Polské banány

  • Zdravíčko, zaujímalo by ma, koľko z vás tiež dostali perma ban na niaké účty v posledných hodinách bez toho, že by niekedy hackovali/mali niaký program v PC/nedajboh kupovali účet, pretože mne sa to stalo a je zvláštne, že iba na jeden herný učet a nie celý GF učet-Stalo sa mi to dnes po polnoci s tým, že mi došiel následne e-mail v polskom jazyku:lol: aj s uvedeným dôvodom ktorý je totálna hlúposť. :pillepalle: Viem o jednom dalšom hráčovi ktorému sa to stalo.

    Písal som aj na podporu a som zvedavý čo mi odpíšu alebo čo znovu vyššie vedenie pokazilo :dash:

  • Mám stejnou zkušenost+ vím o dalších lidech co dostali neoprávněný ban, a to jsou hráči co dost investovali do IS.

    Tak si tu soudruzi z GF hrajte sami, já jdu hledat nějaký super privát, ofik už fakt SE*U.

  • Tak teď se začínám bát hrát na rubinum, jestli tam jsou nějaká zvláštní pravidla co v CZ neznáme, nebo jste ani nehráli na mezinárodních/polských serverech? Neměli jste nic společného s tím novým hloupým pravidlem o zneužívání jména corony? (což je docela výsměch, podle toho jak přejmenovali rubinum :D )

  • Prolezla jsem si účty a naštěstí mail o banu jsem neobdržela. Hrála jsem jen chvilku na Rubiniu a v předloňském roce na UK eventovém serveru. K polákům jsem nezavítala a ani doteď na nějaký sloučený server. Ale co já vím, třeba jen otázka času :doofy:

  • Tak mam taky Ban na jeden herni ucet . Byl jsem se jen podivat jak to vypada u polaku (tohle spojovani byl cert dluznej ) vse je dojebane . Byl jsem tam pripojen jen jednou lvl1 cca 5-15 minut rozhlizeni jen po namku . Je to asi tyden . A dnes po pulnoci email s perma ban . LIDI NEPRIPOJUJTE SE NA JINE SERVERY s hernima uctama ale kdyz uz tak jedine s komplet novim uctem . No jsem zvedav jak se to poresi nastesti to nebyla hlavni postava ale bufka ale i tak to je silne neprijemne

    .

  • Tak to je úplná paráda, som zvedavý ako to budu kompenzovať. Ak by účty neodbanovali tak by to bola posledná kvapka ktorá pretiekla a s hrou (ak sa to stále dá tak nazvať) sa nadobro rozlúčim:!::thumbdown:

  • Mám to podobně, s banem na hlavní postavě opravdu nemám v plánu pokračovat a sypat stovky až tisíce měsíčně do hry, která mi stejně jednoho dne bezdůvodně zablokuje účet..

  • Podle otázek co mi byly položeny usuzuji že systém rozpoznával podle určitých parametrů (čas strávený online apod.) zda je hráč bot nebo ne, bez prověření přítomnosti externích programů. Jenom tipuji a teoretizuji aby byli hráči se stejným problémem trochu víc v obraze, i když nemám potvrzeno, zda mám pravdu :/

  • Podle otázek co mi byly položeny usuzuji že systém rozpoznával podle určitých parametrů (čas strávený online apod.) zda je hráč bot nebo ne, bez prověření přítomnosti externích programů. Jenom tipuji a teoretizuji aby byli hráči se stejným problémem trochu víc v obraze, i když nemám potvrzeno, zda mám pravdu

    Tak to aj tak stále nerozumiem podla čoho dával ten systém ban, mne podla toho čo napísali na podpore by mohlo mat vplyv práve hranie na polskom servery čo som ja neučinil.

    Pokúšal som sa akurát o ten s vlajkou EU a tam som skončil pri zakladaní postavy ktorú som si nakoniec nevytvoril, pretože mená ktoré som si chcel zadať boli obsadené :D tak som išiel preč.

  • Tak to aj tak stále nerozumiem podla čoho dával ten systém ban, mne podla toho čo napísali na podpore by mohlo mat vplyv práve hranie na polskom servery čo som ja neučinil.

    Pokúšal som sa akurát o ten s vlajkou EU a tam som skončil pri zakladaní postavy ktorú som si nakoniec nevytvoril, pretože mená ktoré som si chcel zadať boli obsadené :D tak som išiel preč.

    Myslíš Corundum? Ten jsem zkoušel taky, udělal jsem si postavu, koukal na stánky a tím to končilo. Třeba je to zdroj problému

  • Myslíš Corundum? Ten jsem zkoušel taky, udělal jsem si postavu, koukal na stánky a tím to končilo. Třeba je to zdroj problému

    Môže byť už ani neviem presne ale hovorím, že postavu som si tam ani len nevytvoril takže ako keby som tam nehral.