Dračí hlídač Jaharr a PVM helmy od lvlu 100

  • Zdravím. :) Hľadala som podobnú tému, ale zatiaľ som ju tu nenašla... Tak sa vopred ospravedlňujem za prípadnú duplikáciu.


    Chcem sa opýtať, či niekto máte skúsenosti s prerábaním helmy od lvlu 80 na tú helmu od lvlu 100 u Dračieho hlídača Jaharra. Prešla som wikipédiu českú, anglickú, poľskú aj nemeckú, ale o moc múdrejšia nie som. :wacko: Na každej sa totiž píše, že sa vylepšenie podariť nemusí... Niektoré uvádzajú, že pri výrobe tej PVP helmy pri neúspechu človek príde iba o suroviny, nie o prilbu samotnú. O výrobe tej PVM (útokovej) helmy a prípadnom neúspechu sa nikde nič nepíše. Tiež som sa pýtala niekoľkých hráčov v hre, ale nevedeli mi poradiť. Je tu niekto, kto sa v tom vyzná alebo má podobnú skúsenosť?


    Konkrétne, mám FI prilbu od lvlu 80 +9.

    1. Keď pôjdem za Jaharrom a vylepšenie na tú PVM (útokovú) prilbu sa NEPODARÍ, prídem iba o suroviny, či aj o helmu?

    2. Keď pôjdem za Jaharrom a vylepšenie na tú PVM (útokovú) prilbu sa PODARÍ, zostanú na nej tie bonusy, či o ne prídem?


    Vopred ďakujem za odpovede. :thumbsup:

  • Výroba útokové helmy může selhat, tam máš na +9 70% šanci, ale i tak přijdeš o bonusy které máš v té helmě, vyrobí se ti obyčejná čistá. Když vyrobíš odolkovou o helmu nepřijdeš, jen o suroviny, tam dáváš navíc jen ty dračí křídla, které získáš z gaya. Jestli se ti převedou bonusy to nevím, ale myslím že se ti vyrobí normálně čistá, tak jako u útokové.

    Edited once, last by Caveat ().

  • Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a vysvetlenie. :)


    Z toho mi vychádza, že návšteva u Jaharra sa absolútne nevyplatí... To sa skôr oplatí rovno kovať tú útokovú prilbu, pridávať a točiť bonusy priamo v nej. :thumbsup: