Polské banány

  • Třeba se k tomu vyjádří některé z GM nebo dostaneme odpověď na ticketu, ale spíš čekám, že to bude něco ve smyslu: "Cheatblocker vyhodnotil nedovolený program ve Vašem PC, proti tomuto rozhodnutí se nelze podle VOP odvolávat" nebo něco v tom smyslu...

  • Ahoj, musím si tady taky pobrečet. Mě to přejelo všechny účty, ne jen jeden, nezbylo mi nic, všude hláška: "účet byl zablokován". Polské GMka to nechtějí řešit a české si s tím neví rady. Myslím si, že tohle je konečná. GF nikdy nepřizná svoji chybu, natož aby dávali unbany.

    K tomu zablokovaní došlo automaticky a nemyslím si, že je příčina návštěva polského serveru, jelikož jsem nikdy nehrál jinde než na Thalionu -> Fenixu -> Česku. Dále vím, že jsem v posledním měsíci nic od boterů nekupoval. Dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky co jsem vše kupoval.

    Co se domnívám, že je reálný důvod mé blokace je nějaká běžící aplikace na pozadí společně s Metinem. Mám podezření na antivir (používám Eset), který by mohl zasahovat do běhu hry. Další možností by mohl být virtual machine.

    Hrál jsem průběžně od Thalionu s přestávkami a je to pro mě dost velké zklamání, když vidím kolik boterů je v metinu a místo toho, aby dostali ban oni, dostaneme ban my co hrajeme podle pravidel. Smutný konec :(

  • Ta otázka kupoval jsi něco od botera mě dycky fakt rozesměje, nejenže tím přiznávají že s nima anticheat nic neudělá a budou si vesele botovat dál, ale ještě to za ně vlastně může odnést nevinej člověk, stejně jak tomu je u těchto banů. Jak se může detekovat obchod s boterem, běžící aplikace u metinu, nebo co má někdo v PC, ale nedá se detekovat boter co ve hře litá, portuje se, útočí 20x rychleji a sbírá vše na dálku?

  • K této věci společně s několika TOP hráči hledáme další hráče, kteří jakkoliv a jakoukoliv částkou dotovali IS reálnou měnou a mají to jak doložit (výpis z účtu, sms atd.) na podání hromadné žaloby. Momentálně už máme škodu za několik desítek tisíc korun.

    Kdo by se chtěl připojit a myslí to vážně, napište mi sz.


    Čím více nás bude, tím lépe.

  • K této věci společně s několika TOP hráči hledáme další hráče, kteří jakkoliv a jakoukoliv částkou dotovali IS reálnou měnou a mají to jak doložit (výpis z účtu, sms atd.) na podání hromadné žaloby. Momentálně už máme škodu za několik desítek tisíc korun.

    Kdo by se chtěl připojit a myslí to vážně, napište mi sz.


    Čím více nás bude, tím lépe.

    Nechceš mi dát jinej kontakt? Netuším jak napsat SZ tady :D

  • To obchodování s botery je komedie sama o sobě, nevím kolik z vás minulo, jak ze serveru vymizely najednou perly, desititisíce nám jich GF smazali protože některé z nich byly údajně od boterů (tak smazali automaticky všechny na účtu). Mám teď asi 5k kousků kamenů místo perel, když jsem psal ticket tak odpověď byla něco v tom smyslu, ať jim napíšu kde jsem každou jednu z těch perel vzal, že některé byly od boterů.

  • Člověk se neubrání pocitu, že si z něj někdo dělá prču :DD ale tak co už, GF dostane přesně co si zaslouží - hra umře a život půjde dál.

  • Člověk se neubrání pocitu, že si z něj někdo dělá prču :DD ale tak co už, GF dostane přesně co si zaslouží - hra umře a život půjde dál.

    Třeba přesně v tohle doufají, protože.... "pak bude moct povstat z popela jako fénix":phatgrin::phatgrin::lol:

  • To obchodování s botery je komedie sama o sobě, nevím kolik z vás minulo, jak ze serveru vymizely najednou perly, desititisíce nám jich GF smazali protože některé z nich byly údajně od boterů (tak smazali automaticky všechny na účtu). Mám teď asi 5k kousků kamenů místo perel, když jsem psal ticket tak odpověď byla něco v tom smyslu, ať jim napíšu kde jsem každou jednu z těch perel vzal, že některé byly od boterů.

    Tak oni můžou nahlížet do hry a do logů, ať si to zjistí. Žádný hráč nemá přístup k takovýmto informacím, ale chtějí abys za ně udělal práci? To stejné s bany, nejsou schopni říct co jsi vlastně udělal, ale jsi jistě vinen :dash:

  • Tak oni můžou nahlížet do hry a do logů, ať si to zjistí. Žádný hráč nemá přístup k takovýmto informacím, ale chtějí abys za ně udělal práci? To stejné s bany, nejsou schopni říct co jsi vlastně udělal, ale jsi jistě vinen :dash:

    Tak oni ten dôvod každému do emailu napísali ale je to na hlavu <X

  • Tak oni ten dôvod každému do emailu napísali ale je to na hlavu <X

    Ale ani ten důvod z mailu nedává sebemenší smysl, když máš ban jenom na jednu postavu z 5, které máš pod stejným mailem a jsou všechny sdružené pod jedním tím novým Gameforge klientem. Kdyby ten program byl co k čemu, tak
    1) nebanuje lidi, co necheatujou/nebotujou
    2) a když už někoho vyhodnotí jako cheatera, tak mu zabanuje snad všechny účty ne

  • Ale ani ten důvod z mailu nedává sebemenší smysl, když máš ban jenom na jednu postavu z 5, které máš pod stejným mailem a jsou všechny sdružené pod jedním tím novým Gameforge klientem. Kdyby ten program byl co k čemu, tak
    1) nebanuje lidi, co necheatujou/nebotujou
    2) a když už někoho vyhodnotí jako cheatera, tak mu zabanuje snad všechny účty ne

    mám rovnaký názor ako ty

  • Pro ty z Vás, kteří taky netrpělivě čekáte na jakékoliv vyjádření posílám alespoň hrubý překlad dnešního příspěvku od polského GM - Arta:


    "Vážení hráči,

    jsme si vědomi toho, že mnozí z vás mají otázky k poslední vlně blokací za nepovolený software pomocí Cheatblockeru. Situaci ztěžuje fakt, že se kolem toho objevuje mnoho fám šířených různými komunikačními kanály. Neoprávněně udělené blokace, na které se tyto fámy vztahují, byly prověřovány při první vlně blokací – loni. Účty, které byly neprávem zablokovány, byly odblokovány. Od změn v systému nyní dostáváme přesné výsledky. Extrémní případy navíc ručně prověřovalo oddělení zabývající se Cheatblockerem, než byl účet zablokován. Bohužel to znamená, že váš účet nebudeme moci odblokovat. Brzy zveřejníme prohlášení našeho Product Managera, které by mělo odpovědět na většinu vašich otázek."

  • Pro ty z Vás, kteří taky netrpělivě čekáte na jakékoliv vyjádření posílám alespoň hrubý překlad dnešního příspěvku od polského GM - Arta:


    "Vážení hráči,

    jsme si vědomi toho, že mnozí z vás mají otázky k poslední vlně blokací za nepovolený software pomocí Cheatblockeru. Situaci ztěžuje fakt, že se kolem toho objevuje mnoho fám šířených různými komunikačními kanály. Neoprávněně udělené blokace, na které se tyto fámy vztahují, byly prověřovány při první vlně blokací – loni. Účty, které byly neprávem zablokovány, byly odblokovány. Od změn v systému nyní dostáváme přesné výsledky. Extrémní případy navíc ručně prověřovalo oddělení zabývající se Cheatblockerem, než byl účet zablokován. Bohužel to znamená, že váš účet nebudeme moci odblokovat. Brzy zveřejníme prohlášení našeho Product Managera, které by mělo odpovědět na většinu vašich otázek."

    Ví se aspoň o nějákém případu odbanování? Já totiž o nikom neslyšel..

  • Vůbec nevím, ale snad bych ještě napsal (než uzavřou tohle vlákno, protože se tohle na fóru řešit nemá, pokud se nepletu) , že my s tím sice už nic neuděláme, ale vytváří to nejisté prostředí pro všechny aktivní hráče, protože jsem osobně přesvědčen, že v další vlně může dostat ban naprosto kdokoliv. A za tím si stojím.

  • Nechápu jak si muže takováhle firma dovolit jen tak for fun zabanovat stovky účtů a pak nějaké GMko psát, že prostě hráči maj smůlu.. si už dělaj prdel ne ....