Ninja lukař, rozdělení statů

  • Zdravím, rád bych si na Fénixu jako druhou postavu rozjel na pvp malého ninju na dálku. Jen jsem v koncích jak rozdělit staty. Primárně hraju dýkaře, kde je to jednoduché VIT:POH 1:2 do plné POH a potom obdobně se SIL. Nicméně jsem koukal, že lukař má u některých kouzel závislost i na INT. Z toho důvodu sháním nějakého ''zkušeného'' lukaře, co by poradil, jak rozdělovat staty. Děkuji.:gamer:

  • Ahoj, zkušený lukař nejsem, ale tak jsem se dívala jak to vypadá s těmi staty. Zajímavá kombinace by klidně mohla být i pokud vynecháš dávání bodů do VIT a pojedeš full POH, SIL a INT. Přijdeš tímto asi o 3,5k ZB, ale ty zase můžeš nahrabat jinde a není to vyloženě závratná hodnota. Pokud ovšem pojedeš s VIT, tak POH je jasná a potom já osobně bych volila SIL a to proto, že ubiješ někoho jen šípama a nečekáš na skilly. Taky záleží na jaký lvl to poženeš, pak už ty hodnoty nemusejí být tak rozdílné :)

  • Nápad je to hodně zajímavý, mohlo by to mít vysoký útok, teď ale otázka o kolik moc budu tratit na obraně, když je co bod do VIT to 1 bod obrany.

  • Jestli si pamatuji dobře, tak z truhly co dostane postava na začátku, je od jakéhosi lvl i item na změnu přerozdělení statů. Takže budeš mít pak možnost to případně přehodit jinak. A jak píše Rendy12345, tak obrana z VIT nehraje v pvp tak velkou roli jako odolnosti a obrany. A navíc jako lukař si je máš držet od těla, takže hodit jiskru a zdrhat :D