Chatban pro spamboty

  • Spamboti už nejsou takový problém díky tlačítku block, ale dalo by se toho využít i dále. GF se nebrání chatbanům za nic tak co zkusit implementovat to, že pokud nějaká postava bude vhozena do bloku určitým počtem hráčů obdrží chatban na určitou dobu, tento počet hráčů by se mohl škálovat podle lvl postavy aby nedošlo k nechtěnému zneužívání... Tímto způsobem by se dalo zbavovat otravnosti spambotů. Způsobů jak se jich zbavit je jistě více ale tento mě napadlo jako mezi prvními.

    Human brain can only do so much, but you should still use it.

  • Návrh je to sice hezký, ale bohužel zbytečný my jsme malá komunita, kde nás řeší až vcelku nakonec. Takže tento návrh ti moc neprojde, už tady bylo tolik návrhů a stejně se to nikam nedostalo moc :)

  • Návrh je to sice hezký, ale bohužel zbytečný my jsme malá komunita, kde nás řeší až vcelku nakonec. Takže tento návrh ti moc neprojde, už tady bylo tolik návrhů a stejně se to nikam nedostalo moc :)

    Návrh Offline stánky pocházel z našeho komunitního návrhu a nevím o jiné komunitě, která by předložila Gameforge a Webzenu tolik materiálů a argumentů, jako my tehdy.

    Určitě není zbytečný přicházet s návrhy, diskutovat o nich, pilovat je a ve finále dát dohromady nějaký podrobnější souhrn, k tomu tá sekce tady slouží:)

  • Návrh Offline stánky pocházel z našeho komunitního návrhu a nevím o jiné komunitě, která by předložila Gameforge a Webzenu tolik materiálů a argumentů, jako my tehdy.

    Určitě není zbytečný přicházet s návrhy, diskutovat o nich, pilovat je a ve finále dát dohromady nějaký podrobnější souhrn, k tomu tá sekce tady slouží:)

    Ale kolik let to trvalo, než k tomu došli vůbec...To je hodně dlouhá doba, takže za mě je to spíše nereálné. V dnešní době se už spíše dá považovat hra za úpadek, než vyhoupnutí do čela jako dříve, kolik takových návrhů prošlo z nás kromě těch stánků jak tvrdíš? :)

  • Plus kolikrát jsme si vyslechli že vymýšlíme nesmysly, oflajne stánke nikdy nebudů, nech si to všetci zapametajů a koniec...

    Když už to je, tak se o tom s námi nikdo nebaví, dostaneme to jako překvápko a pak se podle nálad dolaďují věci co jsou nešikovně řešené, potažmo rovnou nefungují. Co jsme pro GF asi za partnera, když jim nestojíme ani za fulltime zaměstnance, který by uměl česky.

    Spravit chatbany je taky jeden zásah do slovníčku sprosťáren a počkáme si 100 let.

    Osobně za nejdůležitější věc která by do hry měla být přidána je ingame hlášení botů. Já osobně po pár nahlášených botech a nulových výsledcích prostě lezení do podpory pokud to není nezbytně nutné vzdal.

  • Sice pěkné, že offline stánky zavedly, ale až v momentě co někoho napadlo jak na tom zarejžovat. Že je za to komunita má tendence upálit na hranici, je vcelku nezajímá a cena/(ne)dostupnost zůstává jak je. Jestli někoho z hráčů napadlo, že na týden za to vysolit 150 dm je ok...Takže návrhy se implementují snad v momentě co z toho koukají prachy navíc. A někde úplně nakonec se dělají proto, aby hra byla hratelná, tedy aby jim to nějak fungovalo.

    Návrh je pěkný a byl i realizovatelný, ale GF z toho nic nemá, takže pokud to nedostane od někoho příkazem, tak asi nic :| Nebo to bude jako prémiová funkce, zaplať a jsi bez spamu :rofl:

  • Bohužel jak je řečeno jen tak se asi nedočkáme, dokud problém nebude neúnosný. Ono fakt je to tak že pokud z toho nejdou prachy je to zbytečná zpráva, zatím všechny změny ve hře byly jen s cílem něco z toho dostat, a chytré hlavy z vedení nenápadně, že zpříjemnění hry hráčům se také může pozitivně odrazit na výdělku. Nedojde jim, že po prvním loginu do hry člověk vidí všechny tyhle "nabídky" nabízené automatizovaným systémem (teď už ne, než se dostanou do obchody dost to potrvá) a pokud je neodradí to, tak po zjištění jak to běží si raději zaplatí nějaký ten automatizovaný program. Takže žádná třetí ruka, žádný automatický lovec, sousta věci které již nepotřebují protože yangy a drop bez námahy jim vše vynahradí. Člověk si občas přeje aby zde byl spolehlivý poskytovatel metinu který si nechce jen namastit kapsu. To chce jistě každý ale způsob jakým to dělá GF je až sprostý. Udělat sever který by byl B2P nebo P2P stále vyjde levněji jak tento Itemshop, spočítejte si jen kolik by jste dali jen za offline stánek na celý měsíc, na jedné postavě =D. Naneštěstí metin je srdcovka, priváty jsou na dvě věci a nic jiného nám nezbývá takže dále budeme dobrovolně sypat pánům do kapes, velké společnosti poskytující hry s tím že jim záleží na hráčích už neexistují. Dal jsem jen návrh, chtělo by to aby nebylo cz fórum tak mrtvé, metin v Čechách vážně umírá a je to škoda

    Human brain can only do so much, but you should still use it.

  • Tak jsem si tak psal s kamarádem o tom, jestli nekoupím tavky a co myslíte... napsal jsem mu že mám doPLNěno a tradá, chatban hadr.

    Prosím Lucyana  Fufhiny , jestli by se s tím nedalo něco dělat. Díky a umlčený nový rok :)