Jede vám to?

  • a nebo taky ne, a bude zase nějaká kompenzace ve formě expů a dropu v %tech :D jenže k čemu, když nejsou cháčka....:D jako chápu, že ta Korona prej nějak ovlivnila hru nebo jak říkali v tom minulém videu od Gameforge, ale jako údržbu na celý den je velký mínus pro ně, protože plno lidí sahá do Itemu

  • Dnešním dnem český server skončil, mám to potvrzeno z vyšších míst, bohužel.

  • Každý, kdo mi nevěří uvidí, že na má slova dojde, respektive už došlo, momentálně se řeší přetažení účtů na polský server

  • Každý, kdo mi nevěří uvidí, že na má slova dojde, respektive už došlo, momentálně se řeší přetažení účtů na polský server

    ježiši kriste :D tady jedeš schýzu, neser a radši těm vyšším místům napiš ať to zapnou :dash:^^

  • Velice oceňuji všechny "Warn", které zde vidím.
    Ale mohl by se někdo z vedení vyjádřit k tomu, co se tady děje?
    Po asi 2/3 týdnech jsem znovu stáhla hru a nemohu uvěřit svým očím, pouze 3 CH a už 2 den údržba přes celý den.
    Dokáže mi to někdo hodný sepsat proč a nebo se k tomu někdo z adminů vyjádřit, klidne krátce.
    Díky

  • Máte celé dny volno a stěžujete si kvůli tomu že si 1 den nezahrajete ?

    jde spis o to, ze ti nikdo nic nedá vědět, lidem běží věci které jsou na ČAS z IS a nikdo ti to nevynahradí!!!

    Nehledě na to ze měl být od 16:00 event slibenej na cory..

    Vím, lidi co to nehrajou přes IS tohle moc nepochopí.. ale zkus se zamyslet nad tím, ze si vlastně platis za něco co nefunguje poslední dobou nějak extra dobře

    WP - 75 - xFOBIA - Chunjo:sniper:

  • Velice oceňuji všechny "Warn", které zde vidím.
    Ale mohl by se někdo z vedení vyjádřit k tomu, co se tady děje?
    Po asi 2/3 týdnech jsem znovu stáhla hru a nemohu uvěřit svým očím, pouze 3 CH a už 2 den údržba přes celý den.
    Dokáže mi to někdo hodný sepsat proč a nebo se k tomu někdo z adminů vyjádřit, klidne krátce.
    Díky

    O moc víc než vy toho nevím :)

    Běží běžná středeční údržba, která se protáhla. To my jako tým bohužel nijak neovlivníme.

  • Ano, to je zásadní problém.. už jen to, že jsme byli omezeni na 3 kanály je drastické pro tento výjimečný event (padání cor draconis) a k tomu být při něm stáhnut na herním čase od 2 hodiny? :D (ty 2 hodiny momentálně řečeny z optimistického hlediska) :shit:

  • O moc víc než vy toho nevím :)

    Běží běžná středeční údržba, která se protáhla. To my jako tým bohužel nijak neovlivníme.

    Ale jako team máte vědět nějaká kritéria. Co a jak. Jak se píše nahoře, nám co živíme GF běží věci zakoupené s časovým omezením.. A nic z toho.