• Děkujeme milému produktovému řediteli GF za další výsměch. :thumbsup:

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Taky mám pocit, že si nějak pomýlili datum. 1. 4. už dávno bylo na tato neomylná prohlášení. Pokud jim ten CheatBloker funguje jak má, tak se myslím jedná o raritu (minimálně v jejich laciném portfoliu).Ale jejich vysvětlení je prakticky nenapadnutelné. Obchodovali jste někdy s někým,kdo používal ilegální programy? Utřete nos. Akorát mi jako uživateli nějak zapomněli vysvětlit, jak mám takového hráče identifikovat. Pokud se ho zeptám,tak zapře. Takže jediné řešení, co mne napadá, je prostě a jednoduše neobchodovat. Toto je od GF naprosto genitální tah. Asi už se připravují na zrušení stánků a příchod off-line obchodování přes NPC. Jen se bojím, že i do tak skvělého řešení se jim zase vloudí nějaká chybka a zatímco boti budou vesele farmit, tak GF bude vesele blokovat hráče jen proto, že si nezjistili, zda ty věci nepochází z vlastnictví někoho,kdo nehraje fér.

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand


  • Vyjádření tohoto týpka je úplně zcestné, jako kdyby před tím vypil dva litry rumu. U některých otázek se úplně výhýbá odpovědi a pouze opakuje věci, které říká GF v každém interview na YouTube už několik let.


    Dál mi přijde úplně zcestné, že nemáme nárok vidět důkazy. My přece nepotřebujeme vidět data Anti-Cheatu, ale data co odešle admin do GF, tedy důkazy, které on sám pořizuje, nikoliv Anti-Cheat. Nebo mi jako teď po letech, kdy admini nadávají, kolik mají práce, co všechno musí dělat, řekli pravdu a to že jsou vlastně admini k ničemu ? Po tom co dám do hry X tisíc korun ročně nemám nárok vědět proč mám ban ? Dostanu akorát automatickou zprávu a to ještě k tomu v nějaké chujovské polštině ?


    Toto vyjádření je asi mířené na mladší komunitu, ale prosím vás nezapomínejte na to, že mladší komunita je menšina která do hry nesype tolik peněz co dospělý člověk, který vám tyto **** doopravdy nežere. :-)


    warn/Lucyana


    vuilgarity si nech jinam, prosim, stejne tak vulgarity v reportech prispevku naseho COMA, coz je take zbytecne

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

    Edited once, last by Lucyana ().

  • Začal jsem hrát offík s vizí, že je to fakt super server, že mám záruku toho, že o účet nepřijdu, že server neskončí.. Po tom co jsem v lednu logl svého suru ( asi tak po 15 minutách co se mi načítal client ) tak jsem nevěřil svým očím, samej BOT, ale všude !!!!! Samá údržba, spíš to nešlo než šlo.. posílání penež do IS a o polovinu času přijdete kvůli tomu, že to furt nešlo.. Když už to šlo tak se vám 3x zasekla postava v načítací obrazovce ( ano, 100x to už opravili xD ), padání klientu neustále, samej BUG! Ale furt se to dalo nějak přežít, veřil jsem že to nějak fixnou.. Nebo výsměch se 3CH :D .. ty random bany už byla poslední kapka.. Vidina že je to kvalitní server zmizela.. Kam se momentálně offík hrabe na kdejakej private server.. Konec této hry, je to škoda, bylo to fajn, ale GF to celé s prominutím pos*alo !


    Enjoy !

    WP - 75 - xFOBIA - Chunjo:sniper:

  • To prohlášení pasuji asi na vtip desetiletí. To je něco jak rozhovor s Českou poštou. Máme vysokou úspěšnost doručení a ta jejich novinka přece funguje bez problému, to že si člověk zaplatí dražší službu a stejně jako by se nic nedělo je přece v pořádku. A to nemluvím o "ztracených" balících. Takže bohužel, ale ti co jsou u koryta se snaží dělat vo.a asi z každého.

    Mladší ročníky jim to možná zbaští, ti co mají rozum, ale rychle utečou :rolleyes:


    Hořký konec této v celku fajn hry;(

  • Vyjádření produktového ředitele mne nepřesvědčilo o důvodu zabanování mého účtu, tím pádem asi i zabanování většiny ostatních hráčů je neprávem. Hraji už více než 10 let a určitě bych neriskovala a spojování s boty mne celkem uráží. Věřím tomu, že naše GM mají málo pravomocí to změnit. Vždycky dokázali poradit, pomoct. Ale bohužel teď už není záruka, že tyto bany nebudou pokračovat.

    BM Sura 120lv.


    IceWitch:D

  • Lidi neplacte furt sakra... Ja se naopak zastat "reditele" musim... Napsal jasne, v jakym stalu muzete byt zabanovani. Sice napsal vetsinu toho, co si hraci mysli, ale aspon to potvrdil. Samozrejme, ze museli udelat nejakou chybu, furt jsme jenom lidi a vy se tu hroutite jak kdyby tahle hra byla jedinym smyslem vaseho zivota. Chapu, ze nekdo dostal neopravne bana, ale i toto se da resit. Znamy dostal presne bana tak jako ty mercedes... Pokud si doopravdy nezapla zadny program 3. strany - mohlo jit i jenom o to, ze si se prihlasila na verejne IP adrese, z ktery nekdo uz hackoval. Mohlo jit klidne jen o blbe hrani na horach, kde si sdilela verejnou IP a dany clovek hackoval soucasne co tys nehackovala...


    Abych se vratil... Znamy dostal bana a resil to pres podporu GF a nasledne s nemeckou podporou a dostal se mu unban, Jen clovek musi neco delat a ne jen tupe cekat nez se neco stane. Ceske GM nemaji takovou moznost tyto veci resit rychle. Proto pokud nejste trpelivy, obracejte se na kompetentnejsi osoby. Pokud jde o banovani hackeru, funguje to uplne stejne.


    Jen jste moc lini a sobecti... Bohuzel, ceska komunita, takze si neserte do huby a neplacte. Vse jde resit...

  • Tady je někdo fakt odborník přes IP adresy koukám :D, celou dobu tady mluví jak se problém s botama nedá řešit banováním přes IP (a mají pravdu, divil/a by ses, ale jestli si neplatíš adresu typu B tak stejnou adresu jako ty může mít dalších 256 lidí, takže tímhle to fakt nepůjde), ale najednou říkáš že si za to někdo může? Já osobně jsem ban nikde nedostal, ale už z principu to je totální kravina. Jestli by tobě na to že ti zabanujou účet v bance stačilo vysvětlení, že někdo v té samé bance tam má nakradené peníze a tvůj názor na to by byl sraní si do huby a brečení, tak budiž, ale mě by to taky nestačilo

  • BedBoyyy máš pravdu, že vše jde řešit. Jen to musí chtít řešit obě strany, ne jen jedna. A co GF dělá, že je to tvůj problém, ne jejich. Opravdu si myslíš, že hráči kterým se stala křivda se neozvou? Jen jejich podmínky dokazování jsou s prominutím na palici.

  • mercedes22 držím palce a doufám, že ti to odbanujou, to co předvádí jako svojí představu o spravedlnosti je vážně k smíchu.


    Bohužel je to o tom, že spravedlnost považujeme za něco samozřejmého a když někdo (de facto totální vládce) vytáhne takovýhle nespravedlivý blábol, tak se tomu moc neumíme postavit. Přeji všem, kteří musí těmito s prominutím "vložte překlad smajlíku":shit: (a doufejme že za to zase nebude ban, když je tu i emoji se slovem "shit") procházet pevné nervy a doufám, že se jim spravedlnosti dostane.

    Edited once, last by Dracone: Byl jsem slušně požádán, abych "vulgarismy" odstranil. Sice tomu nerozumím, ale na tohle slyším a tak mažu. ().

  • mercedes22 držím palce a doufám, že ti to odbanujou, to co předvádí jako svojí představu o spravedlnosti je vážně k smíchu.


    Bohužel je to o tom, že spravedlnost považujeme za něco samozřejmého a když někdo (de facto totální vládce) vytáhne takovýhle nespravedlivý blábol, tak se tomu moc neumíme postavit. Přeji všem, kteří musí těmito s prominutím sračkami :shit: (a doufejme že za to zase nebude ban, když je tu i emoji se slovem "shit") procházet pevné nervy a doufám, že se jim spravedlnosti dostane.

    Bacha, dostaneš ban za vulgarismy. Stejně jako mě fifík zabanoval na tři dny. Škoda, že takový ban, i kdyby byl permanentní, mě nikdy od vyjádření mého názoru neodradí. Naštěstí žijeme v době, kdy ani IP ban nikoho nevyřadí "ze hry". Bohužel někteří hlavouni si to neuvědomují. Upřímně všichni víme co by se stalo, kdybych dostal neoprávněný ban na své herní účty a nejedná se jen o mě, ale počet botů, jak jste určitě všichni zjistili, po banovacích vlnách hodně stoupá. Vím dokonce o spoustě neprávem zabanovaných hráčích, kteří si hold své samozřejmě "pouze herni" jmění chtějí získat zpět.

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Jde to do háje, když už se, místo banování botů, neschopný provozovatel uchyluje k banování hráčů, co třeba i nevědomky obchodovali s botem... :D


    Jsem neskutečně rád, že jsem do té hry nikdy nedal ani korunu...

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Jen se směju,tohle je hrozný nesmysl. Neschopnost GF nezná mezí..místo toho aby vymysleli nějaké trvalé řešení, budou radši složitě vše dohledávat :)..

    Na začátku Vel. eventu jsem hlásil 4 boty co jezdili v bokjungu velikonoční metiny a byli tam až do posledního dne..Může prosím někdo z týmu vysvětlit jak je to možné, že za měsíc ste je nedokázali kopnout?Odpověď typu děláme co můžeme a jen sbíráme data si nechte od cesty jen tím potvrdíte,že cheat blocker je k ničemu..když lze botovat měsíc a nic vám nestane..

  • Jen se směju,tohle je hrozný nesmysl. Neschopnost GF nezná mezí..místo toho aby vymysleli nějaké trvalé řešení, budou radši složitě vše dohledávat :)..

    Na začátku Vel. eventu jsem hlásil 4 boty co jezdili v bokjungu velikonoční metiny a byli tam až do posledního dne..Může prosím někdo z týmu vysvětlit jak je to možné, že za měsíc ste je nedokázali kopnout?Odpověď typu děláme co můžeme a jen sbíráme data si nechte od cesty jen tím potvrdíte,že cheat blocker je k ničemu..když lze botovat měsíc a nic vám nestane..

    Ja som nahlasoval 4 roky dozadu suru ktorý sekal vajcometiny v chráme ako lvl 61 portoval sa cez steny atd. A aký je výsledok dnes?

    Ten sura má už 105lvl (ak nie už viac odkedy nehram kôly tým banom čo rozdavali neprávom) .

    Nahlasoval som ho znovu aj teraz + další 2ja hrači ale mam pocit že ban ešte nemá :)

  • To víš, asi platí ISko... To se pak můžou mhouřit oči, když kontrolu neprovádí pouze systém. Technika selhává málokdy, co selhává, je "Human factor"...

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Ahojky nechce se mi zakládat nové vlákno tak to prásknu sem. A asi se to tady i celkem hodí.


    Vážení Fufhiny  Lendin  Lucyana  Cavius

    pořád se vás tak nějak zastávám. Ale že by jste neměli vůbec žádné info proč nejede event?

    Nebo kdy ho spustí? Kompenzace je mi fakt jedno, ale jde mi jen o trochu infa, které lze při troše dobré vůle zjistit i na jiných forech.

    Tentokrát jsem zklamaná :(

  • potvurka007


    Yutnori event byl pozastaven z důvodu bugu.

    Problém byl reportován Webzenu a oprava by měla být při údržbě v příštím týdnu.

    Toto je celé info, které máme.


    PS: Ani mi toto info nedostáváme ihned - kolikrát si ho také musíme dohledat, abychom vůbec věděli, co se děje, ale to už je jiné téma. :)