Hodlá GameForge vůbec někdy opravit hru?

  • Zdravím,

    Měla jsem takovou slabší chvilku a přemýšlela jsem o hře jako takové. Jsem hráčka v podstatě od začátku metinu v ČR a vyrůstala jsem na něm. Proto mě taky udivuje, že i dekádu staré bugy a nerovnosti jsou doteď nevyřešené a vypadá to, že to tak zřejmě zůstane až do úplného vypnutí všech serverů. Co je sakra špatně s gameforge? Proč nedokáží po 10 letech opravit takové věci jako opožděnou animaci bojového zuření u ženské válečnice? Či zamrznutí obrazu u shopu, pokud nějakou dobu není otevřené okno hry (třeba jsem x hodin pryč od pc). Vyjadřovali se k takovým problémům vůbec? Nebo jen budou jako do té doby než němci budou utrácet peníze jen přidávat zpomalovače hry? Co si o tom myslíte?


    Bylo by super, kdyby se k tomu vyjádřil třeba i někdo z českého týmu. Vím, že hru vlastní němci ale to neznamená, že za nás čeští admini nemůžou bojovat. Většina věcí není gamebreaking a všichni jsou na to zvyknutí.. ale neznám hru která by aktivně prosperovala dekádu a neopravila úplné základní chyby :dash:. Může být problém i v tom, že je to hardcoded v jádru hry a musela by se přepsat celá architektura třeba na 64 bit?

  • GameForge je len prevadzkovatel, Metin2 povodne vytvoril korejsky Ymir, nepredpokladam ze GameForge zamestnava team developer, skor si myslim ze vsetky veci ako alchymia boli pridane bud na objednavku, alebo prevzate od Ymir(po spojeni dnes uz Webzen). S istotou to vsak neviem a tiez by ma to zaujimalo, no som moc lenivy po tom patrat :D

    Tiez hram tuto hru od detstva a vzdy sa k nej rad vratim, nevyhovuje mi vela veci, mozno som len stary :D ale bol by som ochotny si zaplatit za oldschool server, ziadna alchymia, ziadne zbrane hrdinov. Tu robi GF podla mna velku chybu, ovela vacsi dosah a uspech by mal server kde sa postupne budu spustat vsetky tieto newschool srandy. Prve 3 mesiace by sa islo na lvl99 bez alchy, mazlov, zbrani hrdinov,... nasledne by sa to spustalo. Bola by to 1000x vacsia vyzva a zabava nez si naklikat alchu za DM, zobrat mec z questu a sekat mesiac z kona na az do lv120...

  • První se vyjadřim k tomuto :D

    ale bol by som ochotny si zaplatit za oldschool server, ziadna alchymia, ziadne zbrane hrdinov. Tu robi GF podla mna velku chybu, ovela vacsi dosah a uspech by mal server kde sa postupne budu spustat vsetky tieto newschool srandy. Prve 3 mesiace by sa islo na lvl99 bez alchy, mazlov, zbrani hrdinov,... nasledne by sa to spustalo. Bola by to 1000x vacsia vyzva a zabava nez si naklikat alchu za DM, zobrat mec z questu a sekat mesiac z kona na az do lv120...

    Tohle je největší kravina co by udělali, reagoval jsem už na to, jak dopadl jeden,vlastně asi 3 nejmenovaný privaty od jednoho českeho hráče na tomto principu...Umřeli za měsíc, dva...Proč? Protože tohle lidi nebaví, dřív to mělo kouzlo toho, že nikdo nic o hře nevěděl, dneska už víš všechno, lidi by 99 měli zachvilku, navíc když jsou 80% metin 2 komunity boti, to by měli žně při prodeji za real money a bylo by jich všude hafo....


    No Gameforge jako firma má spoustu her a ano, všechny jsou dead, upadají a pay 2 win, na tom něco bude :D Co se týče metinu, tak je vidět jak ještě z posledního hrabou peníze spouštěním nových serveru, kde lidi nasypou miliony. GF je uplně jedno co se děje ve hře, občas se udělá nějakej update (což snad ani neděla GF ale Webzen) no a když je to update větších rozměrů tak si týden nezahrajeme, protože to totálně vyfailují a dělají celodenní udržby :D Prostě Gameforge + Webzen jsou neschopné firmy, soudě podle toho kolik mají her, který pod jejich rukama uplně umřeli...(Aion, 4 story, Nostale...) Lepší to nebude dokud to nekoupí od nich někdo schopnější, v což já osobně nevěřím.

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup: