Začarka level 20

  • Zdravím, po dlhej dobe som sa vrátil nasp5 k metinu, založil si úplne novú postavu. A tak hrám hrám, snažím sa vylepšovať postavičku, hodím si smrtko na +9, kameny +4, idem naexpiť novú postavu na level 20, aby som tam hodil bonusy a natočil ZB a zrazu pozerám...začarka nikde. Pozeral som update logy a nikde som zmenu o tom nenašiel. Len mi príde, že strašne dlho mali hráči výhodu, že to bolo od levelu 20 a zrazu to posunú na level 40? To mi nepríde fér. Tak prosím, kto vie aký bol dôvod, rád by som to vedel :) . A druhá otázka, ako teraz expíte vaše postavy na 40? Samozrejme čo najrýchlejšie (ako dlho vám to +- trvá a kde).

    Ďakujem

  • Ahoj,

    GF prostě došlo, že když lidi do 70 běhají ve vyladěných 34 brňkách (a pokud tam mají pěknou odolku, tak klidně až do 120), tak jim to snižuje prodej zesilek a začarek. Tak mlaskli točky o pěkných pár lvlů výš. Nespravedlivé to je, ale koho to zajímá, to byli i generálové, meley a další věci.

    Já osobně si je beru do SD3, levný to není, ale lvl 40 tam vytáhnu za 30-40 minut, což je celkem fajn. Náklady pak mám 8kk za propustku (už je to dávno, dneska asi za víc) + asi 4kk za pláště výměnou za 3 točky a 10 pergů což by vočko odpovídá zhruba 40-50kk.

    Pokud by se ti nechtělo utrácet za propustky, tak bych doporučil SD1 nebo chrám, bohužel obě tato místa jsou zamořena boty takovým způsobem, že se chce až brečet.

  • Každý update představuje změnu, která není fér vůči někomu. Zrovna tato změna není tak katastrofální. Sic ti překazili plány. Ale pořád lepší než kdyby ses o něco dlouho snažil a nakonec zjistil , že zbytečně.

    (tvorba BS před mapami 90, tvorba legendární alchymie před mýticku)

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)