Neustálá akce na dočasných serverech

 • announcement_metin2_de_6e29884d4a8e2c3235ecddf58e00a35b.jpg


  Během prázdnin můžeš očekávat speciální výzvu se skvělými odměnami: zúčastni se parádních událostí, jako je třeba zcela nová Královská bitva, na našich nových, byť jen dočasných, serverech a získej některé z opravdu skvělých a vysoce kvalitních předmětů. Po uzavření serveru si budeš moci vzít svého nejlepšího hrdinu na další server.


  Ale nejenom profesionální hráči Metin2 budou mít benefity: zcela noví hráči nebudou mít problém najít svou cestu na nových serverech a získávat úrovně stejně rychle jako ostatní hráči! Získej díky této příležitosti maximum a rychle dožeň veterány hry.

  Co na tebe čeká

  Na našich dočasných serverech se můžeš zúčastnit populárních událostí a vyhrát v týdenních výzvách a těžit z rychlejšího zisku úrovní a postupu v žebříčku hodnocení.

  • Nové účty získají 50% slevu na Automatický lov a Prémiové truhly a také startovní balíček zdarma v ItemShopu!

  • Můžeš se také těšit na nové šance získat Tygří mince v ItemShopu a zcela novou Královskou bitvu na Metin2!

  Výzvy a převody postavy

  Můžeš se těšit na 10 týdnů plných akce na Metin2. Po skončení událostí bude možné provést převod postavy v době od 17.2.2021 do 2.3.2021. Výzvy na serveru startují každý týden. Pokud se ti v nich bude opravdu dařit, můžeš so také převést více výbavy a předmětů ze svého inventáře.

  Odměny za soutěžení ve výzvách si můžeš vyzvednout v ItemShopu. Musíš dokončit 6 výzev, abys měl nárok na přenos postavy.

  Tip: Začni co nejdříve, protože náročnost výzev se bude každý týden zvyšovat. Ale můžeš také tak trochu ‚podvádět‘, protože přijmutím naší dvoufázové autorizace (během události či i dříve) máš jednu výzvu již splněnou!

  Hodnocení a odměny

  Pro každou výzvu bude hodnocení pro každé království a server. Nejlepších 10 % hráčů obdrží odměnu. Pokud dosáhneš na pozici 1, 2 nebo 3, tak se můžeš těšit na speciální odměnu!

  Seznam jednotlivých výzev najdeš na fóru Metin2.

  Dočasné servery

  Budou existovat 3 dočasné servery – jejich provoz začíná 4.12.2020 v 10:00 CET.

  Alnitak Region: Západní Evropa Kanály: 6

  Mintaka Region: Východní Evropa Kanály: 6

  Alnilam Region: Turecko Kanály: 6

  Události

  Na dočasných serverech je připravena celá řada událostí, které stojí za to prozkoumat:

  Permanentní posílení

  Využij čas a získávej na těchto serverech úrovně co nejrychleji! Během událostí plyne čas rychle:

  Získej trvalé vylepšení +200 BZK a trvalé +100% zvýšení četnosti padání předmětů.

  Královská bitva

  Poraz své nepřátele v módu Královské bitvy: na dočasných serverech se od pátku 12:00 do pondělí 12:00 CET účastni bitev a získávej umístění v žebříčku. Čekají tě skvělé ceny!

  Registrace a pravidla

  Pro vstup potřebuješ Propustku do Královské bitvy. Stačí se zařadit do fronty kliknutím na odpovídající tlačítko. Jakmile bude dostatek účastníků, bitva bude zahájena.

  Královská bitva má speciální pravidla pro zajištění férového boje a vyrovnaných protivníků: všichni účastníci mají stejný typ postavy a nelze používat schopnosti. Při vstupu do Bitevní zóny jsou také dočasně zabaveny všechny předměty. Neboj se! Získáš je zpět po bitvě!

  A protože začínáš bez výbavy, budeš nějakou potřebovat rychle získat. Lze toho dosáhnout různými cestami: hledej na mapě Truhly se zásobami a Truhly s výbavou. Obsahují výbavu a užitečné předměty. Také můžeš zabavit věci z inventáře každého hráče, kterého porazíš.

  Mimochodem, v Královské bitvě můžeš obnovit své zdraví zabitím protivníka.

  Zóny a vítězství

  Postupem času se bezpečná zóna, kde můžeš zůstat, začne zmenšovat díky elektrickému poli. Ujisti se, že se dostaneš do další bezpečné zóny včas, abys nebyl poškozen bariérou. To zaručuje neustálou akci!

  Poslední hráč na nohou je korunován jako vítěz hry! Když Královská bitva skončí, budeš teleportován zpět do vesnice a tvůj hrdina se vrátí do předchozího stavu.

  Královská bitva má svůj vlastní žebříček a podle něj jsou rozdělovány odměny.

  Bitva pěti oltářů

  Tato PvP událost se bude konat od pondělí 12:00 do pátku 12:00 CET pro hráče od úrovně 30 a vyšší.

  Ovládni oltáře, braň je proti ostatním dvěma královstvím a seber si týdenní odměny a získej spoustu bodů do hodnocení.

  Propustku nazvanou ‚Volání oltářů‘ lze za 50 000 Yangů koupit u Obchodnice se smíšeným zbožím a teleportuje tě přímo na Mlžný ostrov.

  Jakmile je bitva zahájena, všechna tři království bojují o kontrolu nad pěti oltáři:

  • Pro ovládnutí oltáře musí být oltář nejprve zničen.
  • Království, které má v okolí nejvíce bojovníků, obsadí po 1 minutách oltář.
  • Po 3 minutách se oltář objeví znovu v barvě království, které jej obsadilo.
  • Čím déle je oltář ovládán jedním královstvím, tím těžší je jej zničit.
  • Pokud oltář zůstane v držení království při ukončení hry, aktivuje se posílení, trvající 5 dnů. Každý oltář poskytuje jiné posílení.
  • Posílení získají pouze hráči, kteří se zúčastnili bitvy.

  Jsou dostupné následující posílení:

  • Oltář energie (bonus energie): zvyšuje energii o 2
  • Oltář štěstí (bonus předmětu): zvyšuje četnost padání předmětů o 10 %
  • Oltář síly (bonus síly): zvyšuje sílu, inteligenci, vitalitu a pohyblivost o 3
  • Oltář bohatství (bonus Yangů): zvyšuje četnost padání Yangů o 10 %
  • Oltář osvícení (bonus kostýmu): zvyšuje bonusy kostýmu o 3 %

  Událost Světový boss

  Poraz světového bosse v neutrální zóně a získej Tygří mince a další odměny.

  Poškození, způsobené během bitvy, se ukládá. Pokud tvá postava způsobí alespoň minimální poškození bossovi před jeho zabitím, obdržíš kořist založenou na tvé pozici v žebříčku poškození. Pokud boss unikne, skóre se restuje.

  Odměny Pro lepší kořist dosáhni vyššího umístění:

  Umístění 1-10: Úroveň kořisti I Umístění 11-25: Úroveň kořisti II Umístění 26-100: Úroveň kořisti III Umístění 100+ s minimálním poškozením: Úroveň kořisti IV

  DŮLEŽITÉ: musíš si odměnu vyzvednout před tím, než se objeví další boss, nebo bude ztracena. Tato událost bude probíhat po celou dobu běhu dočasných serverů.

  Tržiště

  Na dočasném serveru můžeš také obchodovat: Tržiště bude aktivní a hráči ze všech třech království si tam budou moci otevřít obchod. Navíc tam bude několik postav, které budou pomáhat nákupu a prodeji zboží. A jako obvykle je Tržiště místem míru: na mapě nejsou dostupné PvP akce.

  Dožínky

  Tento rok se sklizeň ve všech třech královstvích konala velmi pozdě. Wonda-Rim a Handu-Up měli se svými Rýžovými buchtami spoustu problémů. A co víc, byli jim ukradeny! Pomoz jim, dones jim jejich Rýžové buchty zpět a získej zajímavou odměnu.

  Ovšem tento úkol je poměrně složitý, takže na splnění jeho druhé části budeš potřebovat pomoc od tvých přátel. Pokud tuto část dokončíte společně, bude odměna ještě lepší.

  Lov duší

  Jakmile dosáhneš úrovně 30, navštiv Ah-Yu a obdržíš úkol. Pokud jej úspěšně dokončíš, získáš Truhlu duší, obsahující dvě duše: Duši snů (zvyšuje poškození úderem) a Nebeskou duši (zvyšuje poškození schopnostmi). (Na otevření truhly máš 24 hodin od obdržení).

  Vylepšuj duše pomocí Pergamenů duše (nebo Pergamenů duše (100%) a prodloužíš tak dobu jejich trvání a sílu jejich útoku. Duše lze vylepšit několikrát (existuje celkem 5 úrovní). Nicméně vylepšení může selhat a tobě zůstane jen duše, ale nikoliv již Pergamen duše.

  Duše můžeš používat jen pokud jsi dostatečně dlouho online. Například pokud má duše dobu trvání 1 hodinu lze ji používat až po 1 hodině hraní.

  Duše nelze používat během PvP a při transformaci. Jakmile doba duše vyprší, můžeš úkol plnit znovu.

  Lepší zisk BZK

  Ke všem již zmíněným vylepšením můžeš získat další: navštiv uriela a získej lepší zisk BZK. Čím je vyšší tvá úroveň, tím větší je BZK bonus. Omezeno na +200% BZK (pro hráče 101 do 120).

  Než získáš nové posílení, tak musí tvé aktuální skončit.

  Padání předmětů

  Sběr skvělých předmětů není omezen jen na servery Anima, Corundum a Edge: zvýšená četnost padání předmětů bude i na našich dočasných serverech.

  Síla tygra

  Po celou dobu budou z kamenů Metin a bossů padat předměty Síla tygra, které ti umožní způsobovat o 40 % větší poškození při PvE než na běžném serveru. Vylepšení platí na celý účet Metin2 a trvá 10 minut od aktivace.

 • Týdenní výzva #1

  Úspěšně dokonči Výzvu #1 v době od 4.12.2020 do 10.12.2020: dokonči první jezdecký úkol tento týden a získej odměny! Navštiv ItemShop a podívej se, co můžeš tentokrát získat.

  Čím rychleji, tím lépe: dokonči výzvu nejrychleji a budeš mít šanci získat vysoké umístění v hodnocení a také další odměny!

  Hráči, kteří se umístí v prvních 10 % jejich království obdrží:

  • 250x Tygří mince

  Top tři hráči obdrží další odměny:

   1. místo: Prsten radosti (30 dnů), Ellie (30 dnů ) a Osobní prémiový obchod (7 dnů)
   1. místo: Ellie (15 dnů ) a Osobní prémiový obchod (7 dnů)
   1. místo: Osobní prémiový obchod (7 dnů)

  Týdenní výzva #5

  Úspěšně dokonči Výzvu #5 mezi 4.12.2020 a 7.1.2021: Dokonči 50 úkolů v tomto časovém období a získej odměny! Navštiv ItemShop a podívej se, co můžeš tentokrát získat.

  Čím rychleji, tím lépe: dokonči výzvu nejrychleji a budeš mít šanci získat vysoké umístění v hodnocení a také další odměny!

  Hráči, kteří se umístí v prvních 10 % jejich království obdrží:

  • 250x Tygří mince

  Top tři hráči obdrží další odměny:

   1. místo: Prsten radosti (30 dnů), 10x Velká truhla šerpy a Osobní prémiový obchod (7 dnů)
   1. místo: 5x Velká truhla šerpy a Osobní prémiový obchod (7 dnů)
   1. místo: Osobní prémiový obchod (7 dnů)

  Týdenní výzva #10

  Úspěšně dokonči Výzvu #10 mezi 4.12.2020 a 11.2.2021: Dej do toho vše a dosáhni Úrovně Šampióna 1. Odměny obdržíš v závislosti na této úrovni. Navštiv ItemShop a podívej se, co můžeš tentokrát získat.

  Čím vyšší úroveň, tím lépe: dosáhni co nejvyšší úroveň a budeš mít šanci získat vysoké umístění v hodnocení a také další odměny!

  Hráči, kteří se umístí v prvních 10 % jejich království obdrží:

  • 500x Tygří mince

  Top tři hráči obdrží další odměny:

   1. místo: Poukaz na Vzhled zbraně+, 5x Rituální kámen a Osobní prémiový obchod (7 dnů)
   1. místo: 3x Rituální kámen a Osobní prémiový obchod (7 dnů)
   1. místo: Osobní prémiový obchod (7 dnů)

  Tip: Nechceš propásnout žádnou z výzev? Tak sleduj naše notifikace, protože my ti o každé aktivní výzvě dáme určitě vědět!

 • Vážená komunito,


  Odměna za Válku Říší se v uživatelském rozhraní událostí nezobrazuje správně. Zobrazuje se Truhla Štěstí, ale ve skutečnosti to je Rubínová Truhla.


  Váš tým Metin2

 • Weekly Challenge #2


  Successfully complete Challenge #2 between 11/12 and 17/12: Destroy 10 Metin stones of any kind and get the rewards! Pay a visit to the shop and take a look at what you can get this week.


  One Metin, one point: Destroy a particularly high number of Metin stones in this challenge and you’ll be in with the chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 250 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1st Place: Ring of Joy (30 Days), Wisdom Bundle and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 15x Concentrated Reading and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Weekly Challenge #3


  Successfully complete Challenge #3 between 18/12 and 24/12: Defeat 10 bosses of any kind and get the rewards! Pay a visit to the shop and take a look at what you can get this week.


  One boss, one point: Defeat a particularly high number of bosses in this challenge and you’ll be in with the chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 250 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1st Place: Ring of Joy (30 Days), 25x Pet Chest and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 15x Pet Chest and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Weekly Challenge #4


  Successfully complete Challenge #4 between 25/12 and 31/12: Take part in 3 world boss fights this week and get the rewards! Pay a visit to the shop and take a look at what you can get this week.


  One fight, one point: Score a particularly high number of point in world boss fight and you’ll be in with the chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 250 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1st Place: Ring of Joy (30 Days), 15x Chest of Mysteries and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 10x Chest of Mysteries and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Weekly Challenge #6


  Successfully complete Challenge #6 between 8/1/2021 and 14/1/2021: Defeat 5 players in Battle Royale mode and get the rewards! Pay a visit to the shop and take a look at what you can get this week.


  One opponent, one point: Defeat a particularly high number of opponents in Battle Royale mode and you’ll be in with the chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 300 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1 Place: Amulet of the Guardians (30 Days), 25x Whelp Box and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 15x Whelp Box and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Vážená komunito,


  Pro přenos postavy z dočasného serveru musí být splněny následující podmínky:


  Dokončeno 0-5 výzev:

  • Žádný přenos postavy nebude možný

  Dokončeno 6 a více výzev:

  • Lze přenést postavu nejvyšší úrovně
  • Pouze postava bez vybavení nebo čehokoliv jiného
  • Pokud existuje více než jedna postava stejné úrovně, tak bude zohledněno i množství bodů zkušenosti

  Dokončeno 7 a více výzev:

  • Bude přenesena zbraň, brnění a helma

  Dokončeno 8 a více výzev:

  • Bude přenesen zbytek vybavení
  • Zahrnuje nasazené DSS (Kameny dračí alchymie) položky
  • Nasazené položky DSS (Kameny dračí alchymie) budou po přenosu neprodejné

  Dokončeno 9 a více výzev:

  • Kompletní DSS (Kameny dračí alchymie) inventář

  Dokončeno 10 a více výzev:

  • Bude přenesena i první stránka inventáře


  Váš Metin2 Tým

 • Weekly Challenge #7


  Successfully complete Challenge #7 between 15/1/2021 and 21/1/2021: Go to the alchemist and refine 2 antique Dragon Stones into 1 legendary Dragon Stone this week. You’ll receive 1 point for refinement from antique to legendary and 3 points per refinement from legendary to mystical. Pay a visit to the shop and take a look at what you can get in reward.


  The more points the better: If you are highly successful at refinement, you’ll be in with the chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 350 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1st Place: Dragon Tongs+, 5x Flame of the Dragon and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 3x Flame of the Dragon and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Weekly Challenge #8


  Successfully complete Challenge #8 between 22/1/2021 and 28/1/2021: Complete the 34th Level of the Zodiac Temple this week. You can only complete this challenge with a group. You’ll receive 1 point per successful completion! Pay a visit to the shop and take a look at what you can get in reward.


  The more points the better: Complete the challenge enough times and you’ll be in with a chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 400 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1st Place: Bonsai+ (30 Days), 10x Ice Talisman+0 and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 5x Ice Talisman+0 and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Weekly Challenge #9


  Successfully complete Challenge #9 between 29/1/2021 and 4/2/2021: Kill one of the bosses in an RX or TR Dungeon this week. You can only complete this challenge with a group. You’ll receive 1 point per defeated boss. Pay a visit to the shop and take a look at what you can get in reward.


  The more points the better: Complete the challenge enough times and you’ll be in with a chance of obtaining a high placement in the rankings, as well as other rewards!


  Players ranking among the top 10% of their kingdom will receive:

  * 450 Tiger Coins


  The top three players receive additional rewards:

  * 1st Place: 5x Magic Stone, 10x Chest with Redux Stones and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 2nd Place: 5x Chest with Redux Stones and Personal Premium Shop (7 Days)

  * 3rd Place: Personal Premium Shop (7 Days)


  Good luck!

  The Metin2 Team

 • Dear Community,


  Character transfers can be initiated between Feb 18, 2021 (after maintenance) until March 2, 2021 using the website (via account administration, like with the temporary server from 2018/19), accessible via the GF client. Transfers will then be conducted during maintenance periods.


  Your Metin2 Team

 • All players with pending temp server character transfers should restart their transfers as soon as possible, ideally before tomorrow's maintenance (Feb 24).