Curse of the Serpent Queen

 • announcement_metin2_de_72a3d33dc0b160faed3486e6944cecc5.jpg  Ovládnutí Yohary se posouvá do druhé fáze - s nadcházející aktualizací obdrží Metin2 nový obsah a dvě nové vzrušující bludiště, které nejsou jen plné akce, ale také plné tajemství:

  Můžeš se těšit na strhující výzvu ve zcela novém Hadím chrámu a k němu odpovídající hadí výbavu, která ti bude přidávat nové bonusy, abys byl ještě silnější, než kdykoliv předtím. Také získáš přístup k tajemnému bludišti, které budeš moci prozkoumat a nakrást si tam, kolik jen uneseš.

  Tajemství Hadího chrámu  Po třech královstvích se šíří zprávy, že služebníci Sung Mahi používají strategicky výhodnou lokalitu jako svou novou pevnost. Vládce Hadího chrámu, královna Nethis, je jednou z nejvěrnějších a nejnebezpečnějších služebnic temného boha démonů, která kdy opustila Věž Sung Mahi v Pustiny Seo Gwang. Svou baštu si vybudovala v Hadím chrámu.


  Povídá se, že hluboko v podzemí tajemného Hadího chrámu jsou ukryty nepředstavitelné poklady. Lidé také tvrdí, že chrám samotný byl postaven dlouho před objevením Yohary aby uzamkl mocnou kletbu, která byla vyslovena jedním z Králů démonů během velké války s drakem.


  Obyvatelé chrámu se poté stali obětí této kletby a hněv Krále démonů je přeměnil na hadí kreatury. Vesničané pracující v blízkém okolí nebyli rovněž ušetřeni a stali se nedobrovolně krvelačnými bestiemi.


  Před hrdiny třech království nyní stojí výzva na zlomení kletby a objevení skrytých pokladů Hadího chrámu. Ale buď opatrný, aby ses ty sám nestal obětí přeměny! Taktéž každý, který v okolí této lokality tráví příliš mnoho času, je zasažen kletbou: nejprve mu vyrazí šupiny, pak jedové váčky a nakonec i tesáky.


  Hadí královna Nethis bude mít pekelný banket čekající na ty válečníky, kteří lehkovážně vstoupí do chrámu. Nicméně, ovládnutí Hadího chrámu je teprve začátek veliké cesty, která prověří všechny hrdiny ze tří království...