Event na dílky

  • Tak jsem si dal tu práci a vystřihnul si jednotlivý dílky a spojil je do jednoho obrázku protože mě to hlava nebrala :D. Návod byl postupovat shora a zleva doprava a správný kód měl být 63AGH91X. Zvládnul by mě někdo vysvětlit jak se písmenko G dostalo před H, popřípadě jestli to tak je, proč tedy X není před 9, protože to mě přijde docela stejný princip. Za rozumný vysvětlení od původního organizátora mu klidně nabízím jako odměnu stejnej kupón :hail:

  • Taky mi to hlava nebrala, ale pak jsem hledal na různých forech, protože vím, že překlad tady stojí totálně za ..... a našel jsem toto:

    "You can get the right code by first combining the numbers and letters from the top row, then from the middle row and finally from the bottom row from left to right."

    Takže tan kod měl asi být 63A GH9 1X

    S tím, že GH9 je bráno jako prostřední řada, ale moc smysl mi to teda nedává, tak buď to udělám jako řadu ty čísla a nebo to pořádně vysvětlím...

  • Přeloženo bylo to, co mi bylo předáno. A to téměr doslovně. Nic nechybí ani nepřebývá.

    To, zda poskytli jiné informace další CoMa z jiných komunit svým komunitám je bohužel mimo můj dosah.


    Další skládačky jsou na cestě a v rámci toho, že se první týden nestal nikdo výhercem, mám pro Vás k dispozici 3 kupóny se speciálními balíčky do hry. Během dnešního dne začnu pracovat na sesmolení toho eventu, na kterém budete mít šanci tyto 3 kupóny vyhrát.

  • https://board.de.metin2.gamefo…ostID=3131767#post3131767



    Oni mysleli a až pak to domysleli. Jen lidé z Gameforge jsou schopni vymyslet šifru bez jednoznačného klíče a hodit ji ven.....

    Není divu že nemáme žádného vítěze.

    Pro tento týden se raději pojistili nápovědou. Bohužel tento týden mám odpolední takže nebudu moct hrát. Snad mi zůstane šance zadat kód aspoň na EN fórum nebo u rusů.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Nevím co děláš, ale jestli máš tu možnost být v tu dobu na mobilu a ten kod si předpřipravit aby tam jen doplnils poslední 2 písmena tak bys to snad měl nějak stihnout i tu, Pkud tu možnost nemáš, tak to je smůla no :(

  • Přichází mi stížnosti na to, že si hráči zakládají nové účty na fóru s tím, aby měli větší šanci vyhrát v eventu a získat více kupónů.

    Upozorňuji všechny, že se jedná o závažné porušení pravidel fór. Multiaccounting je přísně zakázaný a může vést až k postihu do hry.

    Obdržený kupón lze uplatnit pouze na 1 účet a nestojí Vám za to porušovat pravidla :)


    Veškerou podezřelou aktivitu mi nadále nahlašujte tlačítkem "Report Content". Vše prověřím a nahlásím do Gameforge, aby podnikli určité kroky.

  • Toto kolo jsem se k vůbec k počítači nedostal, až teď v sobotu večer. Na všech fórech je už přebytek odpovědí, tak smůla.

    Taky mě docela zajímá jestli ty 3 nové účty co se teď zúčastnili jsou multiaccounty nějakého čecha a nebo někdo kopíruje můj styl a jezdí na každém fóru 1 účet pro kódy.

    Doufám, že až mi bude GF chtít zatrhnou můj "neférový" styl. Udělá to dodatečnou a jasnou změnou pravidel. Protože i mi přijde nefér že jsem za minulé kolo získal 2 kódy ( jedenu Maďarů a 1 o den později u Rusů). Ale zas bych byl hlupák kdybych tam ty kódy nechal ležet. Zvlášť u Maďaru kde propadli 4 kódy.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)