Nieje možné nájsť herné súbory, prosím oprav si hru.

  • Zdravím, vždy ked sa snazim zapnut metin, naskoci cerveny riadok s napisom nepodarilo sa najst herne subory, prosim oprav si hru. Opravujem hru doslova kazdu minutu, nainstaloval som vsetky mozne aktualiazacie, odinstaloval a znova nainstaloval hru a stale nic. Vedel by mi niekto pomoct? Naozaj sa mi podari zapnut metin raz za tri dni. Dakujem

  • Přesně... Stáhnout metin, a než ho spustíš, tak celou složku hodit do vyjímek v antiviru / antimalwaru. Některé soubory se mohou zdát podezřelé a tak je antivir hodí do karantény a zakáže k nim přístup.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Celou složku, ve které máš metin, máš ve výjimkách? Po hození do výjimek jsi zkusil zvolit "opravit hru"?

    Pokud ano, pak nevím.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Dal som súbory do vynimiek a stale to nefunguje

    O jaký antivir jde? Pokud je to McAfee, tak jsem měl úplně stejný problém. Jedním z řešením bylo zmiňované nastavení výjimek, jak pro GF clienta, tak složku s metinem. Druhá možnost bylo desktivovat “On-access scan”

  • nejde mi spustit hra, nevíte někdo coje za problém? pořád mi to hází hlášku create no appropriate device. nevíte někdo co s tím?

  • Zloženie: 100% bavlna.

    O jaký antivir jde? Pokud je to McAfee, tak jsem měl úplně stejný problém. Jedním z řešením bylo zmiňované nastavení výjimek, jak pro GF clienta, tak složku s metinem. Druhá možnost bylo desktivovat “On-access scan”

    Je to avast, idem skusit este odinstlaovat vsetko a znova nainstalovat ako radil potvurka007