Vážně jen tři Ch?

  • Kdyby alespoň banovali ty boty, všichni je hlásíme, a nic se neděje. Není to jen Bakra nebo chrám, i v jeskyni na všech třech kanálech vesele běhají boti 85+ (nahlášeno před dvěma týdny a NIC). Nějak už z té hry nemám vůbec radost..

  • Když si myslíte že se to neřeší tak jste na omylu. Ono je těžký zabanovat všechny boty, protože zabanujou jednoho a další dva se vytvoří. Opravdu si myslím že neni jednoduchý se starat o to co každej napíše a co si přeje, je to nadlidskej výkon co to obnáší a ano je tu spousta věcí co nás štve ale tím že tu budeme psát nějaké negativní komentáře se to tím nevyřeší.

    Hrajte tak jak se teď dá a musíme vydržet co odpoví Německo s Cháčkama, a s botama to bude určitě na delší dobu buhužel. S vývojem hry se bohužel vyvíjí i negativní části této hry a s tím se buď budeme muset poprat sami a nebo nechat vedení aby se s tím popralo za nás. Tak je nechte pracovat a nespekulujte co a jak by mohlo a nebo bude. Je to jen hra a né život.:beer:

    : palec nahoru: Thalion, Elrohir -------- >>> Fenix

    Rozarak -----> Fenix - Joan -----> Válečník - 80lvl Tělo

    ArtemisRBuff -----> Fénix - Joan ------> Šaman - 120lvl Drak




    Ve hře již 15 let

    : kroupy :: kroupy :: kroupy:

  • Není řešení držet hubu a krok, koukat do země a nechat si sekat dříví na hlavě. Pokud se někdo neozve, tak co by se mělo řešit, když je vlastně vše v pořádku? Pokud by GF chtělo, tak už dávno s botama zatočí, jen to asi stojí prachy nebo by o ně přišli? Souhlasím s Tesby, toto je opravu spíš pomalá vražda metinu.


    Děkuji našemu teamu, že se ozvali a rozhodli se s tím něco dělat. Nenechte se odbít a pěkně na ně přitlačte :thumbup:

  • :dash: Nevím zda jsi to pochopil či nikoli ale naše GF to vše řeší a rozhodně hlavu neskláněj, nemají strach napsat i sebemenší věc co Vás trápí do Německa a tak. Ale i oni jsou jen malý páni. A také nemají na práci nic jiného než řešit to od rána do večera, mají i svůj život a svojí práci. Víš nejsme tak velká komunita aby jsme si řekli co vše chceme a řešili jen nás a všichni si z nás sedli na "ty víš co". :thumbsup:

    Prostě musíme vydržet a snad se ukážou lepší časy než jsou teď.

    : palec nahoru: Thalion, Elrohir -------- >>> Fenix

    Rozarak -----> Fenix - Joan -----> Válečník - 80lvl Tělo

    ArtemisRBuff -----> Fénix - Joan ------> Šaman - 120lvl Drak




    Ve hře již 15 let

    : kroupy :: kroupy :: kroupy:

  • Když si myslíte že se to neřeší tak jste na omylu. Ono je těžký zabanovat všechny boty, protože zabanujou jednoho a další dva se vytvoří. Opravdu si myslím že neni jednoduchý se starat o to co každej napíše a co si přeje, je to nadlidskej výkon co to obnáší a ano je tu spousta věcí co nás štve ale tím že tu budeme psát nějaké negativní komentáře se to tím nevyřeší.

    Hrajte tak jak se teď dá a musíme vydržet co odpoví Německo s Cháčkama, a s botama to bude určitě na delší dobu buhužel. S vývojem hry se bohužel vyvíjí i negativní části této hry a s tím se buď budeme muset poprat sami a nebo nechat vedení aby se s tím popralo za nás. Tak je nechte pracovat a nespekulujte co a jak by mohlo a nebo bude. Je to jen hra a né život.:beer:

    Já nežádám aby GM banovali každou chvíli boty. To je jako bychom chtěli, aby přebírali čočku a hrách ( Popelka). Ale aby ukázali boterům mantinely a poctivým hráčům ukázali svoji přítomnost.

    Pokud například vím, že toho a toho dne budou od tolika do tolika hodin padat měsíční pokladnice. tak prostě jít a umožnit na ty 2-3 hodiny poctivým hráčům drop. Kdybych já byl GM s možností banovat. Tak dnes od osmi hodin bych šel prvně pod věž , Pak k orkům střed a nakonec bych zkontroloval SD2-3. Aspoň hodinku bych tomu věnoval a pak šel spát.:).

    Pokud jde o všední dny, tak bych banoval jen botery co mají lvl 75+, banovat nízké levly nemá smysl, člověk by se jen vyčerpal. To ať si řeší GF.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • :dash: Nevím zda jsi to pochopil či nikoli ale naše GF to vše řeší a rozhodně hlavu neskláněj, nemají strach napsat i sebemenší věc co Vás trápí do Německa a tak. Ale i oni jsou jen malý páni. A také nemají na práci nic jiného než řešit to od rána do večera, mají i svůj život a svojí práci. Víš nejsme tak velká komunita aby jsme si řekli co vše chceme a řešili jen nás a všichni si z nás sedli na "ty víš co". :thumbsup:

    Prostě musíme vydržet a snad se ukážou lepší časy než jsou teď.

    Asi jsi měl na mysli GM nikoliv GF... A ano pochopila jsem tvoje bagatelizování. Nicméně si stále stojím za tím, že je třeba se ozvat, jinak problém prostě není a ani by nebyl důvod něco řešit, když by s tím neměla komunita problém, respektive se nikdo neozval. Nepíši jen o tomto problému, ale obecně. A ano nejsme tak velká komunita, jenže to není absolutně žádná omluva, aby jsme nedostali informace. Pokud se jim to tak moc nevyplatí, tak to můžou rovnou zabalit.

    A ohledně našich GM, je to jejich práce. Přijali ji dobrovolně, nikdo je nenutil. Nemají čas nebo nechtějí to dělat, tak přece můžou skončit, respektive by měli. Proč to má být omluva, že někdo něco nezvládá? Jak to pak má vypadat?


    Víš já vydržet nemusím, už se to táhne jak sopel pěkně dlouho a pořád tomu přidávají. A ještě by chtěli, aby jim za to lidi platili...


    A aby jsme se pochopili, nesouhlasím s přístupem GF. Mají nás pěkně hluboko "víš kde", protože asi Německo je top. To se pak odráží na tom jak to tady vypadá. Pokud němci na nás kašlou, tak ani svatí v našem GM teamu s tím nepohnou. A bohužel i kvalita teamu degradovala nebo jsou zbytečně zavaleni byrokracií. A tímto bych to ze své strany uzavřela.

  • Je sice fajn, že Lucyana podala stížnost, ale nedělala bych si zbytečné naděje. Hodně bych se divila, kdyby to GF vzalo zpět. Patrně k tomu měli nějaký důvod a ten si nepochybně obhájí. Každopádně pro mě je tohle poslední kapka, protože v kombinaci s boty je pro mě ta hra nehratelná. :-S

  • Je sice fajn, že Lucyana podala stížnost, ale nedělala bych si zbytečné naděje. Hodně bych se divila, kdyby to GF vzalo zpět. Patrně k tomu měli nějaký důvod a ten si nepochybně obhájí. Každopádně pro mě je tohle poslední kapka, protože v kombinaci s boty je pro mě ta hra nehratelná. :-S

    Ano nehratelné :-S

  • Boti tu budou dokud GF bude s vývojářema spolupracovat, proč by obě strany měli každou chvíli cpát prachy do upgradu? Zbytečný ne, lepší se domluvit a jelikož GF má umírající hry, tak bych se nedivil, kdyby obě strany měli spolu dohodu, obě tím ušetří...

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • no, jestli chapu dobre poutnikuv listek, tak mi to dava smysl. sajrajt. a totalni neprispusobivost vnejsim okolnostem(nebo naopak velka a o to vetsi sajrajt) spojovani je asi dlouhodoby plan, nicmene by mi prislo fer dat zmenu servru jednou zadaco, zvlast, kdyz skrouhnu kanaly. co se vnejsich okolnosti tyka, prijde mi minimalne kratkozrake ve chvili, kdy lidi nemaj co delat a s pis budou hrat, jeste zmensit prostor a udelat hru v podstate nehratelnou. o kolik potencionalnich platicu a o kolik stavajicich asi prijdou? nebylo lepsi plany odlozit?

    PS nemate nekdo tipy na nejakou jinou hru? HW stejne narocnou, naroucnou ve smyslu ze to trva nez neceho dosahnu a hernim obsahem podobnou ne-li lepsi?

    diky

  • Za tipování nové hry by tu mohl někdo z týmu dělat peklo ( přeci jenom nikdo nesmí zjistit, že každý to umí dělat líp jak GF), ale kdyžtak do zpráv, určitě bych měl taky zájem :) pomalu jsem začal googlit...

  • Jsem jediná, kdo by klidně ocenil i víc než 6 ch? :D Chápu, že nelze banovst věnovat 24/7, tak co takhle to vykompenzovat nějakejma chčkama?


    A na těch třech ch vážně trpím, včera naprosto nehratelné. Na BO na každém ch asi tak 20-30 postav, přičemž tak čtvrtina byli boti. Stýská se mi po Sioně :(

  • Jsem jediná, kdo by klidně ocenil i víc než 6 ch? :D Chápu, že nelze banovst věnovat 24/7, tak co takhle to vykompenzovat nějakejma chčkama?


    A na těch třech ch vážně trpím, včera naprosto nehratelné. Na BO na každém ch asi tak 20-30 postav, přičemž tak čtvrtina byli boti. Stýská se mi po Sioně :(

    Niečo mi hovor , je to katastrofa. Dúfam, že to čo najskôr vyriešia. Táto hra je nehratelná ! ! ! EVENTY 0,0 . Smutné :-(

    DRAXIA x THALION = 4EVER
    WP SURA 110 LVL

    CHCEM BYŤ TOP ! ! !
    :thumbsup:<3