Nefunkční obnova hesla

  • Zdravím,


    dnes jsem si opět stáhl metin po 5 letech. Na buffa, dropa se normálně přihlásím, jen na můj hl. účet jsem zapomněl heslo. Tak jsem odkliknul zapomenout heslo, hodí mě to na webovky a tam nastává problém. Zadám email od účtu, který po mně chtějí, následně požaduji nickname, ten vložím a už se nic nestane, stále mě to háže na začátek, a hlásí chybu, může mi někdo poradit co a jak? Děkuji

    Files

    • 1.png

      (501.32 kB, downloaded 0 times)
    • 555.png

      (47.6 kB, downloaded 5 times, last: )
  • Ahoj, zkoušíš to přes Gameforge clienta? Teď jsem to zkusila a na stránky mě to nehodí. Ale taky už mám účet propojený, takže možná to dělá problém nepřipojeným účtům. Nebo pak zkusit jiný prohlížeč.

  • Ahoj, zkoušíš to přes Gameforge clienta? Teď jsem to zkusila a na stránky mě to nehodí. Ale taky už mám účet propojený, takže možná to dělá problém nepřipojeným účtům. Nebo pak zkusit jiný prohlížeč.

    Ahoj, díky za odpověď.

    Normálně zapnu MT2 přes Gameforge clienta, chci přidat účet, jen nevím heslo, tak dám zapomenout heslo a hodí mě to na webovky metinu a tam vzniká ten problém. ID vím, email účtu mám, heslo od mt2 účtu neznám.

  • Tady tohle tlačítko mám namysli. Jinak vyzkoušel jsem jiný prohlížeč a stále nic.



    Warn: Doublepost /Fufhiny

    Files

    • dddd.png

      (286.83 kB, downloaded 0 times)

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Tak jsem se k tomu doklikala taky a vypadá to, že mají nefunkční stránky, které se akorát cyklí. Takže si napiš na podporu a tam ti snad poradí co s tím :/

  • čus, ja by som pozrel starý e-mail kde som si robil účet na metin,

    tam máš heslo, samozrejme keď tam máš nastavené automatické mazania starých mailov tak máš smolu

  • ahoj, ja som mala tiež problém so mazánim alebo teda resetovaním hesla. Musela som to robiť cez druhý prehliadač. Mne robil problém chrome. Len tak keby náhodou pomohlo.

    DRAXIA x THALION = 4EVER
    WP SURA 110 LVL

    CHCEM BYŤ TOP ! ! !
    :thumbsup:<3

  • ahoj, ja som mala tiež problém so mazánim alebo teda resetovaním hesla. Musela som to robiť cez druhý prehliadač. Mne robil problém chrome. Len tak keby náhodou pomohlo.

    Ahoj, a dělal jsi to teď někdy nedávno?