Sloučení předmětů s dobou trvání

 • Ahoj!


  Aktuálně na několika postavách čtu dušáky a abych je ze záporné hodnosti dostala rychleji, používám symboly moudrého císaře - jako asi každý. Jenže když postava vystojí hodnost dřív, než skončí symbol, zůstane mi symbol s pár desítkami minut, který se mi pak už nechce používat, protože třeba na noc chcete použít ten na co nejdelší čas.


  No a tak jsem došla k nápadu - nebylo by možné udělat nějakou vychytávku, přes kterou by se daly spojovat předměty s určitým "zbytkovým" časem do jednoho? Vždy samozřejmě na maximální hodnotu času toho předmětu, ne víc. Například z 1 symbolu s 22 minutami a jednoho s 1h a 20 minutami udělat 1 s 1h a 42m. Tyhle předměty zabírají místo kde se dá a málokdy pak najdou využití.


  Jednat by se mohlo o předměty s dobou trvání a možností sundat - symbol moudrého císaře, rukavice moudrého císaře, prsten jazyků, zlodějka - dropnutá v lese, plášť tajemství, slza bohyně,... věřím, že se ještě něco najde :)


  Předem díky za přečtení a zvážení návrhu,

  A.

 • Super návrh, jenže s programovacími schopnostmi GF týmu bych očekával po updatu černou díru :D Všem by skočily kostýmy na 5s, vypršeli kanci a možná celý server, tak doufám že s tímhle radši experimentovat nebudou :D

 • Není to složité, stačí vzít 2 itemy se stejným ID (x ID pro které tahle funkce půjde), zaokrouhlit zbývající čas na minuty (teda metin jede tuším ve vteřinách tak na vteřiny), ten sečíst a vytvořit předmět daného ID s dobou tvání která bude obsahovat x podmínek, jen je problém že jsou to GF a všichni víme jak to vypadá když přidávají nové funkce :D