Lycan a Pvp

  • Zdravím, jelikož jsem se k metinu vracel právě kvůli tomu abych vyzkoušel Lycana a rád bych ho zaměřill spíše na Pvp tak mám na Vás pár otázek.


    1.Jak je to s výbavou na Lycana jelikož ho moc lidí nehraje dá se vůbec něco sehnat za rozumný peníz ?

    2.Jaké vylepšovat staty čistě skrze Pvp

    3.Jaké vylepšovat schopnosti ()taktéž skrze Pvp (vím že na pvm je to purpur. duch)


    To je zatím tak vše co by mě zajímalo. Budu rád za každou radu/názor


    Veselé Velikonoce

    :beer:

  • ad 1) Všechno se dá koupit za velmi dobrý peníz, většina výbavy se překrývá se starými chary a helma/ brňko/zbraň už se také dá sehnat.

    ad 2) Síla je čistě na kouzla, asi bych se jí vyhnul, jinak se všechno hodí, omrkni si co dělají skilly a podle toho vyber kolik do čeho.

    ad 3) Přijde na to, na jaký lvl pojedeš, modrý vlk je pro PvP postavu zbytný a na PvM se bez něj taky obejdeš.


    Celkem pokud bych jel na 75, tak bych šel buď 4 útočné skilly (asi bych dojel na 75 s purpurem na nízkém M a pak to resetnul za DM) a nasekal si full VIT, POH, zbytek SIL. Tohle bude super kouzlící postava která na seky vůbec nesází. Nebo purpur + 3 útočné skilly ( asi bych vynechal trhání), potom by to ale muselo být ve statech full INT POH a zbytek VIT. Tady bych se bál, že nebudou ty seky sát za moc a obzvlášť proti vyšším lvlům si podle mě moc neškrtneš.

    Pokud bys jel na 90, tak je sestava jasná - full INT POH VIT zbytek do SIL a purpur + 4 útočný skilly.


    Hraju za WP a draka, tohle jsou jen nějaké postřehy a názory, neberte mě moc vážně :) ale snad to poslouží jako dobrý odraz :)