Vážně jen tři Ch?

  • Mě by jen zajímalo, jestli je na polském serveru o tolik hráču víc než u nás, že musí mít 9 ch...

  • Mají to i rumuni a pochybuju, že tenhle národ, sype do itemu nějaké obrovské sumy.

    Ja nevravím, že to spravit nemohli všetko bude drahšie a možno to hre prospeje zase dojde do trendu pvp lebo bude nutnosť, mna zaujíma len to, že o tom nikto nebol schopný ani informovať . Napíšu len udržba prebehla a nič ? Ved zmenili celé fungovanie serveru tým že obmedzili miesto na hranie o polovicu.

  • Cvičení

    Ja nevravím, že to spravedlivě všechno bude drahší a možné, že budeš mít perspektivu, že budeš mít tendenci pvp, budeš mít nutnost, mna čeká jen na to, že je nikto, kdo nemá nic jiného. Napíšu len udržba prebehla a nič? Vedení změněných webových stránek tým, který omezuje na hrany o polovicu.

    Ano ale pochybuju ze to resi problem bootu... Vsechno drazsi hezky pro hrace co uz ma tak nejak rozjeto a hrac v zacatku?... Muj nazor v dobe absolutnim nereseni bootu uz tak to byl problem pri 6ch je todle hodne prez....

  • A funguje vám vůbec hra nějak normálně? Snažím se teď expit v jeskyni, ale příšery se zasekávají, pořádně to nereaguje. Máte ještě někdo podobný problém?

  • Vážení a milí,


    bohužel jsme o této informaci neměli ani tušení.

    Podnikli jsme již určité kroky k tomu, abychom zjistili, proč bylo původních 6 kanálů sníženo na 3.


    Vzhledem k COVID-19 Vás jistě nemusím informovat o tom, že je Německo tímto virem silně zasaženo a předání informací může trvat déle. Prosíme o trpělivost.

  • Ano, ve světě Gameforge třeba 3 roky, nebo až do smrti posledního zaměstnance :-). Takže mě trápí jedna otázka, skončím nebo půjdu hrát Rubinum, máte tam někdo nějaké věci ? Vztahuje se nějakej zákaz na výměnu věcí Rubko za Fenix ?

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Ano, ve světě Gameforge třeba 3 roky, nebo až do smrti posledního zaměstnance :-). Takže mě trápí jedna otázka, skončím nebo půjdu hrát Rubinum, máte tam někdo nějaké věci ? Vztahuje se nějakej zákaz na výměnu věcí Rubko za Fenix ?

    Nevztahuje, zakázáno je pouze kupovat a prodávat věci za real, ale ani to se netrestá.

  • Zrovna práce na pc je v pohodě řešitelná doma na home office, jen záleží na ukázněnosti zaměstnanců, jestli něco budou dělat, když na ně nikdo nevidí. Ale tento problém není jen teď, ale již nějaký ten pátek, kdy se na naši komunitu z vysoka kašle. Pravda stále to může být ještě horší. Nicméně ta informovanost je zoufalá a upřímně lituji GM, že schytávají nadávky za nedostatek informací, když na ně právě GF hází bobek a neobtěžuje se cokoliv napsat nebo je nějak informovat. Tím ovšem neobhajuji náš tým, i tam jsou prostory ke zlepšení ;)

  • 3ch je v dobách botů všude opravdu málo. šel jsem expit na BO, na 2 ze 3 kanálů boti, na jednom člověk. Jdu expit do sd, ve 3 ráno 2 kanály plné botů, na jednom člověk, opravdu toto je absolutní nesmys. snad to předělají zpět,

  • A teraz keď idú padať Začarka a Zesilka to bude ešte horšie. Neviem si predstaviť ako budeme fungovať na 3 CHčkach a to ešte aj so všetkými tými botmi.

  • Pro Vaši informovanost:


    Jménem celé naší komunity [GA]Lucyana sepsala stížnost produkčnímu týmu.

    Tato stížnost byla posunuta o stupeň výše a je aktuálně v řešení.

    Já tu holku miluju, ona to ví :) Jestli si to nepřečte sama osobně, což předpokládám že jo, protože se máme rádi, tak jí Fufinko vyřid, že až ten Boomercaust, co se tu šíří po světě skončí, má u mě tu večeři.

    A Lůco, nezapomeň jak jsem ti vždycky psal, neber na Němce ohledy a bud drsná jako dřív. I <3 U

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • pekne s nami vydrbali tych botov ja v bakre na 20m 7 ks a este nam daju 3ch odmietam pchat prachy do takejto hry