Bohemi body za pvp

  • Je aréna, kde se nedá elíkovat a po každé smrti jsi teleportována město. Každý vstup stojí 50K yangu. Na mapě je 5 oltářů. 4 dostupné pátý chrání boss (na ten pátý zapomeň).

    Abys mohla obsadit oltář musí být jiné barvy ( pokud jsou všechny oltáře barvy tvé říše tak tam neztrácej čas).

    Oltář zničíš a do 3 minut se objeví nový. Za zničení oltáře je 0 bodu (nic)

    Nový oltář se začne barvit do barvy hráčů říše kteří u něj stojí. Pokud u něj nikdo nestojí, a nebo stoji 2 hráči rozdílných říši, tak se nic neděje. Pokud má nějaká strana většinu ( nejčastěji budeš u něj sama) tak se začne oltář barvit do barvy říše .Objeví se hláška, že daná říše obsadila oltář. tato hláška se musí objevit ještě 2x dokud na mapě arény nebude oltář zabarvený. Pak dostaneš ty a všichni co jsou v okolí oltáře body . Ale jen body, na rozdíl od bitev v zónách za které máš i tygří mince.

    Za zabíjeni ostatních hráčů v bitvě oltářů je nic.


    Takže to shrnu, body nemáš za ničení oltářů a ani za zabíjení soupeřů, ale za to že stojíš u oltáře v době jeho přeměny. Takže je pech že když zničíš po dlouhé době oltář. objeví se novy a někdo tě pak zabije. jen si 3 minutky u něj postojí a shrábne body.



    Každé 3 hodiny se obsazený oltář zvedne o 1 stupeň a je pak těžší jej zničit. Docela je k vzteku, když přes hodinu ničíš oltář lvl 2 a on se ti před koncem zničení levlne na stupeň 3. Protože v momentě zvýšení levlu se mu doplní životy na max. lvl 3 je maximum. Pokud chceš pomoct pochopit oltáře v praxi, ozvi se mi na postavu Joe Armstrong.

    Taky lze se mnou domluvit bitvu. Ale od doby co mě diskvalifikovali, tak jen s doelikováním a jen na 3 až 5 vítězných zápasu. Nechci riskovat že mě zas diskvalifikují.


    edit: vidím, že wratan mě předběhnul :)

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 2 times, last by pista107 ().

  • Hele nevadí, napsal jsi to moc hezky! :thumbsup::)

  • Kluci moc děkuji :-) Tohle konečně je k pochopení :-) ráda se ozvu jsem ve žluté, ale malou postavu mám i v červené tahám ji na 30, stačí? tak si snad pomůžem :-) Jinak ve hře jsem ninja potvora :-)Ozvu se :-)