Uzavřený server. co stím?

  • Ahoj,mám problém. Chtěl jsem si vytvořit druhý účet na buffa, tak jsem si musel založit přes gameforge druhý účet. První účet je na steamu, kde hraju na polsku a normálně to funguje, ale přes gameforge se mi to nechce připojit na polsko. Neví někdo prosím co stím? píše mi to uzavřený server-Zkus se připojit na jiný server.

    Díky moc

  • Ahoj, už od včera mě to píše účet je zablokovaný. podpora mi neodepsala a nevím co stim, Myslíte že se to spraví? přitom jsem žádný prohřešek neudělal. Díky za informace



    Warn: Opakované - spam, doublepost, doublethread /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Ahoj, už od včera mě to píše účet je zablokovaný. podpora mi neodepsala a nevím co stim, Myslíte že se to spraví? přitom jsem žádný prohřešek neudělal. Díky za informace

    Nevím kolikrát ti to napsat abys to pochopil. Podpora už na tom pracuje, ale netrvá to 5 minut. Musíš prostě počkat. Tak už do háje přestaň dělat dramata a psát do každého vlákna pořád to samé. Fakt mi lezeš na nervy. Fufhiny nechceš frajera už trochu zklidnit?



    Stalo se. Pro nahlášení využívej tlačítko "Report Content", ať v tom máme pořádek ^^ /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().