Microsoft Visual C++ Runtime Library, runtime error, abnormal program termination

  • Zdravím, problém:

    po 10-15 minutách od zapnutia metinu mi vyskočí okno runtime error ..., keď to okno zavriem, vypne mi aj jedného z klientov, začalo to robiť od kedy som kúpil novú grafiku nvidia gtx 980 ti (pred tým som mal AMD a všetko šlo ako malo), potom som dokúpil aj procesor od AMD ryzen 5 2600 (pred tým som mal tiež ryzen), a príde mi to tak, že sa všetko začalo kaziť ešte viac, (8gb RAM)
    Pokúšal som sa to opraviť asi 4 dni (cca 12 hodín opravovania), po 11 hodinách som to opravil, ale len dočasne, pretože som reštartoval komp, a zas sa to dogabalo, čo všetko som skúšal:

    - stiahnuť najnovšie drivery na dosku, najnovší BIOS - nepomohlo

    - stiahnuť najnovšie drivery na procák, grafiku - nepomohlo

    - stiahnúť najnovšie verzie microsoft visual studia c++ - najskôr nepomohlo, ale potom som ich stiahol priamo od microsoft stránky a šlo to na ten týždeň, takže nepomohlo

    - vyčistil som registre - nepomohlo

    - prescanoval a vyčistil som komp s malware bytes a ccleaner - nepomohlo

    - hru som odinštaloval, nainštaloval - nepomohlo

    - odinštaloval som aj klienta a opäť nainštaloval - nepomohlo

    - najnovší windows update - nepomohlo

    - komp som resetoval asi 50x

    už som skúsil asi všetko, prezrel som google, yt a nič, prišiel som sem nájsť nejakú pomoc, ale všetky posty s mojím problémom sú nejako uzavreté či čo, pretože keď na nich kliknem, napíše mi "acces denied"

    pri ostatných hrách mi to nevypisuje.

    Ak by niekto vedel pomôcť budem rád za každú radu, pretože takto sa tá hra fakt nedá hrať, najmä keď máte 7 shopov zapnutých.

    Files

    • c++.png

      (9.61 kB, downloaded 3 times, last: )
  • Dobre teda, problém bol s programami MSI Afterburner a Rivatuner Statistics Server (RTSS), keď boli programy zapnuté, vyskakovalo mi okno runtime error, tak do budúcna ak by sa to niekomu stalo, aby vedel čo má robiť, proste ich nezapínajte spolu s metinom. Neviem presne ktorý program z tých dvoch to spôsoboval.