Vyhodnocení PvP serveru..

  • Zdravím, myslíte že se ještě někdy v životě dočkáme nějakého vyhodnocení onoho velice ''úspěšného'' PvP serveru? zatím jsem nikde nenašel žádné oznámení, přitom server je již ukončen..:shit:

  • Kam spěcháš? Psali, že tento týden dají vědět. To je týden co psali + nějaké to zpoždění. Mi seškrtali 70% bodů co jsem uhrál na oltářích do půl dne. Tak ještě musí vymyslet, jak mi seškrtat ten zbytek^^.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Kam spěcháš? Psali, že tento týden dají vědět. To je týden co psali + nějaké to zpoždění. Mi seškrtali 70% bodů co jsem uhrál na oltářích do půl dne. Tak ještě musí vymyslet, jak mi seškrtat ten zbytek^^.

    Nevím co tam takovou dobu vytvářejí.. Spíš by mě zajímalo, jak budou řešit dva nejmenované hráče (Even, GF) kteří nahrabávali body stylem, za který byla druhá ta neprotekční skupina hráčů diskvalifikována :lol:

  • Nejmenované hráče a hned je jmenuješ :)))

    Je to složité, kdyby je diskvalifikovali hned. Měli by ještě šanci to uhrát od 0. Takový Even by to uhrál ( ten se tam fakt snažil). Na druhou stranu GF, ten šidil kde se jen dalo.

    Diskvalifikace v této fázi by byla nefér. Ale to by se dalo říci i o zpětném strhnutí bodů za oltáře. Jenže podle pravidel od 13. ledna ti hra připočetla za víc jak jedno zabiti stejného hráče v řadě stejně jen jeden kill. Takže by to minimálně taky měli redukovat zpětně... Necháme se překvapit co vymyslí.



    Edit: na arabských emirátech nebyl jediný hráč v top10 co by měl jen jediný bod za oltář. Hráč na prvním místě měl 575000 bodů za 57500 poctivých killů:S.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 3 times, last by pista107 ().

  • Na základě čeho soudíš, že jsem to šidil kde se dalo? Na základě toho, že jsem tě začal ke konci zase dohánět, že už si to neměl tak zadarmo a trávil jsem tam více času než ty? To tě tak užírá, že musíš psát takové bláboly? To, že si ale dělal stejnou taktiku už nenapíšeš co? Jak si tam stál a zabíral s námi oltáře, to bylo v pohodě? Omlouvám se ti strašně za to, že jsem dle tebe porušil pravidla hry, tím, že jsem nechal zaseknutý mezerník a vyjel z okna hry :D :D strašný podvod.

  • Až tato záležitost bude u konce, napíšu článek o bohemii z mého uhlu pohledu. Co mi vadilo, nevadilo, zmíním se i o tobě. Vím, že z tvé perspektivy jsem podvodník já. Přinejmenším vyčuránek. :)) Ale z mé perspektivy to je naopak. Můžeš pak udělat to samé ( a například vysvětlit svou armádu postav lvl 46 :P) . + ještě další věci. Nebráním ti v tom. Až ten článek napíšu chci celou Bohemii a neshody na ní hodit za hlavu.


    P.S.: Já jsem podvodník ( dokonce řádně diskvalifikováný 8o)

    Jen je smůla, že já se svými činy na Bohemii nemusím tajit. Já si reputaci čestného hráče nebuduji:evil:

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 2 times, last by pista107 ().

  • Až tato záležitost bude u konce, napíšu článek o bohemii z mého uhlu pohledu. Co mi vadilo, nevadilo, zmíním se i o tobě. Vím, že z tvé perspektivy jsem podvodník já. Přinejmenším vyčuránek. :)) Ale z mé perspektivy to je naopak. Můžeš pak udělat to samé ( a například vysvětlit svou armádu postav lvl 46 :P) . + ještě další věci. Nebráním ti v tom. Až ten článek napíšu chci celou Bohemii a neshody na ní hodit za hlavu.


    P.S.: Já jsem podvodník ( dokonce řádně diskvalifikováný 8o)

    Jen je smůla, že já se svými činy na Bohemii nemusím tajit. Já si reputaci čestného hráče nebuduji:evil:

    To je docela smutné že na foru přiznáváš že nejsi čestný a nedá se ti věřit :D Ale aspoň to přiznáš =)

  • Na druhou stranu ani si netvořím reputaci padoucha... V životě jsem neměl nainstalované hacky (ani na test). A jak říkáš, nemusím lhát. Vlastně se snažím své slovo dodržet, protože pověst má člověk i herní postava jen jednu (měnit jméno se mi nikdy nechce)

    A ohledně toho mého "podvodu" na bohemii.... Na to fakt kašlu ,že jsem nedodržel nepsaný koncept PvP. Stejně se proti mému postupu stavěla jen určitá zájmová skupina hráčů.

    Můj úhel pohledu na celou věc se dozvíte. Jestli se svěří i Gfaster se svým pohledem je jeho věc. Prozatím toho hodně mlží a snaží se odvracet téma jinam.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 2 times, last by pista107 ().

  • Úplně zbytečně to hrotíš a děláš bůhví jakou důležitku :D Ano měl jsem 3 postavy na červené říši lv 46, dokonce na jedné se mi podařilo ukořistit ellie, taky si je mohl vídat v bitvě 5oltářů, kdo by si tam toho nevšiml :D Tak jako plno dalších lidí včetně tebe a tvé postavy lv 50+ z červené i modré říše. Každopádně nic netajím a nemlžím, lidi co chodí sledovat streamy, tak ví jak to bylo v bitvě atd. Není to nic tajného, jenom mě to nenapadlo dříve než tebe, že by vůbec něco takového šlo. Ostatně zrovna já jsem tady ten způsob nahlásil na ticket a čekal jsem s odpovědí, jestli se to bude trestat či co bude, ještě dřív, než jsem do té bitvy začal chodit. Bohužel odpověď za 3 týdny na serveru, kde se hrotí každá minuta je nedostačující :D Možná i na základě toho ticketu se to alespoň na konci trochu upravilo k lepšímu což mělo být hned ze startu. Z mé strany vše a těším se na tvé psaníčko :D

  • bohužel selhala jiná strana než hráči :D nedostačující informace až do dnes a jak říka faster odpovedi na ticket nebo na dc po 3 týdnech když server má bežet 2 mesíce je bohužel pozdě

  • Na základě čeho soudíš, že jsem to šidil kde se dalo? Na základě toho, že jsem tě začal ke konci zase dohánět, že už si to neměl tak zadarmo a trávil jsem tam více času než ty? To tě tak užírá, že musíš psát takové bláboly? To, že si ale dělal stejnou taktiku už nenapíšeš co? Jak si tam stál a zabíral s námi oltáře, to bylo v pohodě? Omlouvám se ti strašně za to, že jsem dle tebe porušil pravidla hry, tím, že jsem nechal zaseknutý mezerník a vyjel z okna hry :D :D strašný podvod.

    uvedomujes si, ze priznavas na fore, ze porusujes pravidla hry? rovno moze nekdo napisat "pouzivam hacky", a bude to to stejne... ne, ban za to ze sa k tomu priznas nemozes dostat, ale myslim ze nic nebrani gm, aby po tomto priznani po tebe isli a pri prvom opakovani si skoncil v ban zone... pekny zvysok dna

    Rosi-maskot zo siony :thumbsup:



    vsude nenavidena kecalmi a vecne nespokojnymi deckami :thumbup:


    JESTENOUNAČAFAČASAFALAVATAJM 8)

  • uvedomujes si, ze priznavas na fore, ze porusujes pravidla hry? rovno moze nekdo napisat "pouzivam hacky", a bude to to stejne... ne, ban za to ze sa k tomu priznas nemozes dostat, ale myslim ze nic nebrani gm, aby po tomto priznani po tebe isli a pri prvom opakovani si skoncil v ban zone... pekny zvysok dna

    Nikdy jsem nenapsal, že jsem porušil jakékoliv pravidlo hry :D To týpeček mě tady osočuje, že jsem podváděl jak se jen dalo :D

  • GFaster

    Nepsal podváděl, ale šidil kde se jen dalo. Vadil mi tvůj zamáčknutý mezerník. Aniž by sis to uvědomil překazil jsi mi tím plán. Získat co nejlepší umístění nebyl totiž jediný můj cíl na Bohemii. Měl jsem totiž i jiný důvod proč jsem hrotil body. Ale to až později.


    Já jsem se přihlásil do hry v době , kdy ty a Even jste měli na kontě to velké množství killů a nebyl jsem svědkem toho jak jste ty killy získaly. Proto o tom nebudu ve svém článku ani psát. Jedna věc mi ale neunikla. Když jsem začal farmit oltáře přes postavy různých říši. Tak první hráč ,který to po mě začal kopírovat byl Ezop. Do 2 dnů si vytvořil 4 postavy lvl 30 na modré říši.

    Proč lvl 30?? Protože lvl 30 je nejnižší lvl se kterým se dostaneš do bitvy pěti oltářů. Když jsme s Evenem uzavřeli mír a začal farmit oltáře s námi, přišel na oltáře s postavou lvl 46. Tehdy jsem tuto skutečnost ignoroval. Dokud jsi se v lednu neobjevil ty a nepřišel s armádou postav lvl 46.

    Tehdy mě napadla otázká. Proč Even a GF přechovávají postavy lvl 46?? Logika říká, že nejideálnější lvl. je 45. Lvl 46 je úplně k ničemu.

    To už totiž musím vystřídat orky za Sohan a ještě tam budu nejslabší. Tehdy mě trkla teorie, že jste si vytvářeli postavy, abyste si je mohli navzájem zabíjet. Není to žádný přímý důkaz. Ale oba víme, že přechovávání postav lvl 46 nemá jinou logiku. Zkus mi to logicky vysvětlit.

    Já například ve svém článku napíšu proč jsem na všech třech svých postavách hrotil lvl. 60 a to do poloviny ledna.


    Co se týče mého samotného článku, tak "Nehrotím a nedělám žádnou důležitku". Je to už moje tradice , že po každém projektu (osobním nebo od GF) píši článek. A dělím se o dojmy.


    Tady je třeba krátké,ale pozitivní hodnocení eventového serveru za minulý rok

    Speciální server

    Letos je těch dojmů více a bohužel negativa totálně vyhrála.


    Tvůj problém je , že jsi youtuber. A youtubeři jsou jako politici. Svou lepší tvář ukazují a svou druhou polovinu tají. Neber si to osobně. Pro mě je to taková obecná pravda.

    To, že bude můj článek vůči tobě v jistých částech kritický by ani nebyl tak velký problém. Kdyby sis jako youtuber netvořil jakousi pověst (renomé).

    Taková maličkost, jako je to, že jsi po mě začal kopírovat taktiku na oltářích nic neznamená. Bohužel problém je v tom, že jsi ve svých příspěvcích nabádal hráče aby tuto taktiku nepoužívali.

    Ve jménu vítezství jsi porušil svůj vlastní morální kodex (káže vodu, pije víno).:stick:Tvůj problém, ne můj.

    Další problém je , že Baliss v jednom ze svých streamu připustil, že jste si ty, on a Even po domluvě zabíjeli postavy. A ty bys měl mít na tuto věc pevný postoj (buď je Ballis totální lhář a nebo připustit, že ne všechny body co jsi uhrál jsou tak legitimní jak se snažíš všude tvrdit. ) Vtip je v tom, že tato věc jde opět mimo mě. Zas je to jen tvůj osobní problém.

    Můj střet s tebou začíná v Lednu a upřímně. Nikdo kdo tam do té doby farmil oltáře to tak neošulil jako ty. A na tom si trvám.:grumble:

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • No, asi se shodneme že GF měli dát pravidlo 1 člověk = 1 postava (max buff a drop, kteří se navzájem nesmí zabíjet moc často), většině poctivých hráčů to došlo, ale očividně někdo má potřebu farmit body pomocí x postav, chápu že bez vlastních postav by to bylo jako hrát tenis na volném prostranství, tak jste si postavili aspoň tu stěnu aby se míček vrátil, ale to dle mého už ty pravidla porušuje, asi jsem holt až moc morální a poctivý, nebo líný to udělat taky :)

  • Zabíjení vlastních postav nešlo, Pokud jsi se s někým domluvil a udělali jste velké množství killů, tak to systém upozornilo. A po opakování dálo diskval. Ale použít taktiku několika svých postav aby to nevypadalo, že se dokola třískají 2 stejné a ty též postavy mě nenapadlo, takže nevím jestli tento způsob systém dokázal/nedokázal podchytit. No nějakou tu mezeru ta superinteligence na rozpoznávaní podvodníku musela mít:)). Protože ve finále i kdyby se na Sohanu potkali 2 hráči, kteří se vůbec nedomluvili a šli po sobě navzájem, stejně by to systém vyhodnotil jako podvod.


    Jak psal Even. Od Gameforge bylo velmi podrazácké nezveřejnit jasná a pevná pravidla. Díky tomu si je pak mohli samolibě měnit k obrazu svému a nikdo se nemohl bránit, protože neměl zastání v pravidlech. A tím se dopustili největšímu prohřešku vůči čestnosti než jakýkoliv hráč.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited once, last by pista107 ().

  • Já musím říct, že mi úplně krvácí oči a srdce z toho, co tu GF předvedlo.

    Vzhledem k tomu, že jsem low-pay hráč, tak jsem se na nový server (který měl výjimečně i oficiálně slíbený konec, místo aby se zavřel jen tak jako jiné) vůbec nehnal.

    Morálku bych do hry v tomhle případě vůbec netahal, na to není nikde dobrý recept, jak to posuzovat.

    Čistě podle pravidel je legitimní mít více účtů - ano, je legitimní je mezi sebou zabíjet - ano, nenašel jsem žádná extra pravidla pro PvP server a normálně vás za to nikdo nepotrestá, je legitimní s těmi více postavami jezdit sekat cokoliv - ano, a tedy lze aplikovat i na oltáře, je legitimní minimalizovat okno - ano, zcela nečekaně, a to že tam má GF buf, to už je jejich problém...

    Řekl bych, že GF to zase dotáhlo ještě o kilometr dát v disciplíně "Jak to dělat tak, aby bylo lepší to nedělat" - špatně nastavená/vůbec nenastavená pravidla, zabugovaný program (hra) a nakonec snaha odměnit "poctivé" a "morálně dobré" lidi, které nakonec vyberou ad hoc podle nějakých zvláštních regulí.

    Big up za tenhle výkon, doufám, že se z tohohle fiaska poučí.

  • O to lepší, že v době, kdy vrchní Adminstvo začalo konečně něco dělat a systém začal třídit ''hrabače'' bodů, tak byl diskvalifikován pouze Baliss. Nevím proč jen on, pokud porušil nějaká další pravidla, kromě těch, co Even a GF tak budiž. Nicméně se jeho diskvalifikace v rámci fair-play jevila dost protekčně..

  • Bylo diskvalifikováno hodně hráčů. Jen to nešlo vidět, protože nebyli ani v top 10. Hodně lidí testovalo domluvené killy kvůli tygřím mincím. Diskval, diskval diskval.

    Jsem nechal na test zabíjet kamaráda 3 své postavy najednou (ten se nedostal ani do žebříčku) Já měl 10 killu pak 50 na stejném hráči a když jsem uhrál dalších asi 50 killů na jiném hráči taky diskval.

    Vtip je v tom, že oba mi společníci, byli jediní hráči kteří měli lvl 46+, které jsem dokázal najít, a taky dostali nakonec diskval. Ani jeden jsme se nakonec nedostali přes 100 killů.


    Počet aktivních hráčů znemožňoval uhrát přes killy férové body. Nechci o tom ale psát, protože si to šetřím na svůj článek.

    Lidí jsou naštvaní na Gfastera a Evena proč??? Protože asi uhráli pár nepoctivých killů?? A nebo protože je nikdo nediskvalifikoval (což není jejich chyba).

    Mě tu třeba za domluvené souboje skoro nikdo nekritizuje a přitom jsem je dělal :whistling:. Asi hodně lidí ve mě poznává sama sebe a má pochopení:saint:.

    Tu věc s oltáři si chci nechat na pak.

    Co se týče samotného Gfastera, Tak to je člověk, kterému chybí schopnost se vcítit do jiných lidí. On si třeba myslí, že jedná správně. Ale kdyby se třeba dokázal vcítit do mě, (a tudíž i všech lidi podobně uvažujících lidí) tak by zjistil, že hodně jeho kroku bylo dost pokryteckých. Ale to si taky nechám na článek.

    Například tady v příspěvku 6 se dopustil hodně rychlých soudů vůči mé osobě. A to na základě čeho? Znalosti mě samotného?? Ne jen vzteku z nařčení, že šidil kde se dalo.

    Já se dokážu vcítit do Gfastera, a proto na něj vůbec nejsem naštvaný. Je jen pak na něm až dám dokupy všechny souvislosti usoudit, jestli je jeho jednání i z jiných hledisek v pořádku a nebo jej přehodnotí.


    Každopádně můj článek se oddálil, protože GF není schopno dát dokupy ten bordel co jsme jako hráči vytvořili.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)