jediní se snažili pomoct. Ale prostě mne to uráží. Asi bych to měla zabalit. Loni jeden účet a letos 4 účty, zatím nikdy účet s podporou Dm. Loni 3 měsíce řešení ve finále Němci se ani neomluví, takže celý rok žiješ s tím, že je něco špatně nevíš co a za co.

    BM Sura 120lv.


    IceWitch:D

  • O tom co máme v počítači se nikomu svěřovat opravdu nemusíme, to je naše soukromá věc. Já bych ty programy asi ani nespočítal. Počítač používám i po pracovní stránce.

  • To je zvláštní, že teď z ničeho nic tolika lidem chápeš. A minule jsi to dostala taky na 4dny?


    Já dokážu pochopit jakýkoliv problém, pokud se hned při vzniknutí, začne řešit. Takže pokud se na tom pracuje, jsem v pohodě. Pokud se to nezlepší, tak ještě nevím co s tím budu dělat, ale rozhodně si nenechám vzít postavu (účet), kde mám všechny věci a yangy..


    Bohužel to prostě vyšlo při velikonočním eventu a tombole, což moje znepokojení několikanásobně stupňuje. Proto bych ocenil něco, jako třeba kostými na celý event pro postižené postavy. Ale upřímně se spokojím hlavně s tím, že už se to nikdy nestane a vše bude zase v pořádku. ;)

  • Těžko říct kvůli čemu je problém :/

  • Dnes mi byl zablokován další účet, tentokrát do 15.4.

    Jediné, co jsem včera dělal jinak než obvykle je, že jsem pustil standardní autolov bez prémiového rozšíření.

    Možná to může být důvod, který cheatbloker vyhodnocuje špatně

    Edited once, last by alcooper: ještě doplním že duvod byl sběr modrých esencí v ledovce, které samy skáčou do inventáře - to by také mohl být možný důvod chybného vyhodnocení ().

  • Dnes mi byl zablokován další účet, tentokrát do 15.4.

    Jediné, co jsem včera dělal jinak než obvykle je, že jsem pustil standardní autolov bez prémiového rozšíření.

    Možná to může být důvod, který cheatbloker vyhodnocuje špatně

    Dává to bany náhodně, mě to vybanovalo už všechny účty kde jsem něco měl, nemělo na to vliv jestli jsem tam hrál nebo ne.