Nedomysleny system na Bohemii

  • Dobry den,
    mohl by uz nekdo presne a na rovinu rict, jak je vymyslen system pro diskvalifikaci? Lidi, co si pozabijeli sve postavy jsou na prvnich mistech, aniz by je nekdo diskvalifikoval. Pak tu je kamarad, ktery jezdi po orcich a zabiji normalni hrace, co najde a dostane diskvalifikaci. Lidi uz toho systemu zacinaji dokonce vyuzivat tak, ze vas chteji dostat ze hry ven tim zpusobem, ze se nechaji zabijet dokola, ackoliv dle nemcu toto by nemelo byt proti pravidlum (zabijet toho sameho cloveka vickrat, pokud to neni domluvene), tak tady v Cesku to je asi jinak, jelikoz za to je diskvalifikace. Je mi jasne, ze system pro toto je velmi tezke udelat a vzdy tam bude neco, co se da zneuzit, ale pardon, kdyz clovek jezdi cely den na orcich a pak ma diskvalifikaci a lidi uz jsou z toho systemu na tolik zkazeny, ze misto toho, aby se snazili utect, zmenili ch atd.. se nechaji zabit, pri nejlepsim nekolikrat.. ja uz to radsi ani nemlatim, proste je necham do sebe sekat a i tak si rikam, ze dostanu diskvalifikaci... Za me snad ten nejhorsi event s bezkonkurencne nejlepsima cenama, coz je trochu paradox a zaroven to je dost smutne.