AUTOMATICKÝ LOVEC

  • AUTOMATICKÝ LOVEC

    Ahoj!

    Keďže som lenivý jak rezeň, tak dosť často používam na expenie autolov, samozrejme sú tam výhody , ako napríklad taká, že tam nemusím, jak posledný mohykán sedieť a sekať xy hodín zabugované mobky v zabugovanej mape. Nedávno som však ale chvíľu toho automatického lovca (čítaj tupca) sledoval, tu je pár postrehov.


    1.) SEKANIE METINU


    Ako prvé by som začal, že po novom nám tento skvelý nástroj pre lenivých začal útočiť na metiny, zoberiem to z toho pozitívneho hľadiska, áno pár tých metinov seknutých za noc, je kopec BZK navyše. Což je síce veľmi super, lenže tento systém, ktorý autolovca vedie, z nejakého prapodivného dôvodu, občas odbehne od metinu a začne sekať okolité príšery, môže to byť veľká výhoda, hlavne pre slabšie postavy čo neustoja long-range nepriateľov, ale čo mi príde absolútne divné je , že si občas autolov zaumieni odbehnúť od rozsekaného metinu, a zaútočí na mobky ktoré sú cez pol mapy preč, alebo skoro už v druhej mape, což stále nie je ten najväčší problém, ten nastáva vtedy, keď sa postava rozbehne oproti metinu za mobkami za ním, a už len stojí bugnutá a beží ako na páse smerom do metinu, ani obraz ani zvuk. Veľmi by ma zaujímalo, aké kritériá na výber protivníka tento systém má, ale mal by sa asi kus upraviť.



    2.) AUTOMATICKÉ OŽIVENIE POSTAVY PRI UMRETÍ


    Táto funkcia sa mi od začiatku veľmi pozdávala, každopádne až do doby kedy som zistil ako to nefunguje. Z prvého momentu, áno super, postava umrie, možno ani nie kvôli mobkám, ale kvôli low-mind človeku čo ide večer okolo, a jednoducho musí tú postavu vypnúť( Pozdravujem Imbu) , čo som zasledoval, tak teda systém automaticky postaví postavu, ale až po uplynutí doby, než by ju systém automaticky kopol "do mesta", což je fajn, aspoň si chvílu postava schladí ksicht v bahne , no čo. LENŽE tam začína zádrhel, keď sa spomínaná postavička postaví, najlepšie medzi nepriateľmi, a kliknutie elixírov prichádza až v momente keď začne s 1zb sekať okolité mobky, což má za výsledok len to, že postava skape znovu, dosť záleží od okolností , ktoré toto sprevádzajú, keď mi postava ležala mimo mobiek, bolo to ok, ale akonáhle pri nich, útok na ne bol rychlejší jak hnačka pri črevnej chrípke. Toto ale stále nie je ten najväčší problém tejto šialenej reinkarnácie. Áno parkrát sa stane, že kvôli nepriazni okolností jednoducho postavička vzkriesená jak Ježiš, skape znovu pod mobkami, čert ber, najväčší problém ale je , že keď za celú noc, alebo xy hodín expenia, dôjdu postavičke elixíry v lovcovi, potom začína pravý Jackjass, kedy postavička len vstane, sekne a umrie. Nebolo by rozumnejšie tento systém upraviť tak, že keď po zmiznutí všetkých elixírov v autolove, jednoducho autolov vypne? Alebo minimálne stopne automatické vzkriesenie? Pretože prísť po niekoľkých hodinách k metinu, a zistiť že mám o 30% menej naexpené ako predtým než som to tam zapol, je dosť na nervy, a menej slabší by mohli mať zarobené tak na kvalitný hisák.

    Riešenie? Stopnite prosím to automatické oživovanie úplne, alebo aspoň po tom čo dôjdu eliky, ALEBO! Dovoľte aby sa dali do autolovu vložiť medaile draka pre tých čo nevedia, taká tá bronzová minca ktorá nejde predať ani vyhodiť, slúži proti strate BZK po opätovnom umretí), každý priemerný hráč čo otváral mesačné pokladnice, ich má tak za tri plné postavy. :thumbsup:



    3.) SCHOPNOSTI V AUTOLOVE


    Táto funkcia , což som veľmi prekvapený, šlape jak hodinky, jediný problém ktorý som zaregistroval je , že sa skilly dajú nastaviť na čas len aký majú v základe, a nie taký, kedy cooldown padne vplyvom všetkých rôznych bonusov. Čiže ak máte rýchlosť kúzla aj 50% , do autolovu sa nedá nastaviť polovičná hodnota času, ale len tá ,ktorá je napísaná v základe skillu. Nevýhoda: skilly používa stroj, ciže často sa stáva to, že skill je použitý na jednotlivca, aj keď je na výber ho použiť do väčšej skupiny nepriateľov, a tak spôsobiť väčšie škody, ale tak čo, toto je len zrnko ryže oproti tomu gigantu, ktorým disponuje táto krásna hra už 10 rokov.



    4.) VLOŽENIE EXP RYBIEK DO AUTOLOVU, STATUSOVÝCH EXPÁKOV


    Super! Až na to , že niekedy to ide , niekedy nie , niekedy mi to preklikne a následne zruší, a niekedy mi to klikne , raka zoberie, ale nezapočíta bonus, ale hold aj také sú dni.

    Osobne, na pomer kedy táto funkcia zlyhala a naopak bola úspešná, radšej si do políčka dajte červený elixír, ako status expák alebo rybu, pretože je to tak 50 na 50 či vám to ten bonus po použití vôbec zaráta.


    5.) AUTOMATICKÉ ZAMERIAVANIE


    Tak, túto funkcia absolútne nechápem, či je zapnutá alebo nie, autolov funguje úplne rovnako , žiadna zmena, ktovie, máte niekto skúsenosti alebo seriózne info načo vlastne táto pandorina skrinka slúži?


    6.) NESTABILITA KLIENTA PRI AUTOLOVE


    Našťastie, po poslednom update je autolov omnoho stabilnejší( teda minimálne ten platený :lol:) , ten neplatený ešte občas zadrháva, ale tak niet sa čomu čudovať. Zadarmo ani kura nehrabe.


    7.) PRESUN POSTAVY


    V celku spoko, teda dokiaľ nemáte v ceste nijaké neprechodné prekážky, v chráme ochao na drop šnúr to bola totálna katastrofa, pretože autolov zameriaval mobky vo vedľajších chodbách, a okrem dropovania, postava behala jak jantar do steny. Toľko k tomu len, asi nemám právo si zarobiť. :D

    Takisto v Jeskyni vyhnanství sa občas stalo, keď bola postava blízko steny, a za ňou bola hneď ďalšia miestnosť, že sa chcela postavička zahrať na Neoa z Matrixu, a prejsť to durchom, škoda. Reálne ale neviem ako by sa táto vec dala zlepšiť, možno len nejaké nastavenie, odkiaľ pokiaľ má charakter behať a zabíjať.



    ZÁVER:

    V prvom rade, odporúčam autolov kúpiť, a nespokojiť sa len s neplatenou verziou, je to lacnejšie na hernú menu, ak ten charakter tie elixíry fakt potrebuje, autolov nepadá, je stabilnejší , a hlavne neminiete majlant na slnečné elixíry, nevýhodou ale je, že naklikať elixíry musíte vždy ked prídu, za to keď dáte postave 30 slnečných elixírov nemáte s tým žiadnu starosť, ale tak, kúpte kvôli expu 30 slnečných elixírov (E). Schopnosti , aj keď sú využívané vo väčšine prípadov UI totálne nezmyselne, aspoň trochu to vie urýchliť zabíjanie. Automatické oživenie, podľa mňa to za tie nervy nestojí, je tam síce malá šanca, že prídete a budete mať 0% ale nikdy nie nulová, mne sa to stalo hneď niekoľkokrát.

    Ku klikaniu rybiek sa ani nejdem vyjadrovať, to nech sa každý rozhodne či to riskne .


    Posledná rada: dobre dbajte na výber miesta kde autolov zapnete, samozrejme početnosť mobiek, potencionálne prekážky v ceste, a hlavne vybrať miesto, kde sa moc nepohybujú ľudia, čo vám len tak z prče vypnú postavičku.



    k záveru len ďakujem ak si tento grc prečítal až do konca, a poprosím vás aby ste sa zapojili do diskusie, a napísali svoje postrehy z používania tohto zázračného nástroja pre lenivé rezne. Poprípade, niečo čo by ste chceli mať inak.


    Užívajte hru!


    120lv:growup:

    ninja

    LÉČKA: P:pump:

    VÍŘENÍ KORDU: P :minigun:

    JEDOVATÝ OBLAK: P :beer:

    BLESKOVÝ ÚTOK: P :chinese:

    ZAMASKOVANÍ: P:sniper:

    ZÁLUDNÝ JED: P :shit:

  • To občas nesmyslné vybírání cílů mě taky dokáže iritovat.

    Automatické zaměření funguje jak kdy, ale vymezí to oblast kde postava lítá. Přesné instrukce jak to zapnout jsem nevypátrala, ale po lognutí to většinou šlo bez problému. Stejně nejhorší jsou místa, kde se postava sekne a nazdar.

    Podle zkušeností z autolovu zdarma bych do toho neinvestovala, jako dokáže to ušetřit čas, ale pokud chci abych to využila co nejvíce, je třeba to sledovat, aspoň občasná kontrola. Jinak to dopadá dost neideálně ;(

  • Ešte by som dodal, pri ninjovi nepoužívať teleportačné skilly, bleskový útok a záludný jed, nie je nad to sa zabugovať v noci do textur. :lol:

    120lv:growup:

    ninja

    LÉČKA: P:pump:

    VÍŘENÍ KORDU: P :minigun:

    JEDOVATÝ OBLAK: P :beer:

    BLESKOVÝ ÚTOK: P :chinese:

    ZAMASKOVANÍ: P:sniper:

    ZÁLUDNÝ JED: P :shit:

  • FreeMind ale taky jsou to jediné skilly, které tě dostanou ven z textury, když se v ní sekneš 😀

    to je pravda, ale automatický tupec to nevie xD

    120lv:growup:

    ninja

    LÉČKA: P:pump:

    VÍŘENÍ KORDU: P :minigun:

    JEDOVATÝ OBLAK: P :beer:

    BLESKOVÝ ÚTOK: P :chinese:

    ZAMASKOVANÍ: P:sniper:

    ZÁLUDNÝ JED: P :shit:

  • Neboj se, taky mě ten autolov celkem se r e.

    Zvlášť když mi několikrát během noci kopne, to je pak úplně k hounu, když skoro nic nenaexpíš.

    platený nekope xD ten free hej, klasika od GF

    120lv:growup:

    ninja

    LÉČKA: P:pump:

    VÍŘENÍ KORDU: P :minigun:

    JEDOVATÝ OBLAK: P :beer:

    BLESKOVÝ ÚTOK: P :chinese:

    ZAMASKOVANÍ: P:sniper:

    ZÁLUDNÝ JED: P :shit: