Watery do každé mapy

  • Ahoj,

    včera se vyskytnul takový zlý, řeklo by se až nepěkná věc...

    Vyrojili se nám pašáci z waterky - Ledová čarodějnice + kámoši golemové, Yonghan + kámoši komandanti - a vandrovali si po světě. Jednu čarodku jsem potkal v Údolí, druhou v SD1, generála jsem potkal taky v SD1.

    Neříkám, že to není zajímavé zpestření a možná to je dokonce poslední zoufalá linie protibotovacích opatření, jako byla svého času na jednom z nových serverů, ale myslím si, že by to mělo jít zase zpátky tam odkud to přišlo.

    Díky za pozornost.


    PS: Jo, jsem máslo a ani jednoho z nich jsem nedal, i když s čarodkou už jsem byl fakt blízko.

  • Najhoršie je, keď to začnú otvárať v meste s úmyslom zabíjať stánky. Niečo by s tým malo GF robiť. Viem, že pre stánky je vyhradená zóna, no tam je to často preplnené a veľmi to laguje. CH2 je zase presný opak.

  • Ah, díky za info insidios , netušil jsem, že by někdo připustil takovouhle pí**vinu, ale zjevně GF zvládne vše, hlavně že vyndali moby z měsíček...


    Xaggy Tohle téma se tu řešilo milionkrát - bohužel GF si to pak vždycky přihasí s nějakými kecy, jak je to proti příběhu a podstatě hry a dál na to kašlou...

    Přitom i jim samotným by to odlehčilo chčka, úplně by stačilo zavést limit počtu stánků na mapu a ch, který by se zvyšoval až po zaplnění všech chček.

    Bohužel tenhle problém neřeší a řešit nechtějí, tak si můžeme akorát nadávat na lagy a to je asi tak všechno.


    Prosím Fufhiny o lock, téma bylo vyčerpáno.