PVP server, co mi není jasné

  • Zdravím,
    hraji nový pvp server a celou dobu si pokládám pár důležitých otázek, nikde jsem se nečetl odpovědi, tak se zkusím zeptat komunity, třeba jen jsem nechápavý a je to prosté.
    Asi nejdůležitější otázka se týka levelu, má vůbec význam expit, když ve výsledku tady hraje doslova 30 lidí a nebudu se mít s kým mlátit? : lol:Jak budu tedy získávat body? Budu s vyšším levelem získávat body i v jiných pvp zónách, které nejsou určené pro moje levelové rozmezí?
    Obávám se, že ne, tudíž největší šance mají postavy do levelu 45, což je docela nedomyšlené, věřím, že na jiných serverech to je v pohodě, ale tady na to prostě nejsou kapacity. Jak mám chápat body co jsou vypsané 10/10/20 např. co je za co, nerozumím tomu...
    Další věc co mě napadá, pokud budu mít na jednom účtě založeno více postav, budou se mi body sčítat? Vím, že jsou za to tygří mince, které platí pro celý účet, takže by se měly sčítat, ale myslím si, že vyhodnocení hráčů na konci nebude záviset na počtu tygřích mincí, jelikož půjdou utrácet apod. , takže nejlepší je hrát za jednu postavu? Není možné si jich udělat více na stejném účtě do každé zóny např? Píše se o hodnostních bodech, a dostávají se za to zatím jen tygří mince, tak jsem trochu zmaten či to je to samé.
    Jak by měly fungovat ty periody? Píše se, že po skončení periody nebudou body resetovány a že slouží k tomu aby někdo kdo zrovna začal měl šanci někoho jiného dohnat, ale vůbec mi to nedává smysl... nevidím žádný význam těch period.
    Další z mnoha věcí je bitva oltářů, o které se píše "Království, které má v okolí nejvíce bojovníků, obsadí po 3 minutách oltář. Oltář se poté objeví znovu v barvě království, které jej obsadilo." to znamená, že jiné říše než modrá nemá šanci obsadit oltář? :?::?::?:
    A rovnou k té bitvě, budu dostávat body ze všech hráčů, i když budu patřit do jiného rozmezí úrovní?
    Žebříček pvp serveru, stále není aktivní, i když bylo psáno, že bude aktualizován každý den po půlnoci, co se děje?
    Co takové farmení na svých založených postavách? Jelikož jak jsem psal, je tu sotva 30 lidí, tudíž i pár zabití svých postav může dost rozhodnout o výsledku, bylo psáno, že tu na to mají samé speciální metody pro odhalení, ale zatím se nic neděje, tak abych ve víře toho, že budou příslušní diskvalifikování neprojel celé hodnocení : D

    A na závěr takový bonbónek, vím že se to psalo, ale opravdu nebude žádná možnost jak si převést postavy na jiný z aktivních serverů třeba i za DM? : D Dost hráčů tu začíná v domnění, že hrají prostě klasický nový server a většina se hodně diví, když jim napíšu, že za 2 měsíce padla, je to jejich chyba, že nečtou fórum, ale přeci jen... Ve výsledku, pokud opravdu se to zruší vypne smaže, tak nechápu proč nám nebyly uděleny nějaké eventy/výhody/třeba i schopnosti, když je to pvp server na 2 měsíce, kde by úplně nejlépe nemělo být vůbec aktivní IS? : lol:
    Ne, samozřejmě chápu, před Vánocemi je potřeba zvětšit zisky, ale je to vůči komunitě doslova výsměch, i když každý přesně ví do čeho jde, že se to prostě 31. ledna vypne a nazdar. : minigun:
    Viděl jsem např. v DE, že se vůči tomu všemu hodně čertí, tak proto se ptám, jestli se to stanovisko nějak nezmění.
    Kdybyste někdo měl odpovědi na některých z mých otázek, sypejte je sem. Je dost možné, že to z toho textu je vše jasné, ale jen já to nechápu LOL

  • V minulém eventu na krátkodobém serveru, šlo o to mít co nejvíce Q, takže tam se lvl řešil. Teď je to zaměřené na pvp, v tomto případě nemá moc lvl smysl. Pokud jsem pochopila správně body dostaneš jen za hráče v určité úrovni, tedy větší levlový rozdíl už body nepřičte. Nemyslím, že převod postav zpřístupní, posledně to bylo ohlášeno hned ze začátku, teď se s tím nepočítá.

    Body budou pro jednu postavu nikoliv účet, jak by potom počítali žebříček. A kdy ten bude zprovozněn na cz stránkách je ve hvězdách, možná nikdy.

    Na zbytek už ti neodpovím, páč nevím, nejvíce informací najdeš na de fórku. Snad někdo ten zbytek bude vědět i tady :)

  • No odpoveď na to že prečo niesu eventy atd...nesranduj však musia zarobiť ... preto bol spustený tento server všetko je iba o peniazoch...mohli aspoň spustiť drop mountov

  • stejně to vyhraje náký boter co si nabotuje alchu a eventový bedny,Pergače a z toho si udělá hlavní postavu.Nebo ňáký borec co dotoho nasype ranec.za 2 měsíce top postavu normální hráč neudělá.

  • stejně to vyhraje náký boter co si nabotuje alchu a eventový bedny,Pergače a z toho si udělá hlavní postavu.Nebo ňáký borec co dotoho nasype ranec.za 2 měsíce top postavu normální hráč neudělá.

    Bohužel máš pravdu, ale o tom to bylo vždy. Je to pay to win, takže kdo sype ten má nárok být top. Co se týče botů, je tento event nedomyšlený, sice na pvp to musí někdo ovládat, ale ten boost botováním je prostě někde jinde X/

  • Co já jsem ještě zjistil, skrze ty body 10/10/10, že se to váže právě na ty periody, což je zcela logické, ale nějak mi to nedošlo, tudíž v 2 zóně ve 3. periodě bude hráč získavat za kill 30 bodů místo 20.
    Co mi, ale pořád není jasné je získávání bodů, včera jsem zabil minimálně 7-9 lidí a dostal jsem body jen za 4 základní killy, kamarád, který zabil nějaké podobné množství, dostal jen 10 bodů. Takže jsem hodně zmaten.
    Jinak doufám, že tam brzy budou užitečné eventy, pokud to opravdu hodlají smazat a nazdar.
    Člověk by čekal i takové věci, jako urychlení levelování koně, či alespoň drop certifikátů a ne, že bude naopak zrušený.

  • Toho koho zabiješ nesmí být ze stejné říše, stejně tak musí být v pvp oblasti. Podle včerejšího postu Darcoona údolí není pvp oblast. No celé je to zamotané, chce to sledovat jak se ti kill přičítá, z informací co poskytlo GF jsem fakt chytrá:saint:


    Při posledním dočasném serveru eventy ohlášené byly, jediné eventy co jsou tady jsou pvp, smiř se s tím :)

  • Jasně, to je mi vše jasné. Ale právě jde o to, že oba dva jsme farmili v té pvp oblasti. Já ten post pochopil tak, že napsali Map2 a lidi to chápali, že zona 1 je v 2 vesnici a tak to uvedli na pravou míru, že jde jen o udoli.

  • tak dnes v 10:00 měla být ta bitva.. místo toho máme údržbu a nikde není žádné vyjádření. pěkně na ten server * a jde krásně vidět jak je jim to u * :)



    Warn: Vulgarita, cenzurováno /Fufhiny

    Edited 2 times, last by Fufhiny ().

  • tak dnes v 10:00 měla být ta bitva.. místo toho máme údržbu a nikde není žádné vyjádření. pěkně na ten server * a jde krásně vidět jak je jim to u * :)

    jj, hotova anarchie....

    Ať vidíte cokoliv, je to vpředu, vzadu, ve všech deseti směrech.



    Citace cenzurována /Fufhiny

    Edited 2 times, last by Fufhiny ().

  • Oznámení údržby bylo Maintenance Dec 2 jen v angličtině, bohužel už naši GM na to pečou úplně, aby se obtěžovali na CZ fóru o překlad do češtiny. Nějaké vyjádření nebo kompenzaci apod. bych nečekala, ještě se uvidí co zase bude po údržbě.