PVM postava

  • Ahoj ľudia.

    Po X rokoch hrania hry MT2 by som sa rád konečne vydal do PVM. :D

    Veľa hráčov mi píše aby som si založil dropa lvl 75 alebo 90.

    Kedže sa vôbec do dropov na tých lvl nevyznám, tak Vás prosím aby ste mi vysvetlili že čo by sa mi oplatilo farmiť na lvl 75 alebo 90 a čo by bolo výnosnejšie.

    A ešte či by sa tento drop dal vôbec realizovať s postavami BM sura, Lycan, Healer šaman alebo ninja. Alebo čo by ste mi vy odporučili. Yangi na zaobstaranie novej PVM výbavy mám to neni problém.

    Díky za pomoc.<3

  • na 75 mužeš dropit leda knížky z metinů max chodit do jeskyně na par bylin a zbraní.na 90 mužeš do map kde mužeš dropit metiny na pláště atd. nebo do jeskyně na bosse ale ty chodí hodně lidí.nejlepší je 100+ a chodit hlavní bosse.lycan je dobrý a za ostatní postavy se dá taky hráť jen budeš mít menší dmg nez ostatní kromě ninji v proměně.

  • 55 WP nebo aura na eventy do SD (prakticky miniherní karetní eventy)


    75 WP na 7. patro věže (knihy)


    90 na mapy (pláště, knihy, kameny, expáky pokud to někdo koupí)


    100 na bosse (drak, raza, možná jotun, zvěro) - nejideálnější, nejlepší výdělek

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Jak již bylo zmíněno nade mnou, do 75 je to dobré tak akorát na eventy, jelikož máš finance na výbavu, tak zbytečně budeš pižlat waterko nebo věž. 90 je tak trošku přechod na těžší/lepší drop. S dobrou výbavou si dáš i nějaké bosse. Na cca 100 se dostaneš i k lepším itemům. Hlavní je vždy alcha. Záleží co by tě bavilo, nedokážu si představit, že by healer soloval draka, ne že by to už nešlo, ale musel bys mít luxus výbavu. Přece jenom war je toto machr. S BM by ses natrápil taky, je to spíš tank jak dmger. Obě postavy jsou týmového rázu, ale na metiny to s nimi zvládneš na pohodu. Lycan je vcelku bezproblémový. S ninjou se toho dá taky vcelku dost, tam pak na bose je ta proměna super.

    Takže když to trochu shrnu:

    - bavilo by tě nahánět setou a sem tam monotónně mlátit metiny ve věži, které nemusíš hledat ani na ně čekat? 75 je dokonalá.

    - bavilo by tě lítat po mapách a hledat metiny, případně nahánět ledovou čarodějnici, která tam už být nemusí a pokud výbava dovolí tak skáknout na draka? Jdi do 90

    - chceš chodit bose, které máš většinou jisté a z jednoho vytřískáš i lepší prachy, jen musíš mít vymakanější výbavu, případně do map/lesa na metiny? 100 bude tvůj lvl.

  • Jo - na PVM mentála se vykašli. Ušetříš si nervy.

    No myslím si že v těch nových mapách na to odhazování bude dobrý, ale tam už je potřeba mít slušnou výbavičku aby se to dalo ustát, nehledě na alchu, spousta mobek tam odhazuje... takže bych to nedával někam za hlavu.