Krvavá grafika (event) jak vypnout?

  • Jak vypnu tu hnusnou krvavou grafiku v Pyungmoo? nedají se dělat karty příšer... nedá se rozpoznat která příšera je která... prodlužuje to jejich hledání mnohonásobně déle..

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • ... tak si užijte měsíc hraní bezemne ... a možná už napořád ... karty příšer mě tam drželi, po měsíci se vykašlu už asi na to díky tomuhle eventu pro botery... váš poslední legit hráč odchází... kvůli nedomyšlenému nastavení herní grafiky pro 1. mapu

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Pěkná to komunita teda ste .... není tu ten event prvně a divím se že to ještě nikdo nenahlásil aby se to dalo nastavit zkus to nahlásit tak do 2 let ti to upraví :)

  • No neopravili bugy co tu jsou asi 5 let, jak dlouho si lidi stěžují na to, že medaile z měsíček a další bordel nejde prodat obchodnici?
    Upravili ještě navíc to otevírání tak, aby ti to nemohlo padat ven. Všechno vpodstatě co dělají je proti hráčům.
    Pochybuji, že se o něco jak krvavá obloha v 1. městě bude někdo zajímat. Ale zkusit to můžeš žejo :D

  • Jojo, to samý, že nemůže nasednout na mounta při obchodování a tak dále, samé lepší výmysly.

    A to nemluvím o tom, že přidali "Zlepšení hry" Jak to sami v patchnotes nazvali, že nešlo absolutně nic dělat, kdyř byls mrtvej. To byla ta největší perla ze všech.

    Naštěstí je za to němci na foru totálně ukamenovali, takže to museli vrátit.

    Ale co se musí nechat, tak konečně opravili v okuláru posunutou sekci kostýmy.
    Hádám, že oprava musela trvat méně než 1 den, že jim to trvalo snad necelý rok než se to opravilo.

  • Floki co je podle tebe legit hráč? :D Ty? neblázni.....

    ... slušný, poctivý... neokrádající ostatní... nepodvádící... žádný marketing... týmový hráč... žádnej boter... ani hack.... to jsem já...
    jo jinak legit = nepodvádět - nepoužívat hacky ani bot

    jsem zkrátka JEDNOROŽEC, jak v reálu, tak ve hře... takové to vyhynulé co každý chce...

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Fufhiny

    Closed the thread.