Polské banány v2.0

  • Ahojte, chcem sa aj ja vyjadriť. Bol som takto poškodeny presne pred rokom takýmto istým spôsobom. Po roku riešenia bol jediny verdikt od našich GM a to je že s tým nemôžu nič robiť, pretože to je zablokované sýstemom (cheatblockerom) ,ktorý ako sa vyjadrili po minuloročnej vlne bezdovodnych banov, funguje bezchybne.

    Jedine riešenie je napísat sa sud do nemecka odkial mi doteraz neodpísali a ban mam permanentne doteraz :)

  • Ahojte, chcem sa aj ja vyjadriť. Bol som takto poškodeny presne pred rokom takýmto istým spôsobom. Po roku riešenia bol jediny verdikt od našich GM a to je že s tým nemôžu nič robiť, pretože to je zablokované sýstemom (cheatblockerom) ,ktorý ako sa vyjadrili po minuloročnej vlne bezdovodnych banov, funguje bezchybne.

    Jedine riešenie je napísat sa sud do nemecka odkial mi doteraz neodpísali a ban mam permanentne doteraz :)

    A měl jsi v mailu datum kdy ti ban vyprší?

  • Tak už mám taky vybanované naprosto vše kde jsem měl výbavu/yangy, tak můžu leda tak těžit na posledních 8 čistých postavách co mi zůstaly :D

    Ještě si ze mě GF dělá srandu. 10hvem3

  • Neuvěřitelné, že se tohle děje. Já se každých pár dnů zlobím a v duchu si nadávám na vedení společnosti, když vidím ty tuny botů na 5 různých mapách, i když je to záležitost, která by se dala naprosto jednoduše vyřešit a teď se místo toho banují normální hráči, zatím co si boti vesele běhají po mapách. Hru samu o sobě mám rád, ale ti lidi, co to spravují.... neschopnost a očividně i nekompetentnost jsou extrémně slabé slova, ale silnější tu bohužel použít nemůžu. Tento nezájem a naprostá neschopnost jsou opravdu k vzteku.

  • To jste mě nepotěšili, že ono to banování ještě má pokračování. Už včera jsem si oddechla, že ban mi nepřistál a dneska znovu. Nehrají snad ruskou ruletu, ale odstřelí náhodného hráče? Stejně tak nechápu ten časový limit. Jestli si náhodou nemyslí, že někdo hraje moc, tak by si měl dát nucenou pauzu :pinch:. Zase otázkou je kolik boterů to vlastně zachytí, ten tady asi vypisovat nebude že :D. A jelikož je jich jak nas... tak se vždy najde někdo další kdo převezme jeho flek, takže u některých těžko soudit. Někteří jsou ale očividně nesmrtelní a pro GF neviditelní ;(. Fakt už se začínám bát co bude zítra...


    Všem neprávem zabanovaným přeji hodně štěstí a velmi brzké vyřešení <3

  • To jste mě nepotěšili, že ono to banování ještě má pokračování. Už včera jsem si oddechla, že ban mi nepřistál a dneska znovu. Nehrají snad ruskou ruletu, ale odstřelí náhodného hráče? Stejně tak nechápu ten časový limit. Jestli si náhodou nemyslí, že někdo hraje moc, tak by si měl dát nucenou pauzu :pinch:. Zase otázkou je kolik boterů to vlastně zachytí, ten tady asi vypisovat nebude že :D. A jelikož je jich jak nas... tak se vždy najde někdo další kdo převezme jeho flek, takže u některých těžko soudit. Někteří jsou ale očividně nesmrtelní a pro GF neviditelní ;(. Fakt už se začínám bát co bude zítra...


    Všem neprávem zabanovaným přeji hodně štěstí a velmi brzké vyřešení <3

    já evidentně botuji i na svém shopovi =)) nevím jak jestli si posouvám stánek nebo prodávám nekvalitní zboží =)) ani nechápu jak nás může zablokovat polský support

  • Vážení a milí,


    herní tým o celém problému ví a intenzivně pracuje na jeho vyřešení.

    Kdo ví, že je čistý, kontaktuje podporu. Zbytek je asi jasnej.


    Chápu, že je pro některé situace obrovskou komplikací, protože jim běží čas na předmětech.

    Mějte strpení.


    Dokud bude thread probíhat touto "klidnější" formou, nechám Vám ho běžet.

  • Fufhiny tady už může být jen klidnější forma. Zoufalství je pryč, vztek nepomáhá, zbývá jen smíření.... Tvůj názor (soukromý ne jako BE) jak můžou poláci lézt k nám a dělat takový bordel? Našim k nim snad lezou?


    Jen mi nejdou dohlavy ty 4dny. To jako 72 hodin na odpoutání věcí a 1den na vybrání postav? (ovšem pouze konspirační teorie na odlehčení).........

  • Na německém fóru je vyjádření, že pro všechny zabanované případy je prokazatelně použit software 3. stran a všechny bany jsou oprávněné. Bohužel se nikdo nedoví s jakým softwarem mají problém. Takže máte teď pár dní na to asi naformátovat disk a pak doufat, že hackshieldu nebude vadit ani windows, jelikož jsou bany na základě jeho dat. Ne Poláci za to nemohou, jen je to nadřazený článek východního clusteru, ale bany spadají pod hackshield a pak pod správu Němců.

    Je to přesně jako v metinu, nikdo vám neřekne jak co funguje dokud na to hráči nedojdou sami....

  • v tom případě potom co mám smazat ? vrátil jsem se po x letech stáhnu metin z offiko stránek ještě píšu na support že mi to nešlo spustit nakonec bylo potřeba vložit účet do clienta super můžu hrát a po 3 týdnech ban =))


    potom kde je ten problém ? až je z toho člověku smutno =/

  • Též čekám na odpověď a furt nic ... v takovéto situaci bych nejraději se šel projít ... ale to je dneska skoro nemožná záležitost :D takže jen čekat no ... GramoFon max už můžeme oprašovat staré knihy na poličkách , taky jsem začal hrát po dlouhé době a dostávat se do toho...

  • 1) Pokud to chápu dobře, ty bany nejsou od poláků ale od systému, a jelikož jsme od sloučení na "polském clusteru" tak nás to odkazuje na polsko (občas se objevují ve hře i polské systémové hlášky atp)

    2) Stejný problém mají všude, není to jen u nás a snad se to nějak vyřeší, taky mi dnes vyprší 3 bonusový kostým co už nikdy nenatočím pod 10w ale co nadělám.

    3) GM čekají na odpověď a sami nemůžou odbanovávat desítky účtů dokud k tomu nedostanou vyjádření.


    Jedna hypotéza je, že systému vadí lidé co hrají denně na více GF účtech, ale jsou lidé co hráli na jednom a ban už mají, takže na tom asi moc pravdy nebude. Taky jsem slyšel hypotézu že je to kvůli odevzdávání medailí, to taky není pravda, ban mají i lidi co neodevzdávají, ban dostávají i účty co ani nehrají. A jelikož ban dostávají jen některé GF účty tak na tom že mu vadí něco v PC taky pravda být nemůže, jinak by to dostaly všechny, navíc kamarádka nemá v PC prakticky nic kromě metinu, prohlížece a komunikačních programů a má ban na jednom ze 3 GF účtů, který má jen na medaile.

  • Na německém fóru je vyjádření, že pro všechny zabanované případy je prokazatelně použit software 3. stran a všechny bany jsou oprávněné. Bohužel se nikdo nedoví s jakým softwarem mají problém. Takže máte teď pár dní na to asi naformátovat disk a pak doufat, že hackshieldu nebude vadit ani windows, jelikož jsou bany na základě jeho dat. Ne Poláci za to nemohou, jen je to nadřazený článek východního clusteru, ale bany spadají pod hackshield a pak pod správu Němců.

    Je to přesně jako v metinu, nikdo vám neřekne jak co funguje dokud na to hráči nedojdou sami....

    Poláci nám nejsou nadřazení. Každý má svůj server co si má hlídat. A programy 3tí strany? Ty nejsou prokázané. Jinak by to nebylo na 4 dny. A pokud by to spadalo pod správu němců, tak by s náma němci komunikovali a neodkazovali nás na naše GM.

  • 1) Polský tým je spolehlivě největší a myslím si, že to na něj odkazuje genericky.

    2) Tenhle problém se tu objevuje periodicky a vždycky je k tomu velkopanské vyjádření že minimálně 150 ze 100 rozdaných banů je oprávněných, trhněte si a rozhodně po nás nic nechtějte.

    3) Český tým nesmí nic a tak si počkáme...

    4) Nedám si pokoj a tohle jim budu vracet tak dlouho dokud se neočistím. Nenechám si přišít warn za něco, co jsem neudělal, tohle je už třetí vlna banů o které vím, druhá která mě zasáhla a opravdu mě tahle zfušovaná "ochrana" nebaví.

  • Nové NEPODLOŽENÉ info. Změnil se systém zákazů, že dostanete 3x ban na několik dní a po 4. bude účet trvale zablokován. Informace prý z tureckého fóra. Tímto by se vysvětlovali ty 4 dny.


    Edit: již to bylo cenzurováno, takže čekám kdy budu též :D