Zmizení truhly po sloučení CORUNDUM

  • Je v tom threadu o slučování, asi druhej post.


    Pokud nemáš truhličku a netušíš, kde by mohla být, pak šupky dupky na podporu, tady ti nikdo nepomůže.

  • No spíš by mě zajímalo kdy toho NPC přidají a zprovozní, ve městech jsem ho nenašel ani po sloučení ani teď a ve waterce pořád žádnou nabídku nemá, tu truhlu nemá nikdo no.

  • Ďakujem za všetky predošlé informácie... Ale asi som mierne nechápavá, ospravedlňujem sa... Prosím o radu bývalých českých a slovenských "Fénixákov".


    Kedysi som hrala na Thalione, teraz na Fénixe. A tak trochu ma zaskočilo aktuálne zlučovanie serverov. Snažím sa priebežne čítať všetky dostupné informácie tu na fóre, aj na GF klientovi. Nikde som tam však nevidela informáciu (možno som ju iba prehliadla), kde by sa menovite spomínal český server "Fénix" a jeho zlúčenie s inými servermi.


    Takže, na ktorý server sa mám po tom dnešnom zlúčení prihlásiť? Logická možnosť, podľa všetkých informácií z fóra a GF klienta, mi príde server s názvom "Corundum" (aktuálne 6 channelov) alebo "Česko" (aktuálne smutné 3 channely). Na tom prvom serveri by malo hrať viacero krajín, ak to chápem správne... Ten druhý je čisto český (teda možno aj slovenský). Či je v tom ešte nejaký iný rozdiel??


    Vopred ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem za nechápavosť...

  • Ta Corona by seděla víc, ono těch poláků a rumunů co tam je, z toho by jeden zdechnul.. V chatu nevidíš normální jazyk a za užití češtiny se rozdávají chatbany. Skvělá práce GM spravujících Corundum..

  • To jako vážně? Na serveru kde není oficiální jazyk se nesmí mluvit česky? Otázka jestli spíš nějaký trouba nemyslel že česká diakritika je nějaký spam :D I tak je to smutný, už chápu proč jsem tam nepotkal jediného čecha.

  • Je to tak, jedná se sice o mezinárodní server, ale mezi národy které jsou preferování jsou hold jenom poláci a rumuni. Češi jsou absolutní dno a proto se jim rozdávají bany za užití češtiny. Už jsem i četl, že pár hráčů psalo přímo na německou podporu ohledně tohoto problému a ta se teď zabývá dotyčnými GM na Corundum, jež získali pocit všemocnosti a laskají si ego tím, že banují českou komunitu. Podle mě se bude jednat o pár zakomplexovaných pšonků..

  • Tak to je vtipný :D na národní server nám nedají jediného GM s pravomocemi na to nějak efektivně řešit boty. A na mezinárodním dají práva nějakým joudům co banují na potkání... GFlogic.