Bohemi body za pvp

  • Může mi někdo vysvětlit jak fungují ty body za pvp na Bohemii? Ač je na serveru tak maximálně 20 lidí, tak se občas najde někdo, kdo se jde pomlátit na Sohan, což by měla být PVP zóna. Následně ale v tabulce pvp serveru nejsou přičítány žádné zabití a ani body za zabití, jakož ani ty tygří mince :grumble: Jelikož nejsem jeden ze samohoňků:stick:, kteří vedou tabulku a body nahání tím, že si mlátí vlastní postavy, tak by mě zajímalo, jak získat alespoň pár těch bodů..:beer:

  • Za prvé za vlastní postavy ti to dá 0. Musíš se s někým domluvit. Pokud se s někým domluvíš a zabíjíte se nepřetržitě, hra to bere jako oklamání systému. 2x vám toto chování uzná jako náhodu a dá vám body i mince , když to uděláte 3x diskvalifikuji vám postavu. Proto se nemůžeš donekonečna killovat s jedním hráčem. A je jedno jestli ty hráče budeš střídat. Na toto pravidlo jsme přišli až když nás diskvalifikovali. Na přesná pravidla co je povolené a co ne jsem se ptal GM přes podporu, tak jsem zvědav jak dlouho tam ten ticket bude strašit.

    Podle německého fóra je nepřetržité zabíjení povoleno, ale obchodování s killy přísně zakázáno. Co to ovšem znamená ti nikdo neřekne.


    Takže ty přijdeš do hry budeš se s někým hodinu zabíjet, 2 x to zopakuješ a diskvalifikují tě, aniž bys chtěl podvádět . To je pecka co.

    Takže hráče střídej po pár killech, dokud prostě GM nezačnou dělat svou práci a nedají nám info co se smí a kdy už je to zakázané. Já osobně jsem na GF i na GM strašně naštvaný protože mi zničili 10 dní práce s postavou jen kvůli tomu že jsem nedodržel jakýsi nestanovený limit zabití na jednom hráči.


    Kdyby GF nebyli vyloženě idioti, udělají omezení bodu za zabiti postav z jednoho IP na den a konec. a ne že se budeš bát až někoho v údolí 10X zabiješ jestli tě nevynulují.

    Já jsem udělal 1. den na jednom hráči 10 zabití , 2. den 50 zabiti a 3. den na jiném hráči též asi 50 zabiti a DISKVAL. jo a pokud najdeš hráče s buffem a budeš je v kuse zabíjet máš diskvalifikaci okamžitě, systém to bere že tě někdo nechal zabíjet několik svých postav najednou úmyslně.

    Holt GF si myslí že je jejich umělá inteligence na úrovni SKYNETU. A nechají svůj bezchybný program rozhodovat co je podvod a co ne. Pak se člověk fakt musí bát dlouhých soubojů .

    Jo a dodatek, nechoď nad lvl. 45, protože nebudeš mít na kom získávat body. Ve hře je málo aktivních postav 46+

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 4 times, last by pista107 ().

  • Kdyby GF nebyli vyloženě idioti, udělají omezení bodu za zabiti postav z jednoho IP na den a konec. a ne že se budeš bát až někoho v údolí 10X zabiješ jestli tě nevynulují.

    Já jsem udělal 1. den na jednom hráči 10 zabití , 2. den 50 zabiti a 3. den na jiném hráči též asi 50 zabiti a DISKVAL. jo a pokud najdeš hráče s buffem a budeš je v kuse zabíjet máš diskvalifikaci okamžitě, systém to bere že tě někdo nechal zabíjet několik svých postav najednou úmyslně.

    Jako tobě příjde normální zabít někoho 50x za den? :D To bych tě taky vyřadil ze soutěže, neříkám že to není blbý systém, na mrtvém serveru dělat soutěž v zabíjení, ale 50x? Taky se trochu zamysli, to je farmení bodů a to je jaksi v přímém rozporu s pointou soutěže :D Teda pokud to nebylo v nějaké aréně, to bych se omluvil protože to je nesmysl, ale i tak se mi 50 zabití moc nepozdává.

  • Za tygří mince máš začarka, modlitby, atd. Ale abys je získal musíš mít na kontě zabití.


    Ve hře, (kde navíc nikdo není) když hráči kteří chtějí mince se při "fér" způsobu boje s elikováním, se stanou 2 věci.

    Za a) ani jeden druhého nezabije a ztratí oba čas zbytečným bojem

    b) jeden bude mít převahu a toho druhého nebude bavit se nechávat zabíjet a uteče, protože k čemu by pokračoval v boji. (navíc pokud by zůstal a nechával se dobrovolně zabíjet, systém by to vyhodnotil jako oklamání systému [ domluvené zabijení]


    Takže přichází na řadu druhá možnost. PVP bez elikování, hráči se zabíjí hodinu navzájem. oba mají 50-70 killu. Ale zas to systém vyhodnotí jako oklamání systému. Kupčení s killy

    Prostě existuje jakýsi tajný limit kolikrát se můžete zabít. Upřímně nevím, co GF čekali, když hráči vědí že za zabíjení mají začárka, tak se prostě budou nepřetržitě mydlit v kuse.


    Upřímně řečeno jak by systém vyhodnotil situaci , kdyby se sešlo u orku 10 lidí a vzájemně se zabíjeli bez elikování??? Je to taky kupčení s killy, nebo je to v pohodě?

    A přesně to nám tu nikdo neřekne. Proto mám vztek na GF i GM. Ti v Německu dávají aspoň nějaké informace. Ti naši se ani neobtěžují vysvětlit co znamená rozdělení na 3 období.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 4 times, last by pista107 ().

  • Však celá hra je o tom, že informace nedostaneš a musí na to přijít komunita/hráči :dash: Že to pak nefunguje u něčeho tak zásadního, kdy můžeš přijít o postavu, GF netrápí a už vůbec ne náš team. Občas ani oni sami neví jak se věci mají, takže nemají ani co odpovědět a raději mlží/mlčí. Popravdě jsi jediný kdo tady dal nějaké užitečné informace ^^

    V GF si jednoduše si něco namysleli, ale nedomysleli (však jako spoustu jiných věcí) :lol:

  • Ale samotný sytém je padlý na hlavu. Zajímalo by mě tedy, jak to funguje, protože když se člověk podívá na žebříček PvP serveru, tak je na první pohled jasný, že první 3 hráči rozhodně nenahonili takové množství bodů poctivě jako ostatní hráči, kteří chodí pravidelně alespoň bouchat oltáře, jelikož je to prostě jediný způsob jak na serveru kde hraje sotva 30 lidí získat nějaké body. Nejsem nijak škodolibý, ale osobně bych diskvalifikoval i hráče GF, Even a Koupelna, jelikož jsem koukal, že z tabulky zmizel i hráč BalissYT, tak v rámci fairplay by měli zmizet i tihle 3 ''podvodníci''.

  • No když už máš tolik bodu mohl by ses podělit o svou moudrost a říct nám jak jsi to nafarmil a vyhnul se diskvalifikaci .:hail:

    Mám hodně učtu a každému by slušelo 10 začárek.:saint:

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • hele :D to ze jsem druhy neznamena ze podvadím, maj na to systém, pokud podvadím tu disc dostanu taky tak nevím co tu brecís

    Možná jsem použil špatnou formulaci a místo slova ''podvodníci'' jsem měl použít slovo ''vyčůránci''. Bohužel, když vidím tvoje vyjadřovací schopnosti, tak nevím jestli to bude něco platné, jelikož v tom neuvidíš rozdíl.. :growup:

  • tak či tak, pořád nevidím jediný důvod k tomu aby jsi tu brečel. Každý dopadne jak si zaslouží. Mají na to systém a to že si tu ty vyléváš srdíčko, že jsi podváděl a byl diskvalifikován. čemu to pomůže :D stejně tam ty gm neběhají a nechytají ty lidi ručně. kdybych mlatil svoji postavu, nedostanu body ani tygří mince :) a jako bonus dostanu diskvalifikaci.

  • No tak " Czmareusseles" dnes už jsi první. Přes neděli jsi dokázal na prázdnem serveru uhrát 70 killu. Tomu teda říkám opravdu štěstí na potenciální oběti, kteří se nechali 70x zabíjet bez předešlé domluvy.

    Ať nám řeknou GM v čem my oproti tobě podvádíme...

    A ne že už mám u nich skoro týden nevyřízený ticket.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited once, last by pista107 ().

  • tak či tak, pořád nevidím jediný důvod k tomu aby jsi tu brečel. Každý dopadne jak si zaslouží. Mají na to systém a to že si tu ty vyléváš srdíčko, že jsi podváděl a byl diskvalifikován. čemu to pomůže :D stejně tam ty gm neběhají a nechytají ty lidi ručně. kdybych mlatil svoji postavu, nedostanu body ani tygří mince :) a jako bonus dostanu diskvalifikaci.

    Problém je milý chlapče, že moje postava světe div se diskvalifikována nijak nebyla a co víc je stále v top 10. Nejsem samohonka jako ty a další 2 ubožáci (GF a Koupelna) co si potřebují honem rychle nahonit body. Jak už tady psal pista107. 70 zabití na serveru kde nikdo nehraje:gamer:, vážně Ti všichni tleskáme a klaníme se před tvojí všemocností :lol:

  • czgmareusseles místo odpovědi jak na to, tak raději osobní útok a dělaní chudáka z jiného a povyšování se? Očividně máš způsob, který se neslučuje s pravidly, respektive pravidlům jako takovým neodporuje, jelikož nemáš stále ban, ale nebylo cílem GF takové chování, kterým obcházíte systém. Nedivím se, že jsi vysmátý, když nejedeš korektně a prochází ti to. Doufám, že vám ty první ceny změní ať z toho taky máte radost :)


    A prosíme Lendin Lucyana o odpověď jak je tento systém nastavený, jelikož informací je zoufale málo.

  • odpověď na můj ticket s otázkou proč jsem byl diskvalifikován.:

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    doporucuji nastudovat VOP a komunitniho pruvodce, jiste najdes odpoved

    S pozdravem

    Lucyana


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Bez komentáře.......................................….Poprvé v životě jsem podal stížnost na GM.

    Na tuto odověď jsem čekal 5 dní.

    Kdyby mi napsala, jdi do háje a už neotravuj, alespoń bych se zasmál za upřímnost.

    Usoudil jsem, že komunikace s ní je zbytečná. To bych musel začít vysvětlovat co je pvp server, a že pravidla pro diskvalifikaci na něm a VOP jsou 2 různé věci. … Na to nemám nervy


    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 3 times, last by pista107 ().

  • Ani mě ta odpověď nepřekvapuje. Věřím tomu, že už ta samotná věta musela dát strašnou práci napsat. Nejhorší na tom je, že ten jejich nezájem vážně bije do očí, z toho by jeden blil.. <X

  • Ta ti řekne jen toto, nic víc, co jsi čekal? Že ti pomůže? To by musela nastudovat ty pravidla, aby ti pomohla, jenže k tomu je asi jediné a to je "lenost". Udělal jsem dobře, že jsem tam nešel hrát a jsem fakt rád, protože jsou akorát samé problémy... hlavně už ať to skončí jen další nesmysl od GF, jak vyrejžovat prachy :)

  • Ahojky může mi prosím někdo srozumitelně vysvětlit jak funguje bitva 5ti oltářů a jak se tam počítají body? A taky jak se vylepšuje oltář apod? Děkuji


    Předem prosím nedávejte mi sem odkaz na vysvětlivku GF, potřebuji to nějak normálně.

  • Ahojky může mi prosím někdo srozumitelně vysvětlit jak funguje bitva 5ti oltářů a jak se tam počítají body? A taky jak se vylepšuje oltář apod? Děkuji


    Předem prosím nedávejte mi sem odkaz na vysvětlivku GF, potřebuji to nějak normálně.

    Jde o to, že když je oltář obsazen jinou říší, než jsi ty, tak ho musíš nejdřív zničit. To jak rychle se dá oltář zničit určuje jeho vylepšení, kdy je myslím možné vylepšení od +0 až do +3. každý stupeň vylepšení se postupně zvyšuje sám v závislosti na tom, jak dlouho daná říše udrží jeho obsazení. Abych se vrátil na začátek. Po zničení oltáře musíš počkat 1 minutu, aby se na místě objevil nový ''neutrální'' oltář, který musíš obsadit do barvy svojí říše, což trvá 3 minuty (2x ti vyskočí hláška, že tvoje říše zajala oltář, to je co minutu a na poslední třetí minutě, se objeví, že tvoje říše obsadila oltář). Pak už se opakuje to, co jsem již popsal. Za zničení a obsazení oltáře je tuším 50 bodů. Za zabití na mapě v bitvě pěti oltářů se ti do statistiky nezapočítávají počty zabití protihráčů a ani boty za tato zabití. Doufám, že se mi to podařilo popsat nějak srozumitelně. Pokud jsem na něco zapomněl, tak se klidně ptej dál. :thumbsup: