Nehratelné...

  • Ahoj,

    dopracovali jsme se do bodu, kdy boteři nejen že farmí alchymii - na to jsme si zvyknuli, ale dokonce sekají metiny. Samozřejmě očekávám stále se opakující odpověď od Lendin a Lucyana a to že se s tím někdo snaží něco dělat a jak je složité získávat důkazy aby mohli být daní boti zabanováni. Označil jsem vás, protože bych rád početl jak to banování vlastně funguje, proč je na to nedostatek lidí, kteří by to dělaly (Píšete, že nejste za práci placeni, proč tedy není dostatek lidí, kteří s tím něco zadarmo dělají ?) . Já vlastně vůbec nechápu ten váš systém dokazování, pokud hráč svůj účet nevlastní, nepotřebujete nikde řešit důkazy (Píšete, že hrozně dlouho trvá sbírání důkazů). Ono ani nejde tak o to dostávat se k hlavním postavám boterů (A tím pádem přicházet o hráče, kteří mimochodem pouze farmí yangy a prodávají je za peníze)... Stačí víceméně "bezhlavě" banovat všechny boty dokud se lidi nezačnou bát o své postavy a na to stačí stát na místě a jen odklikávat bany. Nebo jsou ti boti snad záměr ? Abychom nezískali moc eventových itemů zadarmo ? Abychom si jich museli více kupovat ? Nejsou to snad postavy adminů, kteří prodávají herní měnu a vydělávají na tom ? Jako já se omlouvám, ale toto všechno je přinejmenším hodně podezřelé.


    Metin není stavěný na to, aby na jedné malé mapě 10 lidí expilo, 10 dropovalo na metinech, desítky botů dropovalo úlomky a do toho se ještě několik botů teleportovalo od metinu k metinu. Prostě se to nedá hrát, má být snad jediné, pro mě hodně smutné řešení, začít podporavat P servery ? Nechcete s tím nic dělat, fajn, ale už se nedá ani kloudně dropovat. Ta hra už je jen na to abych za reálné peníze nakoupil yangy/věci od boterů/překupníků a stál na náměstí a dělal statistiky. P servery jsou zlo, nemám je rád, ale musím dát za pravdu, že jsou daleko propracovanější a hráči tam nějakou podporu mají. Je to asi 3/4 roku co jsem psal ROZUMNÝ dotaz na Gameforge, nikdo neodpověděl. V podstatě mě nikdo nikdy neodpověděl, nikdy neproběhla žádná komunikace se členem týmu a když už tak jen zpráva, která se tvářila jako automatizovaná, smysl postrádající blbost.


    Nechcete to řešit ? Tak nám alespoň protlačte víc CHček ať se alespoň ti poctiví hráči rozprostřou mezi tu většinu podvodníků... Já to nechápu, vás baví pracovat na něčem co nefunguje ?


    Na závěr se omlouvám za moji příšernou gramatiku a doufám, že se dozvím o něco více než jen to, že byl můj příspěvek smazán. :ban:

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Zbytečný příspěvek, všichni tě budou ignorovat, ani ti to nesmažou :lol: Je to heslo GF - ignoruj lidi kteří tě živí, a udržuj vše v tajnosti. :pillepalle: A přidat Chčka je taky kravina, i kdyby to někdo nějak protlačil tak by bylo stejně jen více botterů.

  • Nedávno zde bylo téma ve kterém si autor vyžádal reakci týmu a teď přesně nevím kdo, ale do diskuze se připojil. Navíc jsem se to snažil napsat co nejslušněji to šlo. Mimochodem boti se už nesoustředí jen na některých místech, ale obíhají celé mapy a zabíjí vše co potkají. Takže ono už se doopravdy nedá vůbec hrát, boti jsou tu už od začátku, ano, ale kam až se to nechalo zajít je smutné.

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Ono není moc co dodat. Situaci kolem hackerů všichni znají a cokoliv vám sem napíšeme, se ve výsledku bohužel obrátí v negativní reakce komunity.

    To jediné, co by vás uspokojilo (zcela logicky), by byly servery bez botů. A to je to, co bohužel může zajistit jen GF, nikoliv my. Nechceme stále opakovat, co už bylo napsáno předtím.

  • Ono není moc co dodat. Situaci kolem hackerů všichni znají a cokoliv vám sem napíšeme, se ve výsledku bohužel obrátí v negativní reakce komunity.

    To jediné, co by vás uspokojilo (zcela logicky), by byly servery bez botů. A to je to, co bohužel může zajistit jen GF, nikoliv my. Nechceme stále opakovat, co už bylo napsáno předtím.

    Bohužel celá situace kolem botů vážně působí tak, že GF je spolu s tvůrcem m2bob a dalších programů, co tito zdráhám se říci hráči používají domluven na nějakém odvodu peněz. Jinak by nebylo možné, aby byly servery nacpané k prasknutí botery, kteří jsou všude. Co se týče dokazování, tak by občas neškodilo, aby se nějaký GM připojil do hry. GM ve hře jsem naposledy viděl, ještě v době kdy existoval server Draxia a to už je pěknou řádku let.

  • Já nepotřebuji vidět ve hře GM ikdyž by mi to dalo alespoň takový ten pocit že jim nejsme někde...

    Lendin Mě trápí ten nezájem GF. Je to porušení pravidel, jakej je problém v tom si někam stoupnout a takzvaně zfleku to banovat ? Jediný GF může zasáhnout anticheatem, ale vy můžete zasahovat "ručně". Zabanujete za jeden den třeba 100-200 účtů a hned uvidíte tu změnu. Rapidně jich ubyde, protože ostatní přestanou být ochotní riskovat.

    Jde o to, že botuje pár lidí akorát program používají na třeba 50 účtech... Je to vidět na těch jménech postav. Nicméně se to prostě nedá... Když botovali na pár místech alchu, dobře. Pak ale začali sekat metiny a jako by toho nebylo málo další boti začali chodit po mapě (Ne v kruhu ale po celé mapě) a zabíjet úplně všechno co potkají. Já nemám nejmenší šanci si zahrát.

    A co mě nejvíc štve, dal jsem do toho tolik peněz, že bych zaplatil půl roku práce člověku v GF aby mohl živit rodinu, koupit si auto, ... je mi to jedno a na oplátku se na mě (Nás) takhle *. Věřím tomu, že Metin2 je stále nejvýdělečnější hra GF a já si stále rád za zábavu zaplatím ale momentálně to ta zábava už není.



    Warn: Vulgarita - cenzurováno /Fufhiny

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Mě přijde že tu cheatuje tak pulka servru ,to že choděj na metiny neni tak hrozne.ale to že si borec otevře plný kramek s ticíci eventovými truhlami a ingrediencemi po 200ks.

  • Jasný, ingredience ve velkém pod cenou. A mě tím vzniknou 2 problémy. Nemám kde expit/dropovat, respektive dropuju třeba čtyřikrát pomaleji než bych dropoval normálně a co nadropuju neprodám protože to boter prodá levněji. Tím pádem nemám chuť dál hrát, protože ten progress prostě není.

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Rád bych se zkusil připojit na jiné servery, které neprovozuje GF jestli to tam vypadá stejně :-). Například brazilský ongame, tam už i webovky na první pohled vypadají daleko slušněji :D, třeba se o to starají lépe...

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup:

  • Zdravím,
    Zeptejte se prosím GF, jestli dělají eventy pro hráče a nebo eventy pro hackery, jelikož když projdu první a druhé modré město, potkám dohromady 17x hackera + pár portujicích se od metinu k metinu.
    A skutečně není možné, aby hráč, natož nováček vydělal nějaké yangy (copak tu jde jen o to, aby si koupil něco z IS a to prodal, aby mohl hrát?) (a navíc první co uvidí když dojde kamkoliv, bude hacker a ihned to vypne)
    Na spoustě Pserverů, lze dohledat všechny účty podle IP adresy, která je vidět u jména postavy. takže michcete říct, že Pservery mají lepší db ohledně postav, než oficiální hra?
    Víte jak řeší hackery jinde? Přidají do hry captchu, která se musí vyplnit pomocí myši do určitého času a pokud se tak nestane, hráč přestane dávat dmg mobkám okolo něj a hádejte co, funguje to.... proč tedy není možné dosáhnout stejného efektu zde?


    Eventy: (ano nádherné svátky pro hackery a my utřeme nos + máme přece IS event že?)
    Karty = na všech dobrých místech pro drop běží 24/7 bot a i když nahlásím bota, který je celý den v kuse přímo před mostem v modré, nic se nestane a takový hráči mají stovky truhel, které prodají a wony prodají za real. (a bob za ně dokonce i karty hraje, takže 0 práce)
    Ponožky = stejný případ, jako karty s tím, že si naitemují zdarma stovky itemů na FI.
    Drop od 12/18 hodin z metinů= za hodinu a půl lze najít v 1 městě a ve druhém městě dvou říší 1 metin a desítky hackerů, kteří se prostě jen insta portnou k šutru a zase mizí dál.

    A to nemluvím o alchymii a pickbotech, tisíce a tisíce postav sbírajících úlomky a automaticky dělajících alchu, bez naprosté námahy... na to je škoda slov.
    Od 4.12 mi nikdo neodepsal, jestli má smysl poslat seznam hackerů a popř komu bude přidělen, chápu že jsou svátky, ale takto to působí, že jsou eventy pro hackery, kteří si pak vše nahází někam bokem, prodají to a hack postavy smažou a už je nikdo nenatočí, protože všichni reagují pomalu.
    Je zde tolik lidí, co by vám mohli pomoct a dokonce by určitě chodili aktivně do hry, proč je tedy nenecháte natáčet také, popř jim nedáte místo u Vás?

  • Na Německým je to živější, nevím, zda si tam také stěžují. Mají tam své vlastní CoMa a další manažery, než my máme tady, my jsme jen drobek komunity. :)

    Hlavně jejich GM team je takřka u ''zdroje''. Mají trochu přehled a do té hry se taky připojují, ne jako na CZ/SK ofiku.

  • Metin hraji téměř od začátku, pravda, poslední roky sporadicky, protože i když má hra stále své kouzlo, je mi proti srsti věnovat čas a peníze za takovou frašku.

    Před lety se banovaly hlavní postavy i za sdílení účtů droperů nebo za fishbota na malé anonymní postavě - vše vyřešeno do druhého dne. Natož aby se účty nebo herní měna oficiálně prodávaly. Ne že by hra měla lepší ochranu, prostě si to nikdo nedovolil. Pravidla nikomu nevadila, brali jsme to jak to bylo, a vesele itemovali první bska a jedáky. Investování do hry mi nikdy nevadilo, byl to fajn koníček a odreagování, tak proč ne. Ve hře bylo spousty dospělých lidí (samozřejmě platících), takže měla úplně jinou úroveň než dnes. GM nebyli jen mýtus, chodili do hry, komunikovali a házeli nás za prohřešky do ohrady s poníky :)).

    Takže když to vidím dnes, připadá mi to, jako by hru koupilo a provozovalo pár náctiletých floutků, kterým je jedno, co se tady děje. Nemohou mít ze hry ani závratné příjmy, leda blázen by do ní nějak více investoval.. když, tak koupí wonů nebo předmětů od boterů, což jsou zase jen hráči, takže to obchodní propojení výměnou za přihmouření oka se tady přímo nabízí. Vím, že s tím jako komunita nic neuděláme. Mě je prostě jen líto té hry, která je už defakto opravdu nehratelná.

  • Krásně napsáno :-)

    Všichni víme, že kdyby se o tu hru dobře pečovalo a byly častější updaty s rozšířeným obsahem, sypaly by se provozovatelům do kapes daleko větší penízky. Já mám takové chutě si tu hru občas znovu zahrát, ale nikdy to bohužel nevydrží moc dlouho. A opravdu bych chtěl hrát, nevadí mi do koníčku investovat peníze jenže v jakém stavu teď ta hra je... Koupím si dvakrát do roka zlodějky a víc nic.

    Ale z čeho mi stojí vlasy na hlavě... Nechápu proč se to nechalo zajít takhle daleko, pokud hra pořád vydělává, měl bych mít jako vývojář zájem ji zdokonalovat a starat se o ni aby mohla vydělávat ještě víc a ještě dýl (Můžeme si vzít příklad z wowka. Sice je jasný, že Metin by vždy zaostával ale rozhodně by byly stále plné servery od Thalionu až po Ganymede a 6 CHček by rozhodně nestačilo) Ten potenciál v Metinu vždycky byl.

    Zabanováním poctivých hráčů děláte hru pouze méně hratelnou. Vedete čím dál více lidí na temnou stranu třetích stran a hru ničíte více, než si uvědomujete.:growup: