Polské banány

 • Kdyby jste sledovali FB Metin2, bylo by Vám známo, že na nápravě se pracuje a účty jsou postupně prověřovány a ručně odblokovávány.

  Myslím, že z jejich facebookového příspěvku jasně vyplývá, že se un-bany nekonají, viz větu "Unfortunately, that means that we cannot re-open your account.", - tvrdí, že od poslední vlny blokací byl CheatBocker vylepšen, funguje teď bezproblémově a navíc jsou okrajové případy kontrolovány ručně, takže máme prostě smůlu.

 • Myslím, že z jejich facebookového příspěvku jasně vyplývá, že se un-bany nekonají, viz větu "Unfortunately, that means that we cannot re-open your account.", - tvrdí, že od poslední vlny blokací byl CheatBocker vylepšen, funguje teď bezproblémově a navíc jsou okrajové případy kontrolovány ručně, takže máme prostě smůlu.

  Nevím, asi by nestačilo ani tisíc screenů a videí boterů aby jim došlo že jejich CheatBlocker má k bezproblémovosti opravdu SAKRA daleko.

 • Pro ty z Vás, kteří taky netrpělivě čekáte na jakékoliv vyjádření posílám alespoň hrubý překlad dnešního příspěvku od polského GM - Arta:


  "Vážení hráči,

  jsme si vědomi toho, že mnozí z vás mají otázky k poslední vlně blokací za nepovolený software pomocí Cheatblockeru. Situaci ztěžuje fakt, že se kolem toho objevuje mnoho fám šířených různými komunikačními kanály. Neoprávněně udělené blokace, na které se tyto fámy vztahují, byly prověřovány při první vlně blokací – loni. Účty, které byly neprávem zablokovány, byly odblokovány. Od změn v systému nyní dostáváme přesné výsledky. Extrémní případy navíc ručně prověřovalo oddělení zabývající se Cheatblockerem, než byl účet zablokován. Bohužel to znamená, že váš účet nebudeme moci odblokovat. Brzy zveřejníme prohlášení našeho Product Managera, které by mělo odpovědět na většinu vašich otázek."

  Stejné prohlášení je i na UK fóru. Takže asi univerzální odpověď pro všechny komunity. Bohužel z toho skutečně vyplývá, že bany jsou konečné, program bezproblémový a víc se s vámi zabývat nebudeme :( Upřímně doufám za neprávem zabanované, že to bude mít šťastný konec.

 • Miesto uznania si chyby alebo nijakého vyjadrenia sa včera rozdávali ďalšie bany pre hráčov čo nikdy nepoužívali žiadne hacky. :dash:


  Hovorilo sa, že to s hrou ide dole vodou ale myslím, že teraz už narazila na úplné dno a poctivý hráči už patria za ohrozený druh:ban:

 • Zdravím, tak po pár mesiacoch čo už nemárnim čas hraním tejto hry, keďže môj účet bol zablokovaný a doteraz viem že neprávom ako aj vela dalším hráčom a nemám záujem sa ani vracať hrať, chcem sa opýtať či bol niekomu od tej doby daný unban? :S

  Vela ludí aj v iných krajinach to chcelo riešit aj súdne tak by ma zaujimalo ako to celé dopadlo alebo v akom (ak vôbec) štádiu riešenia to je?

 • Pokud si to neřešil, tak se nediv.

  Riešil som to to hned od prveho momentu asi mesiac a nakoniec mi odpisal nemenovaný človek že to budu riešit a potom sa mi ozvu hned ako niečo zistia... prešiel skoro rok a žiadnu spravu som už o dnich nedostal. :)