Gilden mapa Akzadur, Nafaroth, Exedyar

  • Zdravíčko, mám dotaz ohledně " nových cechovních dungeonů, zda-li už je někdo byl, popř. co tam padá a jestli má cenu honit lvl cechu a tyto mapy chodit ( jestli se vůbec dají dát ? )


    Co jsem odkoukal z YouTube, tak ten Akzadur, pro kterého je třeba lv 21 cechu dají relativně všichni, kdy odměnou je 150 medailí, ale byl už někdo z těch co mají vysoký lv toho 24. bosse Nafarotha ( takovej ten zelenej drak z videí, co jsem koukal na rumuny, tak jich tam bylo snad 20 a nesebrali mu ani milimetr ) popř. dung 27. Exedyar... jestli je od 30 nevím, hledal sem tuto aktualizaci na foru, ale nedopídil sem se i přes usilovné hledání ( klidně to někdo postněte do komentu )


    Co jsem viděl od DE " YouTuuberů ", tak by tam měl padat nějaký nový mazlík, kterej by byl určitě dobrej na Flex, ale ještě jsem ho u nikoho neviděl, tak by mě to zajímalo.


    Díky všem za odpověď



  • Ahoj, u nás na to můžeš zapomenout, nikdy se tomu nevyrovnáme ostatním a už né vůbec i kdybychom složili ty nejlepší pvm hráče u nás a dali toho 24 :). Takže mazlíka spíše u nás neuvidíme nikdy :), ledaže by to nějak trochu osekali, ale tomu bych nevěřil :). Co se týče více informací, nedá se toho moc dohledat jak na wiki tak na fóru, toto je spíše problém ze strany GF, než z nás, že máme nedostatek informací o tomto, to samé mapa elementálů či mapa iluzí moc toho není.

  • mazlik /maly exedyar/ by mal padat uz z akzadura, ale to, co pises, ze ho daji relativne vsichni... no, tak vidno ze si tam este nebol... ak vobec na CZ serveri nejaka parta sunda akzadura, tak to bude asi zazrak...
    co sa tyka mazlikov, tak dostalo sa mi info, vraj na CZ serveri nepadaju /nejak nechapem proc/

    inac tam padaju iba medaile, exp pre cech a potom veci, co mozes za tie medaile kupit ... /pridavace elementu a tie dalsie srandy/

    Rosi-maskot zo siony :thumbsup:



    vsude nenavidena kecalmi a vecne nespokojnymi deckami :thumbup:


    JESTENOUNAČAFAČASAFALAVATAJM 8)

  • mazlik /maly exedyar/ by mal padat uz z akzadura, ale to, co pises, ze ho daji relativne vsichni... no, tak vidno ze si tam este nebol... ak vobec na CZ serveri nejaka parta sunda akzadura, tak to bude asi zazrak...

    Pár lidí u nás ho už bylo a dali ho, takže tak. Ten 24 a vyšší už chce něco extra a to nemá náš server vůbec, aby ho sundali.

  • Vím z videí, že 21 dalo už dost lidí, nejen CZ... ale 24 video sem ještě nikde neviděl.. popř něco většího.. KDo něco najde, klidně postněte

  • Tady jsem našel jedno, jak na to koukám tak celkem zajímavé *.



    Warn: Obecné porušení pravidel fóra - odkaz cenzurován /Fufhiny

    Tady GF platí rádoby youtubery za to, že natáčej videa z metinu a dává jim za to DMka a tady nějaký koště dá warn a ještě smaže odkaz z bosse na YouTube, protože to prý něco porušuje. Fakt tleskám... Vezmi pitomce a dej mu moc... Místo toho, aby se hráči něco přiučili a souvisí to s hrou.. Zamysli se nad sebou ty koště.



    Pravidla fóra nejsou z mé hlavy a musí být dodržovány, ať se vám to líbí, nebo ne. Od toho tu taky jsem:)

    Warn: Insult člena týmu - thread uzavírám :-S /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Fufhiny

    Closed the thread.