PODĚKOVÁNÍ TÝMU

  • (PS: Je tu docela vtipná ukázka toho, jak češi dokážou být nenažraný :D když vrátí kanály, tak je zase problém v něčem jiným apod. :D)

    chapu narazku, ale myslim si, ze mohu smele opacit, ze to je vtipna ukazka, jak se cesi dokazi opit rohlikem(ci koblihama, dosad si co chces), vratime vam chacka , budte radi a dal drzte hubu a krok... problem z boty se tu tahne jak smazak a tim ze se vrati 6 ch neznamena, ze ze muzu byt stastnej jak blecha.....

    PS to nic nemeni na vdeku ze jsou zpet....

  • chapu narazku, ale myslim si, ze mohu smele opacit, ze to je vtipna ukazka, jak se cesi dokazi opit rohlikem(ci koblihama, dosad si co chces), vratime vam chacka , budte radi a dal drzte hubu a krok... problem z boty se tu tahne jak smazak a tim ze se vrati 6 ch neznamena, ze ze muzu byt stastnej jak blecha.....

    PS to nic nemeni na vdeku ze jsou zpet....

    Samozřejmě jsem to myslel ze srandy :) (nechci se někomu smát nebo tak něco, to ne)

    Sice ohledně botů, hackerů apod. se to špatně chápe, ale tohle téma není reálně řešitelné, pro tyto profese není překážka, zabanuješ - za pár minut je tam znova, vytvoříš nějakou ochranu - za x času to obejdou a jedou dál...mně osobně teda nic nenapadá, čím by se dali zastavit, možná tím, že si najdeš IP počítače (nebo jak se tomu nadává :D), zajet na adresu a sebrat tomu člověku počítač :D a nebo odstřihnout toho člověka od internetu :D jinak nevím :D

  • Díky :thumbsup:

    bobicek lvl 105 (aurák), BRUGO lvl 79 (Mentos), ERHARD lvl 35 (aurák), BAHLAM lvl 35(aurák)


    kamikk lvl 95 (dračice)


    bobicka lvl 90 (dýkařka)


    bobikov lvl 93 (drak)


    BRONDOS lvl 105 (surák)


    Shinsoo (Elrohir) navždy!;)


    Zbytek si nechám pro sebe: :)

  • Vidíš Lůco? Já ti říkám furt, že se tě Němci bojí! Stačí jen na ně vlítnout a zmlátit je tam :) Gratuluji, věřím, že to dotáhneš na hlavní sekretářku firmy Gameforge :) a časem možná budeš nova majitelka a ovládneš Metin :)

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup: