Problémy s přidáváním BZK do cechu

  • Prihlasim se do hry a chci dat dar do cechu a stále mi to pise "zkuste prosim později". Co to zas je a mate stim problém jeste někdo?? To jako věčné tu budou naky problemy nebo co??

  • Asi s tím mají problém všichni, nejdříve mi nešlo odevzdat ani jednou, pak mi spadla hra a odevzdal jsem 1x, kámoš taky odevzdal 1x a už mu to nejde.

  • Nejdříve ty bany a ted toto.. jde to už totálně do prdele

    Nebud * *, asi si někdy programoval tuhle hru? Tahle hra sama generuje chyby nehledě na to, co vývojáři udělají. + mohli by v případě oprav fixnout i ten bug v tombole s obrázky.



    Warn: Vulgarismy - cenzurováno /Fufhiny

    Edited 2 times, last by Fufhiny ().

  • Mam takový nekaly pocit ze nas tu nechtějí ze se nas chtějí zbavit asi jim prekazime nejdriv zabanujou hromadu uctu ted nejde do cechu a nemluvě o přihlašování a padání clientu

  • Fubusak tebe dobře hrabe :D To, že banujou na polským serveru je fix bug, kdy pokud jim napíšeš, dostaneš okamžitě unban, tak co je za problém? Lidská lenost?


    Změna ch? Však tu máš přepínačku pod GF clientem, co chceš víc? Zas další lenost? Proč asi je GF client? Proč je změna vedená takto? Chtěli sloučit pod 1 patch všechny hry....

  • Fubusak tebe dobře hrabe :D To, že banujou na polským serveru je fix bug, kdy pokud jim napíšeš, dostaneš okamžitě unban, tak co je za problém? Lidská lenost?

    no nevim jaky zkušenosti mas ty ale už tri dny se pise tiket a zatim žádný unban se nekonal takze opravdu lenost zadna neni

  • Kámošovi to šlo po hodině, mě to na buffu zabralo 8 hodin a na hlavní 10 hodin vyzvednout všechny 3, zkoušel jsem to každých cca 30 min.

  • ja nevim ja dnes zkousim cely den delam to na čtyřech postavách a za cely den mi to šlo jen na dvou postavách jednou nechapu asi kazdymu to de nak jinak ale prý ta chyba je kvůli změně času takze snad to brzy daj do kupy

  • ja nevim ja dnes zkousim cely den delam to na čtyřech postavách a za cely den mi to šlo jen na dvou postavách jednou nechapu asi kazdymu to de nak jinak ale prý ta chyba je kvůli změně času takze snad to brzy daj do kupy

    Díky bohu, jestli to je jen kravina díky změně času a ne jejich nový hloupý nápad.


    Nepočita se to na učet ale na cech takže do cechu jde odevzdat hodinu po odevzdání předcházejiciho hráče

    Mám plný cech postav a na některých postavách odevzdat šlo a na některých ne, takže to musí být míň než hodina nebo je to prostě náhoda.

  • Může se LASKAVĚ konečně vyjádřit někdo kompetentní, aby nám sdělil, jestli problém hlásil výš popř. kdy bude sjednána náprava ? Vážně mě tenhle přístup začíná vytáčet.


    Nejenže nejde darovat na yangy, ale nejdou ani odevzdávat BZK, což je v případě dropů fakt velký problém...

  • Může se LASKAVĚ konečně vyjádřit někdo kompetentní, aby nám sdělil, jestli problém hlásil výš popř. kdy bude sjednána náprava ? Vážně mě tenhle přístup začíná vytáčet.


    Nejenže nejde darovat na yangy, ale nejdou ani odevzdávat BZK, což je v případě dropů fakt velký problém...

    Pokud máš nějaký problém, tak kontaktuj podporu přes ticket a nefňukej na fóru, popř. běž na IRC. Další řešení je koupit si za těch pár DM antiexp a nemusíš řešit darování..



    Warn: Doublepost /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().