Různé problémy s přihlašováním a načítáním

  • Ahoj, zase jednou si říkám, že se o svoje potíže podělím s komunitou, přikládám i postupy jak to kdyžtak (provizorně) řešit. Přijde mi, že to zlobí hůř než jindy a tak bych na to chtěl i touto cestou upozornit.


    1) GF klient odmítá nahodit účet

    Kliknu na Hrát, problikne to a nic.

    Řeším sestřelením GF klient masteru přes Task managera a jeho opětovným spuštěním - již nahozené klienty zůstávají živé, většinou se ale časem rozbijí při přihlašování. Následně spouštěn bez problému.


    2) GF klient spustí boot, problikne CB okno a nic

    Řešení je opětovný pokus, případně kombinovaný s restartem GF klienta


    3) GF klient spustí boot, problikne CB okno a vyskočí chyba adresy paměti

    Řešení je opětovný pokus, případně kombinovaný s restartem GF klienta


    4) Při výběru postavy se provede animace a postava zamrzne

    Opětovné spuštění klientu obvykle pomůže, starý časem spadne do menu výběru ch a dá se vypnout


    5) Přihlásí se jiná postava než jakou jsem vybral

    Prostě zpět do výběru a zkusit to znovu


    6) Při portování se mi cílová mapa nenačte

    Opětovné spuštění klientu obvykle pomůže


    Vyloženě k přihlašování už asi nic není, jen takové ty klasické záležitosti jako že po zaseknutí grafiky a použití manželského portu zůstává grafika nadále zaseklá atp.

    Doufám, že výše popsané se bude už jen zlepšovat.

  • Myslím, že prvý bod spôsobuje to, že treba nainštalovať aktualizáciu hry. Keď vyjde nová aktualizácia a ty máš už zapnutý účet, tak iné účty nezapneš. Dnes sa mi to napríklad stalo. Je to otrava, keď máš zapnutý shop, no nemôžeš sa pripojiť s hlavným účtom, lebo treba nainštalovať aktualizáciu.

  • od poslední údržby vznikla spousta těchto a pár dalších nepopsaných potíží při logování do hry... někdy je to fakt masakr :D prosím o downgrade hry !

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • K čemu tu jsou GM když nedokážou ani poradit?Mám stejný problém před chvíli tu byli 4 gm online včetně Natika a nic sem nenapíšou fakt luxus podpora.

  • Ano zkoušela jsem se připojit všude, ale pro jakýkoliv server mi to píše stejnou hlášku o spojování účtu.