War 55 aura výbava na metiny

  • zdravím,



    Po x letech se vracím na metin..a našel jsem si postavu 55 lvl tělo s aurou P... Rád bych si sehnal výbavu a ptám se co by měla obsahovat abych dokázal ustát věž, a dělat metiny mého lvl až třeba po lvl 80 ..


    Kolik tak obrany je potřeba na sd2 ?


    Kolik tak yangu/wonu vyjde výbava na Dropa mého lvl abych ustal již zmiňované metiny/věž či jiné příšery


    Klidně můžete popsat i jakou alchymií by jste doporučili koupit


    Díky moc

  • Legendární alcha, 20% abs (Brnko + náramek), co nejvíc NEU, co nejvíc ZB, obrana proti šípům, antistun, síla, kritik, průnik, odrazit útok,... Je toho tolik co bys mohl mít, najdi na wiki co kam z těchto bonusů můžeš dát a hledej věci co jich mají co nejvíc. Cena se ti ale vyšplhá tak k 150-200 wonům.

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Na YouTube je spousta videí, jak udělat auráka do věže. Chce to hodně ZB, také absorbaci ZB. Sežen alespoň 80% NEU a něco málo na šípy. Dá se to krásně i bez alchymie. Od 5. patra už nepoužívej bojové zuření, protože budeš strašně rychle umírat. Víc se vyplatí rychlost útoku dohnat zelenýma elíkama. Veliká výhoda je MH, jelikož můžeš kdykoliv odjet mimo hlouček příšer. Co se týče antistunu, ten není nijak potřeba, jelikož tě nemá téměř co vystunovat, ale když už ho ve štítu mít budeš, tak to bude do budoucna jen výhoda :)

  • Ještě dodám k alchymii, jelikož jsi aura, tak ten dmg máš slušný už v základu. Vyplatí se ti nefrit kde máš jak zb tak i absorpci do zb. Granát má smysl až na vyšším stupni kde přidá slušnější zb. A pokud ti bude tvůj dmg málo, tak pak rubín a ten nemusí být to nejvíc top.

    Do věže se dá využít i talisman s odolností proti temnotě. Pokud budeš mít talisman temnoty +1, tak další plus, ale nemyslím, že je to vyloženě nutné :)


    Za mě mám vypozorováno, že aura ve věži nemá problém to umlátit, ale ustát. Pokud nemáš buffa, investice do odolností na šípy není na škodu nebo mít co nejvíce absorpce do zb, to pak využiješ i na metinech :)

  • Diky za nějakou odpověď....mám zatím 50% nemrtvé.. a jak říkáš není problém to umlátit padaji na 2-3 seknutí ze země ale je problém to ustát....nyní jsem si koupil full legendární matnou alchymií budu dávat na +4 a poté nasazovat...už scháním jen rubín do topu a pěkne FMS s prumkou 38+


    Potřebují výbavu tak nějak univerzál věž/metiny/bosove mého lvl a výš ...bufku expim a dělám a do věže ji beru jako samozřejmost už jen kvůli kování třeba věci ...


    Jinak věci budu muset Trochu obměnit a nakoupit opravdu pořádně Abs. ZB abych ty hp opravdu sosal


    Díval jsem se že ani Khan/pórky není na škodu ale momentálně jsou truhly mláďat celkem drahé takže to bude investice v budoucnu.


    Poslední taková otázka.. talíky na lvl 55 využijí? A jaké abych ho nemusel hned na 60 třeba měnit ?? Říkáš temnoty do věže a něco takhle na metiny nebo nějakého bosse do lvl 70 je?

  • Do červenýho lesa je například talisman země nebo do lesa duchů, tam bys to využil, ale drop v duchů není nic moc, v červeným je o něco lepší. Pak je tu hora sohan, tam využiješ talisman ledu na metiny smrti, jinak je to asi vše co se týče metinů ve tvém levelu.

  • Ještě bych doplnil že na SD které jsi zmiňoval se ti hodí do talismanu bonus proti broukům, který jde natočit do jakéhokoliv.