Názor na Cheat Blocker

• Ve většinu případu jsem se vždycky týmu zastával, ale po tom co předvedli na Rubinum, kde se boteři dostávali až na lvl 115, kde jsem to nahlašoval už několikrát i ostatní a většinou jsme dostali odpověď maximálně že se na něj kouknou a stejně se nic nedělo a vesele si botoval dál.

Po sloučení všech Rubinum v daném clusteru vznikl Server Corundum, kde se jaksi ukázalo jsem nahlásil nějakého botera Polskému nebo Rumunskému GM a do pár hodin byl fuč. A ještě jsem dostal odpověď že se můžu podívat do tabulky že už tam není.

Jsem spokojený s GMkama na Corundum a nikdy už bych se asi na českéj server, kde se na to prdí ani nekoukl.

• Zajímavé porovnání. Dosud nikdo neví jak GM pracují a jaké mají pravomoci, ale ohledně boterů jejich aktivita byla vážně pramalá. Moc se mi nezdá, že by GM někde jinde měli větší práva jak tady. Jednoduše jde vidět, že když se chce tak to jde.

• Nevím no, před pár lety, když ještě existovalo IRC, jsem jednoho bota nahlašoval, když mi furt lezl na BO... GMko přišlo, asi 10 minut pořizovalo záznam... Co se stalo s botem netuším, minimálně ten den tam ještě byl. Ale nic víc prý dělat nemůžou / nemohli. Tak těžko říct.

Fénix
    TheGodness
    Endurancee