Divná zkušenost, která se mi nikdy nestala

  • dnes jsem šla do chrámu jako obvykle, jdu těžit eben, byli tam pouze hráči ze žluté a chtěla jsem jít těžit, tak tezím a najednou mi jedna samanka ze žluté píše abych šla jako na bok prostě pryč - psala to do chatu a já si toho nevsimla tak me začala zabíjet! Pak jsem si s ni trochu psala a jako za to jsem ji musela nadávat sproste, protože mi nikdo nemá právo říkat co mám jako dělat, kde mám stát, co mužů a co nemůžu! Ze zpráv jsem zjistila, ze to byl kluk. Jako on není můj táta, takže si muzu stát a dělat tam co chci a nikdo me tam nemá co omezovat nebo mi říkat co mám dělat!!!

    Jako tohle se mi stalo opravdu poprvé a metina hraju už tak 7 let. Tohle neni vůbec normální. Takoví lidi by se měli řešit a dát do pořádku a jako bude mi 18 a jsem skoro dospělá a nikdo mi tohle nemá co říkat, nějaký cizí chlap, jako co mám dělat! Jako já nevím, ale chci si vydělat, yangu nemám moc, on ma aspoň veci +9 a to já ani nemám a určitě mám kolem 1kkk a to budu mít tak zadlouho a jako někdo mi bude dělat jako tohle😠 ten chlap podle me nema ani respekt a úctu k ostatním k malým lvlum a lidem kteri maji malo peněz a ještě jim bude říkat co maji dělat!!! Tak tohle je naprosto směsné a trochu i ponižující! Podle me ho to baví me takhle zabíjet a určitě se chvasta.

    Stalo se to taky někomu? Ja se jako u těžby do chatu nedivam, takže jako sorry a navíc jsem tam ani v tu dobu nebyla, kdy to napsal!



    Přesun do taverny /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • tuhle hru hrají fetáci a psychopati, doporučuji vypnout herní chat permanentně a taktéž permanentně zablokovat šepot - každej všude jen uráží a mele sra*ky... už se ani obchodovat nedá - nedáš jim něco pod cenou, začnou nadávat, vydírat a kdoví co dalšího... někteří jsou fakt důmyslní v tomto... píší z vícero účtl, zakládají nové... snaží se vás ovlivnit... stupidita... v tom jsou češi mistři... tuto hru by měli ZRUŠIT - nebo zavézt kontroly hráčů... nebo začít trestat porušení pravidel :D

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • bude mi 18 a jsem skoro dospělá

    ^^^^^^^^^^^^^^ Promiň. Mi bude 36 a teď jsem se strašně nasmál.


    Když mi napíšeš, co podle tebe rozlišuje dospělého člověka od nedospělého. Napíši tu na oplátku, co si myslím o tvém článku.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited once, last by pista107 ().

  • každej všude jen uráží a mele sra*ky... už se ani obchodovat nedá - nedáš jim něco pod cenou, začnou nadávat, vydírat a kdoví co dalšího... někteří jsou fakt důmyslní v tomto...

    Obchoduješ s postavami/účty. Být tebou bych pomlčel :lol::thumbsup:

  • To je proti pravidlám hry. Nabudúce to natoč a nahlás to.

  • Tohle prostě už není normální, ti hráči ze žluté nebo červené - nejvíce z té žluté prostě vytváří skupiny a jdou těžit ve skupinách - kde jich je asi tak 10, já chci jít taky těžit, protože chci vydělat a oni me tam začnou jako zabíjet! Nikdy to tady nebylo! Zabíjí převážně hráče z modré😠. Protože jim zavazime, tak každý si může těžit co chce a kde chce! Nikdo nebude nikoho omezovat v těžbě a ani ho u toho zabíjet!

  • bud rád že to nejsou boteři :D a že to ještě někdo skutečně kope ručně :D zvyš si lvl, zabíjej ty je... hledej tyhlety skupinky a zabíjej je cíleně :D at tu to pvp zas ožije :D jak mnozí po tom touží na discordu...

    Pocházím z Mithgardu
    WP 120 lvl - Flokiii :arrow: Lycan lvl 116 - Athelstann

  • Zabíjením nic moc nevyřešíš, akorát se budeš s někým pořád mlátit a nenatěžíš ani ň. Ale je to taky taktika, když ty nemůžeš. tak oni taky ne. Možná je to přejde možná ne. Asi lepší řešení je si udělat postavu na žluté, tak tě jen tak nesejmou. GM ti odpoví, že je to pvp hra a nazdar, o žádné omezování se nejedná, bohužel...

  • Upřímně, tohle je thread k smíchu :D

    Zabíjí tě? OK, buď ho vypni, nebo zdrhni, nejedná se tu o systematickou šikanu, takže podle pravidel je to ok.

    Nadává ti? To už je jasně proti pravidlům, nahlaš to a bum! uvidíš, co se stane (s trochou štěstí aspoň něco).

    Nemá cenu tady brečet o tom, jak jsi dospělá a jak je na tebe svět zlý.


    A upřímně, hraju na žluté a když potkám modrého do lvlu 75 a kolikrát i nad, tak je to skoro bez výjimek ******, ***** a *****. (autocenzurováno z nedostatku kreativity)

    Takže aniž bych chtěl jakkoliv obhajovat počínání zde zmíněného borce, je to globální problém hry, ne jen žluté.