Gf authentificator

  • O něco takového byl určitě zájem, ale jak znám GF, tak to nedávají na první dobrou. Osobně jsem do toho zatím nešla z důvodu minulých technických problému a nečekám, že by toto fungovalo hned správně. Takže si počkám než to víc vychytají :)

  • Uz som tu mal rozpisany dlhy post o tom ako katastrofalne to dopadlo, ked sa snazia robit tu najlacnejsiu dvojfazovu autentifikaciu bez pouzitia telefonneho cisla, ale potom som isiel nieco robit a vymazalo sa to...

    takze long story short rovno s nazornym prikladom:


    Linknes si GF ucet s appkou (NIE S TELEFONNYM CISLOM), ukaze ti to kod ktory si musis zapisat (kedze k nemu uz viac nedostanes pristup), predpokladajme ze si si ho nezapisal. Preinstalujes PC a telefon, nikto ti ho neukradol, stale mas svoj email, heslo k uctu, ale bez aplikacie nemas jednorazovy prihlasovaci kod, takze pri prihlasovani do GF uctu kliknes "nemam kod" a...


    Zadaj kod ktory ti bol zobrazeny pri linknuti uctu k appke.

    Marne sa pokusis aplikaciu stiahnut z Playstore s tym istym Google uctom, ta aplikacia sa neviaze na nic ine, nez sama na seba...

    Nemal som cas to dalej testovat ale nikde som nevidel moznost poslania nejakeho recovery kodu na email, takze takto lahko sa vylockujes zo svojho uctu. Dufam ze to dava zmysle, ako vravim, mal som rozpisany podrobny post, a teraz je vela hodin :D :D

  • MirEso takže teda když zapomenu kod k te apce tak už se nebudu moci přihlásit k účtu?

    Presne tak to vyzera, ako vravim nemal som cas to skumat, na manualny testing by mali mat svojich platenych ludi a hlavne by mal prebiehat pred launchnutim appky :D


    mozno som nieco prehliadol takze ak je niekto proaktivny a chce robit veci za ktore by mal byt plateny, tak otestujte:


    • je moznost sa po preinstalovani appky do nej prihlasit tak, aby sa obnovili povodne nastavenia?
    • aku podporu poskytne support team po raisnuti ticketu ze nemate pristup k svojmu uctu kvoli strateniu kodov z GF authenticator
    • je mozne jeden ucet pridat roznymi sposobmi viac krat do jednej / dvoch roznych aplikaci?

    este nieco mi vrtalo hlavou, ak si spomeniem, doplnim

  • MirEso takže teda když zapomenu kod k te apce tak už se nebudu moci přihlásit k účtu?

    ahoj lidi tohle přesně se stalo mě přišel sem tak o postavy (93-105 lvl)i věci a na podpoře mi řekli že akorad čekají na stanovisko co a jak takže co dělat max začít od 0 nebo se na to vykašlat

  • ahoj lidi tohle přesně se stalo mě přišel sem tak o postavy (93-105 lvl)i věci a na podpoře mi řekli že akorad čekají na stanovisko co a jak takže co dělat max začít od 0 nebo se na to vykašlat

    A to je důvod proč se nehrnu hned do novinek od GF. Skoro vždy je tam nějaký zádrhel. V tomto případě ještě ani nemají zjištěno jak danou situaci řešit a přes ticket se to může hezky protáhnout. Na německém fóru už pár příspěvků s tímto je, takže snad tam to popoženou ?( Jinak přeji brzké vyřešení :thumbup:

  • diky ale moc tomu nevěřím ,jo hold udělal sem koninu přišlo mi to jako dobrý napad ale ted si trhám vlasy (obrazně řečeno) postavy v niž mi zahořelo par tisic Kč sou pomalu prič a na podpoře se člověk nedočká ničeho pomalu